Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
severomoravský (P - 300)
Místo konání:
Ridera Sport Ostr.-Vítkovice
Kódové číslo:
416970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 12:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Rola Jiří
M.Fialy 247/3
700 30 Ostrava-Dubina
Tel. (1):
596714900
Tel. (2):
603464720
Tel. (3):
596714900
E-mail:
jrola@quick.cz

Poznámka pořadatele:

Program úterý 15.5.: 8 hod Kubáňová-Čecháková, Hejčová-Stejskalová

Následně finále dvouhry dorostenek.



Adresa sportovního areálu:
areál Ridera Sport, Městský stadion Vítkovice,
Závodní 2885/86, 70602 Ostrava-Vítkovice
http://www.riderasport.cz

Oprava kontaktu e-mailem: jrola@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
5
60
 
volná karta
07.05.2018 18:36:54
2.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
15
35
 
volná karta
24.04.2018 08:32:57
3.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
27
30
 
volná karta
21.03.2018 14:16:21
4.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
33
25
 
volná karta
06.05.2018 09:30:02
5.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
36
25
 
volná karta
27.04.2018 05:24:29
6.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
40
25
 
volná karta
05.04.2018 19:13:46
7.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
41
20
 
volná karta
27.03.2018 18:42:13
8.
Stejskalová Iva 20.07.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
47
20
 
volná karta
02.04.2018 10:17:41
9.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
volná karta
13.04.2018 19:56:54
10.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
60
20
 
volná karta
15.04.2018 14:29:02
11.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
66
15
 
volná karta
10.04.2018 17:11:21
12.
Hejčová Dominika 24.10.2000 TK Slavia Orlová
71
15
 
volná karta
01.05.2018 19:30:54
13.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
72
15
 
volná karta
19.04.2018 21:13:35
14.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
85
15
 
volná karta
27.03.2018 13:06:48
15.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
87
15
 
volná karta
31.03.2018 09:22:44
16.
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub
89
15
 
volná karta
26.03.2018 21:21:15
17.
Klimšová Klára 18.09.2001 TK SC OSTRAVA
90
15
 
volná karta
20.04.2018 19:12:58
18.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
15
47
volná karta
26.04.2018 10:42:11
19.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
117
12
 
volná karta
17.04.2018 17:25:17
20.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Prestige tennis club Frýdek-Místek
122
12
30
volná karta
24.03.2018 11:31:49
21.
Kurková Viktorie 04.05.2000 Beskydský tenisový klub
124
12
 
volná karta
09.05.2018 09:20:48
22.
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
133
12
255
volná karta
25.03.2018 17:25:58
23.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
147
12
 
volná karta
26.04.2018 16:40:29
24.
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
150
12
 
volná karta
03.04.2018 18:21:11
25.
Kurková Kateřina 06.02.2002 Beskydský tenisový klub
161
9
 
volná karta
09.05.2018 09:21:14
26.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
170
9
121
volná karta
03.05.2018 17:31:49
27.
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
201
9
318
volná karta
03.04.2018 07:29:27
28.
Valová Tereza 25.09.2001 TK Radegast
216
9
 
volná karta
23.04.2018 09:29:15
29.
Macháčková Sára 07.02.2002 TO TJ Nový Jičín
242
6
 
volná karta
13.04.2018 14:21:19
30.
Hejlová Zuzana 08.02.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
250
6
272
volná karta
06.04.2018 13:28:44
31.
Žílová Petra 08.12.2002 SK Véska
264
6
 
volná karta
22.04.2018 13:55:44
32.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
291
6
22
volná karta
07.05.2018 18:39:18
33.
Daníšková Tereza 24.07.2002 Městský tenisový klub Karviná
296
6
 
volná karta
09.04.2018 19:31:00
34.
Ghoubrial Věra 17.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
299
6
329
volná karta
24.03.2018 18:00:25
35.
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc
335
6
461
volná karta
24.04.2018 08:04:30
36.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
336
6
39
volná karta
07.05.2018 08:59:36
37.
Zajoncová Barbara 24.10.2002 SK Vitality Slezsko o.s.
376
4
 
volná karta
01.05.2018 22:22:08
38.
Tušlová Kristýna 19.07.2001 TO TJ Nový Jičín
400
4
 
volná karta
24.04.2018 12:44:26
39.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
411
4
70
volná karta
31.03.2018 11:39:31
40.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
429
4
80
volná karta
17.03.2018 10:58:10
41.
Šandová Michaela 29.07.2003 SLOVAN HRANICE, z.s.
512
4
212
volná karta
22.04.2018 22:05:08
42.
Bazgierová Agáta 19.02.2004 Městský tenisový klub Karviná
599
3
308
volná karta
02.05.2018 09:51:04
43.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
609
3
81
volná karta
29.03.2018 18:38:07
44.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
640
3
200
volná karta
27.03.2018 13:12:20
45.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
691
3
191
volná karta
01.04.2018 21:16:29
46.
Martikánová Barbora 11.11.2003 SK JC Sport Opava
691
3
288
volná karta
04.04.2018 22:36:36
47.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
704
3
254
volná karta
26.03.2018 21:29:22
48.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
827
1
82
volná karta
06.05.2018 12:25:50

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pastrňáková Barbora 28.05.2004 TK Slavia Orlová
827
1
137
přijata do turnaje
16.03.2018 13:42:51
2.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
827
1
130
přijata do turnaje
28.03.2018 19:59:20
3.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
827
1
124
přijata do turnaje
31.03.2018 20:30:03
4.
Michalíková Barbora 24.07.2003 Family Tennis Ostrava
827
1
 
přijata do turnaje
06.04.2018 18:11:16
5.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
827
1
343
přijata do turnaje
23.04.2018 10:01:10
6.
Sikorová Tereza 06.12.2004 Beskydský tenisový klub
827
1
142
přijata do turnaje
30.04.2018 09:43:56
7.
Kubačáková Laura 11.06.2004 TK TENNISPOINT FM
485
4
359
přijata do turnaje
08.05.2018 09:40:44
8.
Fukalová Barbora 24.12.2002 Rožnovský tenisový klub
319
6
 
přijata do turnaje
09.05.2018 10:57:31
9.
Dedková Nela 21.03.2004 TK TENNISPOINT FM
437
4
168
přijata do turnaje
09.05.2018 13:43:18
10.
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava
463
4
307
přijata do turnaje
09.05.2018 14:52:47
11.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
344
6
356
přijata do turnaje
11.05.2018 13:58:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krpcová Adéla 23.10.2002 TK Havířov
827
1
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 21:06:18
2.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
827
1
68
odhlášeno hráčem
06.05.2018 11:24:00
3.
Bazgierová Aneta 23.06.2000 Městský tenisový klub Karviná
580
3
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 11:34:46
4.
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s.
238
6
 
odhlášeno hráčem
08.05.2018 09:45:04
5.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
827
1
100
odhlášeno hráčem
08.05.2018 09:53:51
6.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
827
1
158
odhlášeno hráčem
08.05.2018 14:22:27
7.
Šalamounová Tereza 20.09.2003 T.J. Sokol Šumperk
437
4
179
odhlášeno hráčem
10.05.2018 10:18:12
8.
Hendrychová Tereza 09.06.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
189
9
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 23:04:37
9.
Gaňová Adriana 06.07.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
190
9
 
IS: lhůta 8 dní
11.05.2018 12:44:06
10.
Sisková Kateřina 23.06.2004 ITS Tennis Club, z.s.
827
1
607
odhlášeno hráčem
11.05.2018 16:08:04