Český tenisový svaz
Název:
HIT CUP
Datum:
21.-23.12.
Pořadatel:
SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
506035
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macura Viktor
Hradecká 775/115
500 11 Hradec Králové
Tel. (1):
722674616
E-mail:
viktorhelix@seznam.cz
Internet:
www.sportparkhit.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 20.12. do 18:00 formou SMS na tel.: 722 674 616. POZOR TURNAJ SE HRAJE NA PEVNÉM POVRCHU - pro vstup do haly je nutná čistá obuv!!!

Pavouk bude na IS ČTS zveřejněn do 20:00.

PROGRAM TURNAJE:
So - 3 kurty (singl do čtvrtfinále, debl do finále)
Ne - 2 kurty (singl do finále, debl dohra do konce)
Po - finále dvouhry

ZPŮSOB HRY:
Dvouhra: 3. set - super-tiebreak
Čtyřhra: 3. set - super-tiebreak, pravidlo NO-AD
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
117
20
 
 
10.12.2019 18:22:05
2.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
 
08.12.2019 14:05:25
3.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
 
06.11.2019 22:03:53
4.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
344
9
70
 
03.12.2019 07:38:22
5.
Čapek Bohumil 29.09.2006 TO TJ Tesla Pardubice
347
9
 
 
02.12.2019 18:39:32
6.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
371
6
37
 
01.11.2019 09:05:39
7.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
374
6
98
 
08.12.2019 15:41:51
8.
Valtr Patrik 06.09.2006 TK Choceň
387
6
 
 
30.11.2019 11:53:25
9.
Martinec Ondřej 17.04.2007 Lokomotiva Trutnov
409
6
433
 
29.11.2019 15:14:53
10.
Volšička Michal 12.08.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
462
6
122
 
02.11.2019 16:03:01
11.
Doskočil Aleš 06.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
523
6
396
 
04.12.2019 20:34:48
12.
Pelikán Daniel 27.04.2006 Open Tennis Club
560
4
 
 
23.11.2019 07:46:37
13.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
588
4
52
pouze čtyřhra
21.11.2019 14:10:25
14.
Adámek Viktor 03.06.2006 TO SK Žamberk
622
4
 
 
04.12.2019 18:54:11
15.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
639
4
103
 
02.12.2019 07:39:12
16.
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice
696
4
359
volná karta
01.11.2019 19:42:14
17.
Holubář Mathias 21.05.2007 Tenisový klub Eden
790
3
665
volná karta
17.11.2019 20:36:23
18.
Rampír Jakub 30.10.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
802
3
241
volná karta
04.11.2019 11:57:32
19.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
862
3
210
 
27.11.2019 14:05:16
20.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
volná karta
03.12.2019 22:49:21
21.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
volná karta
01.11.2019 09:46:51
22.
Bílý Jonáš 05.07.2007 TJ Červený Kostelec
1044
1
267
 
01.11.2019 18:37:13
23.
Hrabánek Michal 03.12.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1044
1
211
 
17.11.2019 17:59:08
24.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1044
1
271
 
20.11.2019 10:14:25

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Větrovský Tomáš 10.06.2006 LTC Pardubice
1044
1
 
přijat
01.12.2019 21:59:21
2.
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko
244
12
 
 
20.12.2019 09:53:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1044
1
132
odhlášeno hráčem
11.11.2019 14:15:42
2.
Martinec Tomáš 10.08.2010 Lokomotiva Trutnov
1044
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 15:13:44
3.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 10:30:07
4.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
261
odhlášeno hráčem
10.12.2019 15:49:53
5.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
493
6
130
odhlášeno hráčem
11.12.2019 20:20:00
6.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 16:09:46
7.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
605
4
140
odhlášeno hráčem
12.12.2019 21:32:38
8.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
1043
3
308
odhlášeno hráčem
13.12.2019 20:04:43
9.
Hušek Richard 11.07.2008 Tenisový klub Eden
1044
1
444
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:19
10.
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice
816
3
335
odhlášeno hráčem
14.12.2019 17:42:32
11.
Starý Jan 05.01.2007 LTC Pardubice
720
4
409
odhlášeno hráčem
14.12.2019 18:37:44
12.
Červinka Vilém 19.10.2007 TO TJ Tesla Pardubice
985
3
409
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:36:43
13.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
489
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:01:07
14.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:56:28
15.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
381
6
184
odhlášeno hráčem
16.12.2019 06:53:35
16.
Pokorný Martin 31.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
588
4
373
odhlášeno pořadatelem
19.12.2019 10:52:55
17.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
262
9
91
odhlášeno pořadatelem
19.12.2019 13:42:15
18.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
19.12.2019 18:59:03
19.
Mrňávek Artur 02.10.2006 TK Holice
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 14:45:14
20.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
570
4
79
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 14:55:32