Český tenisový svaz
Název:
TK Oáza Říčany
Datum:
21.-23.12.
Pořadatel:
TK Oáza Říčany (C - 500)
Kódové číslo:
506038
Dvorců + povrch:
3 rebound ace
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ptáček Vít
V chobotě 2112
251 01 Říčany
Tel. (1):
725827397
E-mail:
turnajeoaza@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace sms, případně telefonicky na tel.č. 725 827 397 v pátek do 18 hodin. Herní program bude vyvěšen na stránkách www.cztenis.cz do 21 hod. Turnaj začíná v sobotu v 8:30 ( nebude-li uvedeno jinak ). Pro účastníky turnaje možnost ubytování se slevou 25%. Rezervaci nutno udělat na recepci hotelu na tel.č. 736 679 097.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
volná karta
29.11.2019 07:46:51
2.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
volná karta
07.12.2019 00:06:36
3.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
10.12.2019 11:59:16
4.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
volná karta
18.12.2019 20:17:58
5.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 Tenis Dobříš
96
20
 
volná karta
17.12.2019 17:32:19
6.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
 
09.12.2019 17:28:05
7.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
128
15
 
 
11.12.2019 10:27:41
8.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
10.12.2019 19:50:56
9.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
 
14.11.2019 07:24:54
10.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
 
14.11.2019 21:29:15
11.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
153
15
 
volná karta
17.12.2019 17:30:46
12.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
08.12.2019 15:39:41
13.
Strnad Štěpán 09.03.2006 Sokol Říčany
255
9
 
volná karta
18.12.2019 20:19:15
14.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
323
9
15
 
07.12.2019 18:59:51
15.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
340
9
125
 
25.11.2019 17:45:45
16.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s.
366
6
 
 
03.11.2019 18:18:44
17.
Klíma Jakub 22.05.2007 SK OAZA Praha
394
6
254
 
03.12.2019 17:51:31
18.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
446
6
82
 
09.11.2019 14:14:10
19.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
 
04.11.2019 13:51:21
20.
Beneš Daniel 27.02.2006 SK OAZA Praha
515
6
 
 
11.12.2019 09:18:48
21.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
560
4
123
 
16.11.2019 16:20:23
22.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
651
4
117
 
05.11.2019 19:48:01
23.
Hrabánek Petr 05.01.2007 Slavoj Český Brod
701
4
199
 
10.11.2019 15:52:22
24.
Petráš David 11.09.2006 LTC Slovan Kladno
1044
1
 
 
16.11.2019 20:16:59

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Prokůpek Tomáš 03.10.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
913
3
376
odhlášeno hráčem
22.11.2019 17:30:11
2.
Tuša Robert 14.02.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
189
12
 
odhlášeno hráčem
02.12.2019 20:09:53
3.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
348
9
45
odhlášeno hráčem
03.12.2019 11:51:00
4.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 10:30:07
5.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
odhlášeno hráčem
06.12.2019 07:22:19
6.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
158
15
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 06:40:30
7.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
odhlášeno hráčem
07.12.2019 15:20:54
8.
Braun Denis 18.04.2008 Severočeská tenisová o.s.
708
4
217
odhlášeno hráčem
08.12.2019 11:21:49
9.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
10.12.2019 05:21:26
10.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
852
3
244
odhlášeno hráčem
10.12.2019 18:55:10
11.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
1044
1
190
odhlášeno hráčem
10.12.2019 18:55:30
12.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
10.12.2019 19:29:13
13.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
321
odhlášeno hráčem
10.12.2019 19:41:50
14.
Daněk Oldřich 06.06.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
434
6
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 17:59:53
15.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
493
6
130
odhlášeno hráčem
11.12.2019 20:04:59
16.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
1044
1
308
odhlášeno hráčem
12.12.2019 20:12:22
17.
Wey Jimmy 25.06.2007 TK Start Praha-Topolka
1044
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 19:51:10
18.
Škopek Martin 18.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 20:37:17
19.
Kašík Daniel 01.11.2007 TK Radošovice
1044
1
1116
odhlášeno hráčem
13.12.2019 20:59:27
20.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
odhlášeno hráčem
13.12.2019 21:06:35
21.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
417
6
14
odhlášeno hráčem
13.12.2019 23:21:13
22.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
560
4
136
odhlášeno hráčem
14.12.2019 08:55:04
23.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
112
20
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 11:45:20
24.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
odhlášeno hráčem
14.12.2019 11:58:04
25.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
137
15
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:03
26.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:04
27.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:08
28.
Růžička Jan 16.11.2007 Slavoj Český Brod
708
4
64
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:08
29.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
431
6
93
odhlášeno hráčem
15.12.2019 07:35:44
30.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:15:18
31.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:23:29
32.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:54:46
33.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
117
20
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:58:11