Český tenisový svaz
Název:
KIA Lucky Drive to Australia 2018
Datum:
01.-04.12.
Pořadatel:
SK OAZA Praha (C - 400)
Kódové číslo:
506002
Dvorců + povrch:
3 supreme
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
ing. Fiala Petr
5.května 63
140 00 Praha 4
Tel. (1):
603 221 157
E-mail:
fiala-petr@volny.cz
Internet:
www.skoaza.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky nebo sms v pátek, 1.12.2017 mezi 9:00 a 10:00 ne tel. 777 776 230 nebo 603 221 157. Vylosování a pořadí zápasů budou zveřejněny do 13:00, zahájení turnaje v 18:00. Pro vítěze turnaje je připraven zájezd pro 2 osoby na Australian open 2018.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
45
30
 
volná karta
19.11.2017 22:53:13
2.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
131
15
 
 
01.11.2017 21:07:42
3.
Vala Filip 23.07.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
145
15
 
 
15.11.2017 11:09:42
4.
Ceban Alexandr 13.08.2004 TCEN Hrádek nad Nisou
146
15
 
 
10.11.2017 11:32:15
5.
Cevik Mert 24.02.2004 TK Olymp Praha
147
15
 
 
06.11.2017 20:36:14
6.
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Olymp Praha
160
15
 
 
04.11.2017 12:57:34
7.
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha
163
15
 
 
15.11.2017 15:25:32
8.
Jedlička Adam 10.07.2005 I.ČLTK Praha
165
15
3
 
20.11.2017 06:19:30
9.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Písnice
178
15
 
 
18.11.2017 13:27:04
10.
Brašna Dominik 29.11.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
193
12
94
 
12.11.2017 11:06:48
11.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
200
12
6
 
21.11.2017 08:19:27
12.
Štyler Adam 08.03.2005 I.ČLTK Praha
255
12
72
 
05.11.2017 14:29:11
13.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
310
9
17
 
09.11.2017 15:18:02
14.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
312
9
5
 
19.11.2017 21:25:22
15.
Brož Dominik 27.05.2004 TJ Radlice
324
9
 
volná karta
21.11.2017 13:39:15
16.
Svítek Alan 17.11.2005 TJ Radlice
351
9
156
 
12.11.2017 22:41:37
17.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
362
9
22
 
20.11.2017 18:45:44
18.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
389
6
68
 
06.11.2017 09:51:23
19.
Badhe Ashmit Samir 13.08.2004 TK Start Praha-Topolka
391
6
 
 
16.11.2017 16:50:50
20.
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
416
6
 
 
05.11.2017 15:57:39
21.
Ješina Lukáš 31.07.2004 LTK TEPLICE o.s.
450
6
 
 
05.11.2017 14:07:01
22.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
538
4
69
 
21.11.2017 09:23:10
23.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
704
4
48
 
21.11.2017 09:28:16
24.
Tomaštík Petr 29.08.2005 WILSON Tenis Centrum
717
4
81
 
06.11.2017 12:19:54
25.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
1126
1
64
 
01.11.2017 17:15:51
26.
Jurák Jaroslav 16.05.2006 I.ČLTK Praha
1126
1
53
 
08.11.2017 09:57:59
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
544
4
651
 
21.11.2017 10:44:58
2.
Pošvář Tomáš 08.06.2006 TK Slavia Plzeň
586
4
229
 
07.11.2017 18:10:25
3.
Luhan Matěj 20.12.2005 Sokol Horní Počernice
626
4
393
 
01.11.2017 13:46:04
4.
Petera Patrik 12.10.2005 Tenis Dobříš
892
3
267
 
01.11.2017 06:43:40
5.
Voláček Oliver 10.06.2004 SK OAZA Praha
1023
3
 
 
12.11.2017 14:24:14
6.
Plic Lukáš 03.02.2006 TJ Spoje Praha
1126
1
320
 
19.11.2017 18:34:56
7.
Císař Šimon 22.05.2005 TK Ruzyně Praha
1126
1
481
 
20.11.2017 09:50:35
8.
Beneš Daniel 27.02.2006 SK OAZA Praha
1126
1
497
 
20.11.2017 17:51:41
9.
Němeček Robert 19.07.2006 TJ Spoje Praha
1126
1
307
 
20.11.2017 21:50:02
10.
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha
155
15
37
 
21.11.2017 14:14:14
11.
Moraru Mihai 11.08.2005 SK OAZA Praha
1126
1
651
 
21.11.2017 14:15:25
12.
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé
1023
3
1383
 
22.11.2017 09:46:15

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klíma Jakub 22.05.2007 SK OAZA Praha
1126
1
459
odhlášeno hráčem
01.11.2017 10:07:54
2.
Guzoň Samuel 18.04.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
487
6
853
odhlášeno hráčem
06.11.2017 09:35:03