Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
východočeský (P - 200)
Místo konání:
TO SK Žamberk
Kódové číslo:
416920
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Kulhánek Jakub
Albrechtova 368
564 01 Žamberk
Tel. (1):
775130865
E-mail:
hostik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

!!! POZOR Změna !!! Prosíme hráčky o prezentaci v pátek 11.5.2018 do 18:00 u pořadatele turnaje p.Kulhánka, tel. 775 130 865. Po prezentaci bude turnaj rozlosován a pořadí zápasu bude zveřejněno v systému.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
17
35
 
volná karta
27.03.2018 22:34:12
2.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
24
30
 
volná karta
16.04.2018 18:02:24
3.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
56
20
 
volná karta
18.04.2018 21:07:02
4.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
64
15
13
volná karta
06.04.2018 16:09:47
5.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
80
15
 
volná karta
15.03.2018 18:52:01
6.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
80
15
 
volná karta
19.03.2018 19:16:48
7.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice
90
15
21
volná karta
29.04.2018 16:05:13
8.
Pečenková Eliška 14.06.2000 DTK Skuteč
109
12
 
volná karta
07.05.2018 14:26:53
9.
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk
114
12
19
volná karta
23.04.2018 05:40:18
10.
Štětková Klára 14.04.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
118
12
 
volná karta
30.03.2018 20:38:42
11.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
123
12
61
volná karta
25.03.2018 21:09:18
12.
Beladová Markéta 23.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
181
9
 
volná karta
31.03.2018 16:57:41
13.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
264
6
73
volná karta
19.03.2018 08:32:42
14.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
270
6
130
volná karta
16.03.2018 11:15:10
15.
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč
277
6
126
volná karta
08.05.2018 21:17:37
16.
Beránková Bára 27.03.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
298
6
103
volná karta
04.05.2018 09:01:51
17.
Tobišková Andrea 12.06.2003 TK Kvasiny
313
6
201
volná karta
01.05.2018 23:42:45
18.
Sokolová Marie 14.05.2003 TO SK Žamberk
315
6
221
volná karta
18.04.2018 18:35:26
19.
Macháčková Tereza 13.05.2002 TK Česká Skalice
352
6
 
volná karta
29.04.2018 21:48:41
20.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
358
4
155
volná karta
17.03.2018 11:25:20
21.
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
408
4
256
volná karta
22.03.2018 22:08:15
22.
Lašáková Lilien 23.11.2005 LTC Pardubice
411
4
104
volná karta
10.04.2018 07:10:23
23.
Havlínová Veronika 17.12.2002 Chlumec n/Cidlinou
421
4
 
volná karta
09.05.2018 09:57:15
24.
Sperátová Zuzana 04.05.2003 DTK Skuteč
434
4
177
volná karta
09.04.2018 13:40:52
25.
Štolfová Aneta 13.05.2004 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
450
4
206
volná karta
22.03.2018 18:31:23
26.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
463
4
42
volná karta
09.04.2018 22:13:28
27.
Tomášková Jana 09.07.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
474
4
 
volná karta
05.04.2018 11:54:53
28.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
512
4
95
volná karta
22.03.2018 10:09:01
29.
Korsáková Kristýna 17.12.2002 TK Česká Skalice
567
4
 
volná karta
01.05.2018 19:34:48
30.
Macurová Valérie 24.12.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
567
4
245
volná karta
07.05.2018 10:28:46
31.
Roháčová Anna 21.02.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
580
3
 
volná karta
02.04.2018 19:55:22
32.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
599
3
83
volná karta
02.04.2018 19:38:56
33.
Matoušková Tereza 11.04.2001 Nespin, z.s.
609
3
 
volná karta
08.05.2018 19:17:49
34.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
659
3
156
volná karta
26.03.2018 14:41:37
35.
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov
659
3
58
volná karta
18.04.2018 19:48:30
36.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
691
3
89
 
26.04.2018 21:34:37
37.
Nermuťová Izabela 20.09.2004 TK Choceň
753
3
148
volná karta
16.03.2018 12:58:00
38.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
800
3
196
volná karta
11.04.2018 09:32:49
39.
Hřebačková Tereza 15.03.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
800
3
145
volná karta
08.05.2018 14:18:54
40.
Korencová Nicole 09.05.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
827
1
206
volná karta
15.03.2018 06:09:37
41.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
827
1
442
volná karta
19.03.2018 20:53:34
42.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
827
1
96
volná karta
25.03.2018 21:09:38
43.
Oborníková Žofie 21.10.2003 Tenisový klub Eden
827
1
 
volná karta
15.04.2018 20:37:12
44.
Jedličková Veronika 18.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
827
1
170
volná karta
07.05.2018 19:29:55
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
827
1
148
odhlášeno hráčem
24.04.2018 10:51:08
2.
Grubauerová Helena 10.12.2003 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
326
6
301
odhlášeno hráčem
29.04.2018 13:14:58
3.
Válková Simona 06.04.2005 Spartak Polička
827
1
128
odhlášeno hráčem
07.05.2018 12:37:02
4.
Silbernáglová Vendula 22.10.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
609
3
275
odhlášeno hráčem
09.05.2018 21:02:29
5.
Holmanová Markéta 12.04.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
827
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 16:26:49
6.
Mervartová Michaela 18.12.2002 TK Česká Skalice
371
4
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 16:47:28
7.
Beranová Nela 20.01.2000 TK Ústí n. Orlicí
272
6
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 17:25:50
8.
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s.
159
9
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 17:39:19