Název: | Linhart Cup | Pořadatel: | Sportovní centrum Linhart | Datum: | 27.-30.12. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Bryol Filip | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dzúr Jan | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šmída Adam | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Martínek Tobiáš | | | 4:6, 6:3, 1:0 (7) | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kříž Daniel | | | | | |
| | | | | |
Sýkora Jan | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Fidler Tomáš | | 6:4, 4:1, scr. | | | |
| | | | | |
Buchanevyč Vladislav | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kulich Stepan | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Hrabánek Petr | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 2:6, 6:1, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Marek Marian | | | | | |
| | | | | |
Kuba Luboš | | | | | 6:3, 6:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Doskočil Aleš | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Prášek Nello Daniel | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Dzúr Štěpán | | | 4:6, 6:1, 1:0 (6) | | |
| | | | | |
Malý Jakub | 6:4, 4:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hladík Daniel | | | | | |
| | | | | |
Martinec Ondřej | | | | 2:6, 6:4, 1:0 (8) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Linhart Adam | | | | | |
| | | | | |
Bělík Antonín | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Zíta Tomáš | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 2:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Flusser Robin | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Haslinger Martin (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Bryol Filip | 238 | 12 | Flusser Robin | 267 | 9 | Sýkora Jan | 312 | 9 | Hladík Daniel | 352 | 9 | Martinec Ondřej | 409 | 6 | Kříž Daniel | 462 | 6 | Kuba Luboš | 465 | 6 | Marek Marian | 515 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 63 |
Kódové číslo akce: 502044 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Mareš Maxmilián | 14.06.2006 | Slavoj Český Brod | Flídr Rodan | 12.12.2007 | TO TJ Tesla Pardubice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | Martinec Ondřej | 17.04.2007 | Lokomotiva Trutnov | Doskočil Aleš | 06.08.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | Bryol Filip | 22.06.2007 | TK Pelhřimov | Roubal Matěj | 31.01.2008 | TK Konstruktiva, z.s. | Hrabánek Jan | 25.02.2009 | Slavoj Český Brod |
|