Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VITÁLNÍ TURNAJ C
Pořadatel:  SK Vitality Slezsko o.s.
Datum:  28.-30.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Kubatko Dominik
 
 
 
Kinček Ondřej
6:4, 6:2
 
Olša Michal
6:1, 6:4
 
Zila Michal
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Bonk Vojtěch
 
Formánek Václav
6:4, 6:2
 
 
 
Volčík Petr
6:0, 6:4
 
Ciešlar Krzysztof
6:0, 6:1
 
Leja Michal
3:6, 6:2, 1:0 (1)
 
Formánek Filip
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:4
 
Lýsek Lukáš
 
Bako Jan
7:5, 6:1
 
 
 
Sosna Maxim
6:1, 6:3
 
Szarzec Adam
7:5, 6:1
 
Mandelík Lukáš
6:1, 6:0
 
Sikora David
2:6, 7:5, 1:0 (9)
 
 
6:2, 6:0
 
Elich Samuel
 
Czernek Šimon
6:3, 6:0
 
 
 
Barcik Nikodem Rafal
6:1, 6:1
 
 
 
Bubik Jan
6:1, 6:1
 
Lýsek Ondřej
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Pavlis Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Michaela Samcová, Roman Sikora, Jiří Pytela
Poznámka pořadatele: Plán hry na pátek 29.12.2017: NB 9:30 hod. semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry
Počet účastníků22
NasazeníBH
Kubatko Dominik 12720
Pavlis Lukáš 15115
Elich Samuel 18512
Barcik Nikodem Rafal 18812
Formánek Václav 22612
Czernek Šimon 3059
Lýsek Lukáš 3789
Bonk Vojtěch 3956
Kategorie : 5Součet BH: 95
Kódové číslo akce: 502038

Pavlis Lukáš - Vons Nikolas
 
 
 
Bubik Jan - Mandelík Lukáš
6:3, 6:0
 
Sikora David - Leja Michal
6:2, 7:6 (1)
 
Lýsek Lukáš - Sosna Maxim
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Czernek Šimon - Olša Michal
 
Zila Michal - Szarzec Adam
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Formánek Václav - Bonk Vojtěch
 
Volčík Petr - Kinček Ondřej
6:3, 6:2
 
Ciešlar Krzysztof - Lýsek Ondřej
6:0, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Bako Jan - Kubatko Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Michaela Samcová, Roman Sikora, Jiří Pytela
Poznámka pořadatele: Plán hry na pátek 29.12.2017: NB 13:00 hod. semifinále čtyřhry, následuje finále čtyřhry
Počet dvojic10
NasazeníBH
Kubatko Dominik 12720
Pavlis Lukáš 15115
Vons Nikolas 20012
Formánek Václav 22612
Czernek Šimon 3059
Lýsek Lukáš 3789
Bonk Vojtěch 3956
Bako Jan 4016
Kategorie : 5Součet BH: 89
Kódové číslo akce: 504038

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kratochvíl Tomáš16.02.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.
Onderka Karel15.03.2006SK JC Sport Opava
Zawadzki Damian06.09.2004SK Vitality Slezsko o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vons Nikolas31.03.2004TK SC OSTRAVA