Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
30.05-01.06.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 400)
Místo konání:
Znojmo
Kódové číslo:
416940
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Wirgler Martin
Vídeňská Třída 28
66902 Znojmo
Tel. (1):
602456980
E-mail:
mwirgler@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj rozšířen na 48 účastnic!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
14
35
 
 
30.04.2020 22:54:00
2.
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
30
 
 
02.05.2020 06:57:58
3.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
27
25
5
 
07.05.2020 22:27:15
4.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
 
 
24.04.2020 16:34:19
5.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
49
20
 
 
11.05.2020 22:03:07
6.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
62
15
 
 
05.05.2020 10:28:46
7.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
63
15
 
 
03.05.2020 18:52:39
8.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
64
15
 
 
06.05.2020 21:40:28
9.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
 
 
01.05.2020 20:58:28
10.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
67
15
 
 
01.04.2020 14:36:28
11.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
68
15
 
 
11.04.2020 10:33:27
12.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
72
15
 
 
20.04.2020 11:25:21
13.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
13.04.2020 23:42:46
14.
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno
74
15
 
 
05.05.2020 18:05:00
15.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
91
15
 
 
02.04.2020 10:51:05
16.
Prici Viktorie 11.11.2002 Jiskra Otrokovice
93
15
 
 
04.05.2020 20:43:32
17.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
11.04.2020 11:57:44
18.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
118
12
 
 
19.05.2020 08:06:41
19.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
 
05.05.2020 10:23:06
20.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
131
12
 
 
05.05.2020 10:19:24
21.
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč
131
12
142
 
18.05.2020 21:31:53
22.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
 
08.05.2020 20:05:16
23.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
168
9
94
 
11.05.2020 18:43:32
24.
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno
175
9
66
 
04.05.2020 20:09:36
25.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
190
9
56
 
10.05.2020 23:27:01
26.
Tvrdá Aneta 02.07.2004 TK Znojmo
195
9
 
 
05.05.2020 14:22:18
27.
Mikulcová Ester 25.06.2003 TC Brno.
202
9
 
 
05.05.2020 10:33:32
28.
Sekaninová Martina 02.12.2004 ŽLTC Brno
244
6
 
 
19.05.2020 13:59:32
29.
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov
367
4
 
 
26.04.2020 08:36:57
30.
Sikorová Klára 25.10.2005 Sokol Brno Žabovřesky
386
4
548
 
08.05.2020 16:58:23
31.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
390
4
153
 
03.04.2020 15:34:16
32.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
416
4
43
 
01.05.2020 09:08:58
33.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
426
4
45
 
10.05.2020 18:50:46
34.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
438
4
149
 
08.05.2020 14:05:41
35.
Ferdusová Monika Viktorie 27.06.2005 TC Brno.
443
4
84
 
13.05.2020 13:21:55
36.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
491
4
73
 
08.05.2020 12:54:48
37.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
561
3
48
 
06.05.2020 23:09:27
38.
Dvořáková Natálie 29.09.2006 ŽLTC Brno
636
3
178
 
04.05.2020 20:25:40
39.
Sedláková Barbora 05.02.2006 TK Znojmo
805
1
122
 
07.05.2020 08:41:12
40.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
805
1
76
 
07.05.2020 09:35:39
41.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
805
1
111
 
08.05.2020 07:49:18
42.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
805
1
75
 
12.05.2020 15:17:44
43.
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno
805
1
176
 
13.05.2020 15:48:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Grubauerová Helena 10.12.2003 TK Spartak Jihlava
249
6
 
odhlášeno hráčem
17.04.2020 12:58:29
2.
Dvořáčková Nicol 07.04.2006 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
804
3
239
odhlášeno hráčem
02.05.2020 22:07:08
3.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
234
6
99
odhlášeno hráčem
16.05.2020 13:22:35
4.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
9
45
 
odhlášeno hráčem
16.05.2020 19:38:59
5.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
odhlášeno hráčem
17.05.2020 18:17:22
6.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
805
1
217
odhlášeno hráčem
23.05.2020 09:55:59
7.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
805
1
136
odhlášeno hráčem
23.05.2020 11:00:36
8.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
49
20
 
IS: kolizní přihláška
23.05.2020 12:00:07
9.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
173
9
79
odhlášeno hráčem
23.05.2020 23:10:01
10.
Kordulíková Emma 12.05.2005 LTC Hodonín
404
4
197
odhlášeno hráčem
24.05.2020 15:01:07