Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  dorost
Kubáňová Karolína
 
 
 
Fukalová Barbora
6:2, 6:0
 
Mecová Kristýna
6:2, 6:1
 
Fížová Monika
6:0, 2:0, scr.
 
Kubačáková Laura
6:3, 6:1
 
Šandová Michaela
6:3, 6:1
 
Kučerová Petra
6:0, 6:1
 
Fížová Vendula
7:5, 6:2
 
 
 
Pastrňáková Barbora
6:2, 6:4
 
Krahulíková Tereza
6:2, 6:2
 
Hejlová Zuzana
6:1, 6:4
 
Benešová Nicol
6:2, 4:6, 6:4
 
 
6:4, 6:3
 
Malatinská Justýna
 
Odleváková Zuzana
6:2, 6:4
 
 
 
Martikánová Barbora
6:4, 2:6, 6:1
 
Huťková Klaudie
6:0, 6:0
 
Daníšková Tereza
6:0, 7:6
 
Pobořilová Aneta
6:1, 6:1
 
Chudějová Aneta
6:0, 6:2
 
Kuchařová Michaela
6:1, 6:1
 
Čecháková Eva
6:1, 6:4
 
Krstovská Agáta
6:1, 6:1
 
Svozilová Marie
6:4, 3:6, 6:2
 
Kurková Viktorie
6:1, 6:1
 
Klimšová Klára
6:3, 6:0
 
Jusková Dagmar
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Masaříková Eliška
 
Richtrová Sabina
7:6, 6:2
 
 
 
Kajabová Klára
scr.
 
Schirmerová Terezie
6:3, 6:1
 
Křenková Tereza
3:6, 6:1, 6:4
 
Mičolová Nela
6:3, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Hejčová Dominika
 
Kopecká Anna Marie
6:1, 6:4
 
Sikorová Tereza
6:0, 6:2
 
Šulcová Vanesa
7:5, 6:1
 
Kurková Kateřina
6:1, 6:4
 
Damašková Kristýna
6:1, 6:3
 
Augustinová Natálie
6:3, 6:0
 
 
6:1, 6:3
 
Pokorná Barbora
 
Stejskalová Iva
6:1, 3:6, 6:2
 
 
 
Dedková Nela
6:2, 6:2
 
Budinová Simona
6:0, 6:0
 
Ondroušková Nella Chiara
7:5, 6:4
 
Mrowiecová Karolína
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Heinzová Izabela
 
Petruželová Lucie
6:2, 6:3
 
Valová Tereza
6:2, 5:7, 6:1
 
Zajoncová Barbara
6:2, 6:1
 
Žílová Petra
7:5, 3:6, 7:5
 
Zezhulčíková Tereza
6:2, 7:5
 
Ghoubrial Věra
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Wojciková Viktorie
 
Poznámka pořadatele: Program úterý 15.5.: 8 hod Kubáňová-Čecháková, Hejčová-Stejskalová Následně finále dvouhry dorostenek.
Počet účastníků53
NasazeníBH
Kubáňová Karolína 560
Wojciková Viktorie 1535
Odleváková Zuzana 2730
Pokorná Barbora 3325
Malatinská Justýna 3625
Masaříková Eliška 4025
Richtrová Sabina 4120
Stejskalová Iva 4720
Kategorie : 10Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 412970

Kubáňová Karolína - Wojciková Viktorie
 
 
 
Huťková Klaudie - Ghoubrial Věra
6:0, 6:0
 
Šandová Michaela - Kubačáková Laura
6:1, 2:1, scr.
 
Masaříková Eliška - Kopecká Anna Marie
6:3, 6:1
 
Heinzová Izabela - Augustinová Natálie
scr.
 
Daníšková Tereza - Dedková Nela
6:2, 6:2
 
Fížová Vendula - Krahulíková Tereza
6:4, 6:4
 
Hejčová Dominika - Zajoncová Barbara
7:6, 6:2
 
Pobořilová Aneta - Chudějová Aneta
6:2, 6:0
 
Valová Tereza - Fukalová Barbora
2:6, 6:2, 1:0
 
Pokorná Barbora - Stejskalová Iva
6:1, 6:1
 
Jusková Dagmar - Damašková Kristýna
6:1, 6:0
 
Křenková Tereza - Šulcová Vanesa
6:1, 6:1
 
Svozilová Marie - Ondroušková Nella Chiara
6:4, 6:7, 1:0
 
Odleváková Zuzana - Kuchařová Michaela
6:1, 6:1
 
Počet dvojic15
NasazeníBH
Kubáňová Karolína 560
Wojciková Viktorie 1535
Odleváková Zuzana 2730
Pokorná Barbora 3325
Masaříková Eliška 4025
Stejskalová Iva 4720
Kuchařová Michaela 6020
Hejčová Dominika 7115
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 414970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Planková Natalie16.08.2003VSK VŠB-TU Ostrava
Macháčková Sára07.02.2002TO TJ Nový Jičín
Koišová Eva24.07.2003TK Milo Olomouc
Tušlová Kristýna19.07.2001TO TJ Nový Jičín
Bazgierová Agáta19.02.2004SK Vitality Slezsko o.s.