Název: | I-TEC B | Pořadatel: | TK Havířov | Datum: | 03.-07.02. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Myslivec Šimon | | | | | |
| | | | | |
Havlíček Jiří | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kubáň Pavel | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Pavlis Lukáš | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Polách Felipe | | | 6:2, 7:6 (6) | | |
| | | | | |
Opálka Matyas | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Křížek Šimon | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Křesina Adam | 1:3, scr. | | | | |
| | | | | |
Šťastný Zoran | | | | 1:6, 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
Klemens Filip | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Janík Petr | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Krahulec Jan | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Nováček Filip | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Dofek David | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Dokoupil Přemysl | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vrba Lukáš | 3:6, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Čech Filip | | | | | 6:2, 2:1, scr. |
| | | | | |
Cienciala Jan | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Lazarčík Markus | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Glocman Michal | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Bartoň Hynek | | | 6:3, 1:6, 6:2 | | |
| | | | | |
Šafařík Jonáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Homola Patrik | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Zeithamel David | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Častulík Marek | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
Čech Jan | 6:3, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Neuwirth Filip | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Holiš Šimon | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kysilko Oliver | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Formánek Václav | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kozumplík Michal | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Machala Martin | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Petr Špok, David Špok |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 6.2.2017 - Na 9:30 semifinále dvouher, následuje finále dvouhry. Finále čtyřhry - 13:30. |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Myslivec Šimon | 64 | 30 | Machala Martin | 65 | 30 | Zeithamel David | 74 | 25 | Šťastný Zoran | 77 | 25 | Častulík Marek | 79 | 25 | Vrba Lukáš | 103 | 20 | Čech Filip | 105 | 20 | Křesina Adam | 115 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 195 |
Kódové číslo akce: 502086 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Brož Štěpán | 26.11.2003 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Guráš Martin | 18.09.2004 | TK Na Dolině o.s. | Wojnar Dominik | 19.02.2003 | SK Vitality Slezsko o.s. | Szic Sandro | 09.11.2003 | Tenis Nový Jičín,z.s. |
|