Název: | Wilson Tempo Cup Open | Pořadatel: | Tempo Praha | Datum: | 04.-06.01. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Novák Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Flusser Robin | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sniegoň David | 7:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Aulich Matěj | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petlan David | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petráš David | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kejla Jakub | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kačur Dan | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ha Duc Hieu | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Mirek | | | | | 7:5, 3:6, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dostál Adam | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mitáš Jakub | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Klokov Martin | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Daniel | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Richard | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurnečka Štěpán | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurda Jakub | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sudik David | | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Celina Tobiáš | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zábelka Daniel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Poláček Lukáš | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kiliján Jonáš | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kusák Jan | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | 6:4, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Štreit David | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tuša Robert | | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pressl Matyáš | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrabánek Michal | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šámal Viktor | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bradík Jonáš | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vacek Lukáš | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janus Michal | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Růžička Jan | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Budská Blanka (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Semifinále Starší žáci:
Pondělí 9.00 areál Lhotka |
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Novák Daniel | 104 | 20 | Klofáč Tobiáš | 106 | 20 | Štreit David | 182 | 12 | Sedláček Mirek | 185 | 12 | Tuša Robert | 189 | 12 | Ha Duc Hieu | 199 | 12 | Stibůrek Filip | 202 | 12 | Sudik David | 204 | 12 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 112 |
Kódové číslo akce: 502055 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Černý Dominik | 17.01.2007 | SK Aritma Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Petrofský David | 07.06.2007 | TJ Sokol Vysočany |
|