Název: |
HIT CUP - turnaj třídy B |
Datum: |
27.-30.12. |
Pořadatel: |
SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600) |
Kódové číslo: |
506036 |
Dvorců + povrch: |
3 mapei TNS CUSHION |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Macura Viktor |
Hradecká 775/115 | |
500 11 Hradec Králové | |
Tel. (1): |
722674616 |
E-mail: |
macura@sportparkhit.cz |
Internet: |
www.sportparkhit.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Raštica Jan | 19.03.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 42 |
35 |
1 |
07.11.2020 08:12:02 |
|
2. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | 49 |
30 |
12 |
30.11.2020 16:26:15 |
|
3. |
Pešat Oliver | 19.02.2007 | TK Na Dolině o.s. | 52 |
30 |
25.11.2020 09:47:27 |
||
4. |
Komínek Kryštof | 08.05.2008 | TK Sparta Praha | 68 |
25 |
2 |
26.11.2020 12:43:29 |
|
5. |
Šmejcký Jakub | 09.02.2008 | I.ČLTK Praha | 79 |
25 |
44 |
24.11.2020 09:02:31 |
|
6. |
Čepelík Matouš | 08.03.2008 | LTK Liberec | 82 |
20 |
4 |
24.11.2020 19:43:00 |
|
7. |
Zachař Jan | 16.01.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 85 |
20 |
14.12.2020 03:32:23 |
||
8. |
Bureš Oliver | 04.04.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 94 |
20 |
02.11.2020 12:05:53 |
||
9. |
Němeček Marek | 17.07.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 102 |
20 |
16.11.2020 09:10:06 |
||
10. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | 108 |
20 |
24 |
02.12.2020 14:01:18 |
|
11. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | 111 |
15 |
56 |
10.11.2020 07:40:45 |
|
12. |
Žiška Štěpán | 01.09.2008 | ŽLTC Brno | 111 |
15 |
5 |
06.12.2020 19:54:49 |
|
13. |
Lebiš Josef | 04.01.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 113 |
15 |
18 |
01.11.2020 12:12:13 |
|
14. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 116 |
15 |
80 |
30.11.2020 21:11:18 |
|
15. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 127 |
15 |
22 |
19.11.2020 23:44:03 |
|
16. |
Rat Daniel | 09.05.2008 | TENIS Klánovice | 129 |
15 |
26 |
02.12.2020 15:05:46 |
|
17. |
Jandík Tomáš | 29.08.2007 | TO SK Žamberk | 156 |
15 |
08.12.2020 12:04:14 |
||
18. |
Kozel Aleš | 28.11.2008 | Tenisový klub Eden HK | 188 |
12 |
306 |
07.12.2020 23:09:44 |
|
19. |
Dymák Filip | 07.05.2008 | LTC Pardubice | 196 |
12 |
46 |
23.11.2020 22:50:29 |
|
20. |
Hep Matyáš | 27.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 197 |
12 |
11.11.2020 09:35:16 |
||
21. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 216 |
12 |
17 |
01.11.2020 14:12:30 |
|
22. |
Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | 241 |
9 |
11 |
01.12.2020 10:00:42 |
|
23. |
Kreysa Jan | 02.09.2009 | LTK Liberec | 247 |
9 |
19 |
03.12.2020 17:19:42 |
|
24. |
Novák Matěj | 28.02.2009 | TK Sparta Praha | 490 |
4 |
43 |
29.11.2020 10:26:26 |
|
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bradík Jonáš | 04.02.2007 | SK JC Sport Opava | 238 |
9 |
15.11.2020 19:12:36 |
||
2. |
Prášek Nello Daniel | 22.07.2007 | Lokomotiva Trutnov | 405 |
6 |
18.11.2020 10:08:40 |
||
3. |
Pokorný Martin | 31.08.2007 | TC Hořice | 413 |
6 |
08.12.2020 10:32:43 |
||
4. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | 454 |
4 |
434 |
29.11.2020 19:00:25 |
|
5. |
Prášek Luca Samuel | 22.12.2008 | Lokomotiva Trutnov | 459 |
4 |
140 |
18.11.2020 10:11:59 |
|
6. |
Koutník Tomáš | 10.04.2009 | Tenisový klub Eden HK | 490 |
4 |
149 |
01.11.2020 09:36:47 |
|
7. |
Mrklovský David | 30.12.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 556 |
4 |
216 |
01.11.2020 13:17:24 |
|
8. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 563 |
4 |
94 |
04.11.2020 21:47:22 |
|
9. |
Zídek David | 16.02.2008 | Sokol Smiřice | 587 |
4 |
564 |
02.11.2020 15:26:12 |
|
10. |
Hušek Richard | 11.07.2008 | Tenisový klub Eden HK | 613 |
4 |
470 |
01.11.2020 17:25:58 |
|
11. |
Vondruška Viktor | 06.11.2009 | Tenisový klub Eden HK | 683 |
3 |
210 |
01.11.2020 02:59:53 |
|
12. |
Nosek Jan | 27.03.2008 | TK Kvasiny | 910 |
1 |
522 |
08.11.2020 19:11:53 |
|
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Marek Filip | 25.01.2008 | Sokol Smiřice | 910 |
1 |
1013 |
12.11.2020 22:45:04 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Lyčka Teodor | 10.09.2008 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 910 |
1 |
379 |
odhlášeno hráčem | 06.12.2020 14:18:29 |
2. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | 200 |
12 |
37 |
odhlášeno hráčem | 10.12.2020 14:44:00 |
3. |
Kučírek Daniel | 01.08.2007 | LTC Houštka | 418 |
6 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2020 13:17:56 |
|
4. |
Ploc Matouš | 14.11.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | 227 |
9 |
68 |
odhlášeno hráčem | 16.12.2020 03:02:41 |
5. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 289 |
9 |
101 |
odhlášeno hráčem | 16.12.2020 15:11:18 |
6. |
Kollert Jonáš | 23.07.2008 | TK Olymp Praha | 226 |
9 |
116 |
IS: kolizní přihláška | 20.12.2020 12:00:11 |
7. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | 300 |
9 |
75 |
IS: kolizní přihláška | 20.12.2020 12:00:12 |