Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
04.-06.01. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 500) |
Kódové číslo: |
506049 |
Dvorců+povrch: |
2 COURT SOL |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí turnaje - Karel Grobelný 605 366 145
Program na sobotu 4.1.2020 v 7.55 hod. - Dub, Cieslar, Gawlik, Rojíček,
v 8.45 hod. - Formánek, Hrbáč, Migdal, Václavík,
v 10.00 hod. - Jendřejek, Kovář, Lys, Obluk,
v 11.30 hod. - Hanačík, Horák, Moldrzyk, Pekara,
v 12.30 hod. - Klimas, Řehák A.,
v 13.30 hod. - Řehák D., Hanák,
v 15.00 hod. - Bartoš, Pešat,
v 16.30 hod. - Beneš,
Hráči se můžou v období 25.12.2019 - 3.1.2020 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027.
Prezentace v pátek 3.1.2020 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 4.1.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Klimas Jan |
05.11.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
51 |
30 |
|
volná karta prezentován |
09.11.2019 20:24:17 |
2. |
Beneš Daniel |
24.06.2006 |
TK Opava |
89 |
20 |
|
volná karta prezentován |
28.12.2019 06:46:17 |
3. |
Bartoš Adrian |
13.08.2006 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
122 |
15 |
|
prezentován |
10.12.2019 21:04:20 |
4. |
Řehák Adam |
10.04.2006 |
TK Milo Olomouc |
140 |
15 |
|
prezentován |
23.12.2019 22:34:20 |
5. |
Hanačík Antonín |
05.02.2007 |
TK Zlín |
146 |
15 |
18 |
prezentován |
22.12.2019 11:58:27 |
6. |
Řehák Daniel |
10.04.2006 |
TK Milo Olomouc |
175 |
12 |
|
prezentován |
23.12.2019 22:34:56 |
7. |
Hanák Ondřej |
21.06.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
192 |
12 |
59 |
prezentován |
05.11.2019 20:18:24 |
8. |
Pešat Oliver |
19.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
198 |
12 |
21 |
prezentován |
01.11.2019 08:12:35 |
9. |
Lys Ondřej |
17.07.2006 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
306 |
9 |
|
prezentován |
24.12.2019 10:36:55 |
10. |
Kovář Adam |
21.11.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
334 |
9 |
96 |
prezentován |
21.12.2019 19:31:07 |
11. |
Obluk Jiří |
26.07.2006 |
TK Slavia Orlová |
378 |
6 |
|
prezentován |
01.11.2019 05:58:41 |
12. |
Pekara Přemysl |
06.06.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
402 |
6 |
|
prezentován |
26.12.2019 09:15:30 |
13. |
Rojíček Daniel |
30.01.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
424 |
6 |
38 |
prezentován |
11.11.2019 17:42:02 |
14. |
Jendřejek Daniel |
12.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
462 |
6 |
109 |
prezentován |
22.12.2019 15:45:33 |
15. |
MOLDRZYK FRANTIŠEK |
28.06.2007 |
TK Slavia Orlová |
534 |
4 |
128 |
prezentován |
28.11.2019 21:18:50 |
16. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
588 |
4 |
76 |
volná karta prezentován |
26.12.2019 17:29:26 |
17. |
Migdal Alexandr |
27.06.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
645 |
4 |
62 |
prezentován |
14.12.2019 09:34:40 |
18. |
Horák Vladimír |
04.07.2007 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
674 |
4 |
241 |
prezentován |
01.11.2019 06:26:35 |
19. |
Ciešlar Krzysztof |
03.05.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
862 |
3 |
597 |
volná karta prezentován |
01.11.2019 15:40:08 |
20. |
Gawlik Julian Jan |
10.04.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
985 |
3 |
|
volná karta prezentován |
05.11.2019 00:54:24 |
21. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
1044 |
1 |
225 |
|
01.11.2019 00:11:47 |
22. |
Dub Dominik |
25.09.2007 |
TK Havířov, z.s. |
1044 |
1 |
533 |
volná karta prezentován |
21.12.2019 17:34:10 |
23. |
Formánek Filip |
27.06.2007 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
1044 |
1 |
256 |
prezentován |
31.12.2019 10:50:15 |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kubiena Ondřej |
09.08.2007 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1044 |
1 |
823 |
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 19:03:19 |
2. |
Rektořík Marek |
20.08.2006 |
TK Zlín |
231 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
18.12.2019 19:55:18 |
3. |
Grois Ondřej |
27.06.2007 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
147 |
15 |
30 |
odhlášeno hráčem |
21.12.2019 12:35:45 |
4. |
Kalousek Kryštof |
20.02.2006 |
TK SC OSTRAVA |
79 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
24.12.2019 09:23:12 |
5. |
Zila Michal |
31.10.2006 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
733 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2019 13:52:58 |
6. |
Škvara Eduard |
25.09.2007 |
Tenisklub7 |
310 |
9 |
359 |
odhlášeno hráčem |
27.12.2019 11:37:38 |
7. |
Doležal Lukáš |
08.07.2007 |
TJ Brno-Komín |
315 |
9 |
107 |
odhlášeno hráčem |
29.12.2019 09:43:00 |
8. |
Knesl David |
29.11.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
60 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
29.12.2019 11:56:07 |
9. |
Olšar Viktor |
29.12.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1044 |
1 |
464 |
odhlášeno hráčem |
29.12.2019 18:57:14 |
10. |
Kopel Šimon |
05.10.2006 |
TK Slavia Orlová |
312 |
9 |
|
odhlášeno hráčem sms |
03.01.2020 11:49:30 |
11. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
409 |
6 |
117 |
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 14:48:58 |
12. |
Hývnar Radim |
09.08.2007 |
TK Kopřivnice z.s. |
802 |
3 |
303 |
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 15:31:22 |
13. |
Hývnar Lukáš |
09.08.2007 |
TK Kopřivnice z.s. |
985 |
3 |
448 |
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 15:32:19 |
14. |
Nezval Jakub |
09.10.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
180 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 16:49:11 |
15. |
Machovský Benjamin |
09.04.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1043 |
3 |
345 |
odhlášeno hráčem sms |
03.01.2020 17:32:09 |
|