Český tenisový svaz
Název:
JOKRA CUP
Datum:
21.-23.12.
Pořadatel:
TK Radegast (C - 500)
Místo konání:
Rožnov pod Radhoštěm
Kódové číslo:
506031
Dvorců + povrch:
3 taraflex
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Kramoliš Josef
Pod Strání 2834
75661 Rožnov p. Radh.
Tel. (1):
603 281 142
E-mail:
josef@jokratour.cz

Poznámka pořadatele:

Doba rozehry od příchodu na kurt 5 minut. Možnost rozcvičení na galerii.
Z stavu 1:1 na sety ve dvouhře i čtyřhře se hraje 3. set do 10 bodů rozdílem dvou míčů. Ve čtyřhře se hraje systémem NO AD.
Teplá strava (obědy) zajištěna.
Nástupy na utkání v nděli:
9,00: Doskočil, Škvara, Postupa, Stejskal,. Nezval, Hanačík
10.00 Hývnar, Bartoš
Čtyřhry ve 13 hodin.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
19.12.2019 11:49:45
2.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
volná karta
17.12.2019 08:26:50
3.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
 
15.12.2019 19:44:20
4.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
01.11.2019 18:54:26
5.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
 
03.11.2019 10:36:10
6.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
168
15
28
volná karta
16.12.2019 15:48:36
7.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
180
12
 
 
16.12.2019 15:49:51
8.
Gregus Petr 27.06.2006 Jiskra Otrokovice
229
12
 
 
07.11.2019 09:00:19
9.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
310
9
359
přijat do turnaje
18.12.2019 18:55:14
10.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
 
09.12.2019 21:00:43
11.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
368
6
253
 
19.11.2019 14:58:39
12.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
374
6
171
 
21.11.2019 21:57:08
13.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
402
6
 
 
01.11.2019 18:34:55
14.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
 
04.11.2019 12:13:22
15.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
490
6
287
 
07.11.2019 20:42:59
16.
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
674
4
241
 
01.11.2019 06:25:51
17.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
720
4
80
 
31.10.2019 23:44:12
18.
Blažek Ctirad 07.08.2006 Sokol Letovice
833
3
 
volná karta
01.11.2019 11:28:44
19.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
887
3
211
 
10.12.2019 07:52:05
20.
Hývnar Lukáš 09.08.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
985
3
448
volná karta
01.11.2019 08:45:00
21.
Vaněk David 01.03.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1044
1
 
volná karta
20.11.2019 09:31:44
22.
Srba František 11.09.2008 Tenis Nový Jičín,z.s.
1044
1
196
 
01.12.2019 19:50:52
23.
Hýl Zdeněk 01.08.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
1044
1
 
 
14.12.2019 17:00:45
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
259
9
 
odhlášeno hráčem
04.11.2019 22:48:35
2.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 17:43:47
3.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
odhlášeno hráčem
01.12.2019 20:31:08
4.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 10:30:07
5.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
odhlášeno hráčem
08.12.2019 14:27:17
6.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
493
6
130
odhlášeno hráčem
11.12.2019 19:59:17
7.
Kriegler Jan 15.09.2006 TK Na Dolině o.s.
1044
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 08:46:20
8.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
odhlášeno hráčem
13.12.2019 20:44:15
9.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
odhlášeno hráčem
14.12.2019 13:57:59
10.
Kučera Matěj 05.10.2006 Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
681
4
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 14:07:47
11.
Kučera Vojtěch 05.10.2006 Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
790
3
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 14:09:35
12.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 21:17:35
13.
Lys Ondřej 17.07.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
306
9
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:39:11
14.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:44:44
15.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
1044
1
580
odhlášeno hráčem
16.12.2019 19:04:24
16.
Zajicek Nicholas 19.11.2007 TK Mohelnice, z.s.
681
4
366
odhlášeno hráčem
18.12.2019 21:16:49
17.
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
365
9
557
odhlášeno hráčem
19.12.2019 09:55:23
18.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 11:18:41
19.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 11:19:08
20.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 13:15:58
21.
Hývnar Radim 09.08.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
802
3
303
odhlášeno hráčem
20.12.2019 17:22:28