Název:
SoDoPo turnaj
Datum:
14.-15.12.
Pořadatel:
Sokol Dolní Počernice z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
506027
Dvorců+povrch:
2 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v do 19:00 hod.


Kontaktní osoba:
Zoubek Antonin
:
V Raji 905
:
Dolní Počernice 190 12
Tel. (1):
724410088
E-mail:
azoubek@seznam.cz

Poznámka pořadatele: prezence SMS na tel.724410088 ,13.12.2019 v čase 9. až 15.hod., po 19.hod bude los a pořadí zápasů na webu ČTS
Občerstvení při turnaji zajištěno.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
98
20
 
 
03.12.2019 20:52:28
2.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
172
12
 
 
10.12.2019 13:58:02
3.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
228
12
46
 
04.12.2019 09:40:17
4.
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov
238
12
65
 
18.11.2019 19:19:30
5.
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec
300
9
108
 
20.11.2019 17:33:11
6.
Sedlatý Matěj 18.04.2007 Severočeská tenisová o.s.
307
9
206
 
01.12.2019 19:52:21
7.
Hladík Daniel 29.01.2006 TK Hovorčovice
352
9
 
 
08.11.2019 09:07:34
8.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s.
366
6
 
 
23.11.2019 20:26:16
9.
Jumar Jakub 08.10.2007 Mgr. Jiří Vrňák -TŠ Hostivař
477
6
134
 
11.11.2019 19:01:55
10.
Häring Oliver 11.10.2006 TK Hovorčovice
617
4
 
 
21.11.2019 12:53:31
11.
Záhorský Jakub 04.09.2007 Sokol Dolní Počernice z.s.
1044
1
943
volná karta
01.11.2019 14:50:13
12.
Popelák Petr 18.12.2006 Sokol Dolní Počernice z.s.
1044
1
 
volná karta
01.11.2019 14:50:33
13.
Hátle Tadeáš 19.09.2007 Sokol Dolní Počernice z.s.
1044
1
1556
volná karta
01.11.2019 14:51:07
14.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s.
1044
1
 
volná karta
01.11.2019 15:26:08
15.
Petráš David 11.09.2006 LTC Slovan Kladno
1044
1
 
 
16.11.2019 20:15:04

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
1044
1
137
odhlášeno hráčem
23.11.2019 10:38:57
2.
Holada Jan 16.03.2007 TJ Horní Měcholupy
1044
1
538
odhlášeno hráčem
30.11.2019 16:47:02
3.
Kašík Daniel 01.11.2007 TK Radošovice
1044
1
1116
odhlášeno hráčem
02.12.2019 11:32:31
4.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
06.12.2019 13:04:03
5.
Vostřel Jan 19.02.2007 Pála Vízner Tennis z.s.
1044
1
675
odhlášeno hráčem
07.12.2019 09:01:22
6.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
07.12.2019 10:54:07
7.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
651
4
117
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:04:18
8.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:43:17
9.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
560
4
136
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:50:45
10.
Růžička Jan 16.11.2007 Slavoj Český Brod
708
4
64
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:54:59
11.
Škopek Martin 18.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:59:53
12.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
761
4
231
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:13
13.
Halama Kryštof 16.04.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
499
6
372
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:14
14.
Vávra Kajetán 15.08.2006 TGC Kunratice
276
9
 
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:14
15.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1044
1
350
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:36
16.
Hromek Patrik 13.05.2008 TENIS Klánovice
1044
1
238
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:58
17.
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
1044
1
393
odhlášeno hráčem
08.12.2019 11:35:42
18.
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
1044
1
433
odhlášeno hráčem
08.12.2019 11:36:18
19.
Neřold Mikoláš 16.02.2008 Sokol Dolní Počernice z.s.
1044
1
1938
odhlášeno pořadatelem
09.12.2019 14:10:40
20.
Mrzena David 23.08.2007 TK Start Praha-Topolka
1044
1
973
odhlášeno hráčem
10.12.2019 12:34:26
21.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
412
6
176
odhlášeno pořadatelem
13.12.2019 09:26:42