Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TS CUP
Pořadatel:  TENIS SLOVÁCKO z.s.
Datum:  07.-10.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Korec Zdeněk
 
 
 
Stejskal Adam
7:6 (0), 7:5
 
Čepelík Matouš
scr.
 
Krňávek David
6:4, 7:5
 
Blažek Ctirad
6:1, 6:1
 
Sýkora Jan
6:0, 6:1
 
Komrska Jan
6:3, 6:0
 
Kalousek Kryštof
6:4, 6:0
 
Gregus Petr
6:4, 2:6, 6:4
 
Blaška Sebastian
6:2, 6:3
 
Raštica Jan
6:2, 6:0
 
Jurda Tomáš
6:3, 6:1
 
Suchánek Ondřej
6:0, 6:2
 
Kilian Darek
6:3, 1:6, 6:1
 
Pospíšil Matěj
6:0, 6:0
 
Prokeš Bedřich
7:6 (5), 6:2
 
Prášek Dominik
6:0, 6:1
 
Němec Vojtěch
6:4, 6:1
 
Doležal Lukáš
6:0, 6:1
 
Hanačík Antonín
3:6, 7:6 (1), 6:1
 
Kuchař Saša
6:1, 6:1
 
Špaček Jakub
7:5, 6:7 (6), 6:2
 
Beneš Daniel
6:2, 7:5
 
Doskočil Martin
6:1, 6:1
 
Homolka Filip
6:0, 6:0
 
Postupa Martin
6:2, 6:1
 
Váňa Tomáš
6:1, 6:3
 
Horáček Josef
6:4, 6:2
 
ZAVŘEL JAROSLAV
7:6 (6), 7:6 (4)
 
Berka Dalibor
6:2, 6:1
 
Krupa Lukáš
6:0, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Svoboda Jan (platná licence B do 30.04.2022)
Počet účastníků31
NasazeníBH
Korec Zdeněk 5830
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Beneš Daniel 8920
Pospíšil Matěj 9920
Doskočil Martin 11520
Prokeš Bedřich 11815
Komrska Jan 13515
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 502016

Krupa Lukáš - Korec Zdeněk
 
 
 
Kilian Darek - ZAVŘEL JAROSLAV
6:2, 6:1
 
Špaček Jakub - Doležal Lukáš
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
Pospíšil Matěj - Postupa Martin
6:4, 6:3
 
Němec Vojtěch - Jurda Tomáš
7:5, 6:2
 
Krňávek David - Prášek Dominik
6:4, 6:1
 
Raštica Jan - Čepelík Matouš
6:0, 6:0
 
Komrska Jan - Horáček Josef
6:3, 7:5
 
Berka Dalibor - Homolka Filip
6:3, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Doskočil Martin - Stejskal Adam
 
Hanačík Antonín - Gregus Petr
3:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Sýkora Jan - Prokeš Bedřich
6:3, 6:4
 
 
5:7, 7:6 (10), 1:0 (6)
 
Beneš Daniel - Kalousek Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Svoboda Jan (platná licence B do 30.04.2022)
Počet dvojic13
NasazeníBH
Korec Zdeněk 5830
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Beneš Daniel 8920
Pospíšil Matěj 9920
Doskočil Martin 11520
Prokeš Bedřich 11815
Komrska Jan 13515
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 504016

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Grois Ondřej27.06.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.
Halamíček Jaromír13.08.2007ŽLTC Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Němec Vojtěch26.06.2006TK AGROFERT Prostějov