Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
30.05-02.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
Ridera Sport Ostr.-Vítkovice
Kódové číslo:
416970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Rola Jiří
M.Fialy 247/3
700 30 Ostrava-Dubina
Tel. (1):
596714900
Tel. (2):
603464720
Tel. (3):
596714900
E-mail:
jrola@quick.cz

Poznámka pořadatele:

Lokalizace areálu na www.riderasport.czZměna kontaktní osoby:ing.Martin Hynek m.731705735 hyma@seznam.cz.Prezentace tel. na mobil 731705735 v sobotu 30.5.20 v čase 16-17.hod.Osobní v tomto čase v místě konání.Veřejné losování proběhne ihned v místě konání konání.Zveřejněno včetně rozpisů zápasů bude do 19.00 hod. zde.Hrajeme na 8 kurtech,začátky utkání budou v neděli v 8,00 hod. na kurtech.Prosíme o dochvilnost!!!!Do soutěže bude přijato max.56 hráček
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
25
 
volná karta
26.04.2020 20:21:13
2.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
31
25
 
volná karta
05.05.2020 10:41:22
3.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
44
20
 
volná karta
03.05.2020 18:56:55
4.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
56
20
 
volná karta
05.04.2020 17:49:18
5.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
61
15
 
volná karta
08.04.2020 18:52:13
6.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
84
15
 
volná karta
04.05.2020 17:58:53
7.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
 
volná karta
08.05.2020 13:08:48
8.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
105
12
47
volná karta
11.04.2020 11:28:21
9.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
116
12
246
volná karta
11.05.2020 19:58:44
10.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
127
12
55
volná karta
12.05.2020 18:04:31
11.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s.
128
12
 
volná karta
10.05.2020 14:41:44
12.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
133
12
 
volná karta
06.05.2020 21:20:44
13.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
138
12
 
volná karta
12.05.2020 18:17:49
14.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
149
12
158
volná karta
09.05.2020 17:51:53
15.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
150
12
17
volná karta
06.05.2020 02:50:35
16.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
163
9
 
volná karta
10.05.2020 12:47:45
17.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
170
9
57
volná karta
05.04.2020 09:17:30
18.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
186
9
 
volná karta
06.05.2020 20:30:56
19.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
186
9
53
volná karta
10.05.2020 11:46:12
20.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
197
9
 
volná karta
08.05.2020 13:43:04
21.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
232
6
 
volná karta
07.04.2020 07:18:38
22.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
235
6
 
volná karta
04.05.2020 21:25:49
23.
Florková Kateřina 07.01.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
261
6
 
volná karta
15.05.2020 21:29:42
24.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
262
6
72
volná karta
01.05.2020 20:28:12
25.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
264
6
65
volná karta
06.05.2020 06:39:39
26.
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
271
6
 
volná karta
14.05.2020 20:36:08
27.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
317
6
23
volná karta
06.05.2020 16:37:06
28.
Losková Veronika 20.09.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
322
6
222
volná karta
14.05.2020 20:28:26
29.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
330
6
101
volná karta
11.05.2020 09:09:18
30.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
340
6
80
volná karta
05.05.2020 10:27:04
31.
Tesařová Nicol 04.01.2005 SK JC Sport Opava
346
6
419
volná karta
05.05.2020 08:12:41
32.
Kubáňová Anna 26.06.2003 TK Kubáň Ostrava
404
4
 
volná karta
12.05.2020 16:18:55
33.
Sikorová Sára 25.06.2006 Sokol Zábřeh
407
4
142
volná karta
19.05.2020 15:24:55
34.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
420
4
113
volná karta
05.05.2020 18:55:50
35.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
420
4
82
volná karta
10.05.2020 10:16:00
36.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
426
4
64
volná karta
09.05.2020 16:36:31
37.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
426
4
361
volná karta
12.05.2020 19:35:38
38.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
451
4
74
volná karta
04.05.2020 15:14:02
39.
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7
491
4
130
volná karta
09.05.2020 13:00:18
40.
Můrová Vendula 17.10.2002 SK JC Sport Opava
504
4
 
volná karta
07.05.2020 10:45:45
41.
Bártová Natálie 03.01.2005 SK JC Sport Opava
525
4
86
volná karta
10.05.2020 21:38:50
42.
Rusinová Nikola 22.03.2004 TK TENNISPOINT FM
541
4
 
volná karta
06.05.2020 00:27:29
43.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
647
3
141
volná karta
04.05.2020 14:02:53
44.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
677
3
251
volná karta
05.05.2020 15:29:07
45.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
750
3
234
volná karta
04.05.2020 17:13:03
46.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
123
volná karta
11.05.2020 20:56:34
47.
Resová Lucie 14.08.2006 TO VOKD Ostrava-Poruba
805
1
604
volná karta
12.05.2020 10:56:16
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Barusel Anežka 09.08.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
805
1
439
přijat do soutěže
13.05.2020 12:58:12
2.
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
179
přijat do soutěže
14.05.2020 21:50:10
3.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
805
1
199
přijat do soutěže
20.05.2020 05:58:35
4.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
805
1
112
přijat do soutěže
21.05.2020 15:52:21
5.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
805
1
166
přijat do soutěže
21.05.2020 15:53:00
6.
Chromcová Adéla 31.07.2006 TK TENNISPOINT FM
508
4
160
přijat do soutěže
22.05.2020 11:42:06
7.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
102
přijat do soutěže
24.05.2020 08:05:55
8.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
805
1
218
přijat do soutěže
25.05.2020 11:39:12
9.
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
251
6
149
 
26.05.2020 06:15:28

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
150
12
17
odhlášeno pořadatelem
13.05.2020 06:21:01
2.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
30
odhlášeno hráčem
17.05.2020 19:08:58
3.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
odhlášeno hráčem
26.05.2020 18:52:35