Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
22.-26.05.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Nad lávkou 5, Praha 6
Kódové číslo:
416800
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 08:30 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šnajdr Petr
Nad lávkou 5
160 00 Praha 6
Tel. (1):
777761192
E-mail:
tenisservis@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace se nehraje!!!
Hlavní soutěž je rozhodnutím STK-PTS rozšířena na 48 hráček.
Hraje se pouze dvouhra. Vklad do přeboru je snížen na 300,-Kč.
Právo startu mají pouze hráčky s českým státním občanstvím registrované v pražských klubech.
Vrchní rozhodčí- Jitka Kleisnerová a zdravotník- Petr Šnajdr .
Prezence do hlavní soutěže telefonicky nebo formou SMS v pátek do 18:00 hod. na mobil 777 761 192. !!!SMS posílejte v pátek kdykoli do 18:00, volejte jen mezi 17:00 a 18:00!!!
Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci, která je do 18:00 hod.) i s časovým plánem na sobotu.
Na základě výsledků postupuje na MČR 1 hráčka. Dále bude na MČR za Prahu nominována ČTS jedna hráčka na základě umístění na CŽ. Vzhledem k omezenému počtu nominovaných (počet účastníků MČR byl v důsledku epidemiologické situace snížen ze 48 na 32), nebudou do přeboru přijaty hráčky, které mají přímý postup na MČR zajištěný umístěním na CŽ (1.-10.).
STK-PTS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
16
35
2
 
11.05.2020 15:16:55
2.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
20
30
6
 
10.05.2020 00:37:37
3.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
37
25
 
 
13.05.2020 06:31:27
4.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
42
20
7
 
11.05.2020 14:42:38
5.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
 
 
10.04.2020 21:03:31
6.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
52
20
 
 
09.05.2020 22:25:12
7.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
 
10.05.2020 20:03:38
8.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
57
20
 
 
14.05.2020 10:23:19
9.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
58
20
 
 
09.05.2020 19:23:06
10.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
65
15
 
 
11.05.2020 20:56:42
11.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
 
03.05.2020 09:22:49
12.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
 
 
06.04.2020 21:56:00
13.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
144
12
46
 
11.05.2020 20:01:34
14.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
153
9
25
 
10.05.2020 19:58:12
15.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
158
9
37
 
05.04.2020 14:09:13
16.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
160
9
 
 
11.05.2020 20:20:19
17.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
 
06.05.2020 22:49:07
18.
Surovčíková Sára 20.05.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
179
9
220
 
15.05.2020 20:49:20
19.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
 
05.05.2020 19:31:01
20.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
09.05.2020 00:19:26
21.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
208
9
 
 
10.05.2020 22:39:12
22.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
237
6
13
 
09.05.2020 20:03:50
23.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
246
6
24
 
11.05.2020 21:19:12
24.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
284
6
97
 
12.04.2020 13:48:23
25.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
311
6
32
 
14.05.2020 10:22:24
26.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
506
4
97
dle Cž nvk
03.04.2020 19:06:16
27.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
dle Cž nvk
10.05.2020 15:25:31
28.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
613
3
115
dle Cž nvk
18.05.2020 10:19:34
29.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
677
3
77
dle Cž nvk
13.05.2020 15:01:06
30.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
805
1
225
volná karta pořadatele
09.04.2020 09:34:44
31.
Sittová Adéla 02.07.2005 SK Aritma Praha
805
1
258
volná karta pořadatele
15.04.2020 13:12:50
32.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
805
1
136
dle Cž nvk
10.05.2020 20:16:50
33.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
34.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
35.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
36.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
122
12
 
přijata do hlavní soutěže
14.05.2020 14:31:13
2.
Agovič Lejla 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
122
12
 
přijata do hlavní soutěže
14.05.2020 14:50:45
3.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
130
12
11
přijata do hlavní soutěže
15.05.2020 11:16:23
4.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha
180
9
 
přijata do hlavní soutěže
13.05.2020 12:33:53
5.
Jandová Sára 25.10.2005 TC VŠ Praha
200
9
426
přijata do hlavní soutěže
13.05.2020 15:01:33
6.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK OAZA Praha
256
6
87
přijata do hlavní soutěže
14.05.2020 10:33:24
7.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
293
6
147
přijata do hlavní soutěže
08.04.2020 09:05:22
8.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
354
6
 
přijata do hlavní soutěže
15.05.2020 14:42:02
9.
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha
383
4
 
přijata do hlavní soutěže
11.05.2020 08:45:24
10.
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany
386
4
194
přijata do hlavní soutěže
14.05.2020 19:48:18
11.
Hrbková Lenka 19.08.2005 TJ Radlice
613
3
267
přijata do hlavní soutěže
08.05.2020 13:03:30
12.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
663
3
275
přijata do hlavní soutěže
01.04.2020 00:52:39
13.
Benáčanová Eliška 04.04.2005 TK Ruzyně Praha
705
3
315
přijata do hlavní soutěže
11.05.2020 17:53:35
14.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
734
3
131
přijata do hlavní soutěže
14.05.2020 14:34:53
15.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
805
1
155
přijata do hlavní soutěže
05.05.2020 09:43:55
16.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
805
1
58
přijata do hlavní soutěže
15.05.2020 14:37:25

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
225
2. náhradnice Praha
16.05.2020 17:19:41
2.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
124
12
 
 
17.05.2020 18:02:18
3.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
43
20
 
 
18.05.2020 15:38:42
4.
Dejmková Anna 04.01.2006 SK Meteor Praha
636
3
358
 
18.05.2020 18:11:46
5.
Bumbalová Barbora 23.08.2002 TK Start Praha-Topolka
805
1
 
 
19.05.2020 12:34:31
6.
Dvořáková Zuzana 09.12.2006 SK Aritma Praha
677
3
198
 
20.05.2020 18:36:32

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
104
12
 
jiná oblast
08.04.2020 12:37:18
2.
Sertičová Tereza 17.03.2008 TJ Spoje Praha
805
1
674
odhlášeno pořadatelem
13.05.2020 11:45:11
3.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
750
3
107
odhlášeno hráčem
13.05.2020 20:56:25
4.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
589
3
83
odhlášeno hráčem
20.05.2020 07:56:02
5.
Samková Michaela 16.04.2003 TJ Sokol Vysočany
222
9
 
odhlášeno hráčem
20.05.2020 14:39:42