Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Vysočanský pohár
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  15.-18.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Šoltys Tobias
 
 
 
Pešl Alec
6:0, 6:1
 
Drobný Adam
6:4, 2:6, 1:0
 
Mitrofanov Daniel
6:1, 6:4
 
Jaroš Michal
6:0, 6:0
 
Havrland Lukáš
6:3, 1:6, 1:0
 
Svoboda Tomáš
6:3, 6:2
 
Macháček Filip William
6:3, 0:6, 1:0
 
 
 
Pospíšil Jiří
6:0, 6:2
 
Luhan Matěj
6:1, 6:0
 
Holub Vojtěch
6:0, 6:1
 
Šidlík David
6:4, 2:6, 1:0
 
 
7:6, 6:2
 
Hudetz Michael
 
Bruk Adam
7:5, 3:6, 1:0
 
 
 
Burda Oliver Petr
6:3, 6:2
 
Pelikán Daniel
6:0, 6:1
 
Růžek Filip
6:3, 7:5
 
Záhrubský Filip
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Panáček Petr
 
Badhe Ashmit Samir
5:7, 7:6, 1:0
 
 
 
Zháněl Patrik
6:3, 6:1
 
Novák Vincent
6:1, 6:3
 
Jaroš Václav
6:0, 6:3
 
Císař Šimon
4:6, 6:4, 1:0
 
 
6:1, 6:0
 
Hujo Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický
Poznámka pořadatele: Nedele 9.00 solys , havrland , hujo , badhe , panacek ,bruk , 10.00 machacek, sidlikČASY BUDOU PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNY , SLEDUJTE IS.
Počet účastníků25
NasazeníBH
Šoltys Tobias 10320
Hujo Ondřej 13115
Panáček Petr 13815
Macháček Filip William 19312
Hudetz Michael 3609
Bruk Adam 3709
Badhe Ashmit Samir 3916
Svoboda Tomáš 4446
Kategorie : 5Součet BH: 92
Kódové číslo akce: 502024

Šoltys Tobias - Hujo Ondřej
 
 
 
Bruk Adam - Růžek Filip
6:1, 6:0
 
Burda Oliver Petr - Drobný Adam
6:0, 3:6, 1:0
 
Luhan Matěj - Havrland Lukáš
6:2, 6:2
 
Šidlík David - Holub Vojtěch
4:6, 7:5, 1:0
 
Mitrofanov Daniel - Duda Adam
6:0, 6:4
 
Panáček Petr - Macháček Filip William
6:2, 6:1
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Šoltys Tobias 10320
Hujo Ondřej 13115
Panáček Petr 13815
Macháček Filip William 19312
Bruk Adam 3709
Šidlík David 4566
Růžek Filip 5246
Luhan Matěj 6264
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 504024

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kovačka Matouš09.03.2005Sokol Říčany
Šimon Samuel08.10.2004TJ Sokol Vysočany
Štogl David15.07.2004TJ Sokol Vysočany

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hudetz Michael17.07.2004TO SK Žamberk
Drobný Adam08.06.2004Tenis Brandýs n.L.
Duda Adam02.08.2008TK Horní Měcholupy