Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-15.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Kódové číslo: |
416800 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Šnajdr Petr |
: |
Nad lávkou 5 |
: |
160 00 Praha 6 |
Tel. (1): |
777761192 |
E-mail: |
tenisservis@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. V případě menšího počtu přihlášených, než stanovuje kvóta (32), budou při doplňování listiny upřednostňováni účastníci kvalifikace a volné karty. Celkový počet 32 nebude za žádných okolností překročen. Postup na MČR-kvóta 8. 4 semifinalisté+2 ze čtvrtfinále dle CŽ+ 2 WC PTS
Vrchní rozhodčí-Jitka Kleisnerová. Zdravotník- Petr Šnajdr
Prezentujte se v pátek prostřednictvím SMS 10:00 až 18:00, nebo se dostavte osobně 17:30 až 18:00, nebo volejte 17:30 až 18:00. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
22 |
30 |
|
|
20.04.2018 21:41:53 |
2. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
28 |
25 |
|
|
25.03.2018 16:41:01 |
3. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
43 |
20 |
|
|
18.04.2018 09:19:33 |
4. |
Nováčková Karolína |
26.02.2003 |
TK Sport Kolovraty |
45 |
20 |
10 |
|
05.04.2018 15:40:15 |
5. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
48 |
20 |
|
|
18.04.2018 11:36:12 |
6. |
Markvartová Anna |
28.04.2000 |
TK Olymp Praha |
52 |
20 |
|
|
25.03.2018 22:57:43 |
7. |
Hořejší Vladimíra |
19.01.2001 |
TJ Spoje Praha |
67 |
15 |
|
|
14.04.2018 15:54:06 |
8. |
Sedláková Barbora |
22.01.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
75 |
15 |
|
|
18.04.2018 20:49:17 |
9. |
Hubičková Magdalena |
19.08.2000 |
TK FZŠ Trávníčkova |
76 |
15 |
|
|
03.04.2018 17:46:50 |
10. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
82 |
15 |
8 |
|
17.04.2018 13:52:43 |
11. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
92 |
15 |
25 |
|
25.03.2018 20:22:03 |
12. |
Vejvodová Zuzana |
18.05.2001 |
TJ Radlice z.s. |
97 |
15 |
|
|
15.04.2018 17:01:28 |
13. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
98 |
12 |
|
|
17.03.2018 15:24:18 |
14. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
136 |
12 |
|
|
18.03.2018 11:56:50 |
15. |
Štěpánová Terezie |
01.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
136 |
12 |
183 |
|
02.04.2018 12:54:34 |
16. |
Peláková Martina |
05.03.2002 |
TK Konstruktiva, z.s. |
154 |
12 |
|
|
27.04.2018 10:40:51 |
17. |
Pávková Viktorie |
06.04.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
162 |
9 |
33 |
dle Cž nvk |
25.04.2018 18:49:49 |
18. |
Brunclíková Andrea |
10.04.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
171 |
9 |
54 |
dle Cž nvk |
20.03.2018 23:05:04 |
19. |
Císařová Barbora |
10.01.2001 |
TK Ruzyně Praha |
192 |
9 |
|
nepřímý postup z QPP |
21.04.2018 20:21:08 |
20. |
Dvořáková Valentina |
15.05.2004 |
I.ČLTK Praha |
194 |
9 |
28 |
dle Cž nvk |
12.04.2018 12:40:58 |
21. |
Vašíčková Adéla |
02.01.2001 |
I.ČLTK Praha |
206 |
9 |
|
volná karta PTS |
27.04.2018 20:51:40 |
22. |
Michálková Alena |
17.11.2002 |
TK Konstruktiva, z.s. |
233 |
9 |
|
volná karta PTS |
20.04.2018 07:18:29 |
23. |
Agovič Lejla |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
245 |
6 |
101 |
přímý postup z QPP |
23.04.2018 11:42:44 |
24. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
252 |
6 |
413 |
nepřímý postup z QPP |
24.04.2018 10:21:04 |
25. |
Musilová Valérie |
18.09.2003 |
TJ Spoje Praha |
255 |
6 |
264 |
přímý postup z QPP |
23.04.2018 11:50:02 |
26. |
Knížová Jana |
19.08.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
256 |
6 |
409 |
nepřímý postup z QPP |
21.04.2018 16:36:00 |
27. |
Svěcená Kristýna |
09.12.2003 |
TK Sparta Praha |
278 |
6 |
175 |
nepřímý postup z QPP |
13.04.2018 17:21:11 |
28. |
Bořová Nikola |
20.08.2004 |
SK HAMR, z.s. |
293 |
6 |
86 |
nepřímý postup z QPP |
09.05.2018 14:58:06 |
29. |
Elichová Sára |
07.04.2000 |
SK Aritma Praha |
371 |
4 |
|
volná karta pořadatele |
10.04.2018 18:35:11 |
30. |
Pávková Katrin |
06.07.2005 |
I.ČLTK Praha |
389 |
4 |
39 |
dle Cž nvk |
25.04.2018 18:51:42 |
31. |
Zámečníková Kristina |
15.10.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
827 |
1 |
87 |
přímý postup z QPP |
08.04.2018 13:22:04 |
32. |
Paterová Natálie |
28.06.2005 |
TK Sparta Praha |
827 |
1 |
99 |
volná karta PTS |
24.04.2018 22:08:19 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Doleželová Nathalia |
28.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
162 |
9 |
|
|
25.03.2018 18:03:13 |
2. |
Drukerová Liliana Tucky |
28.07.2002 |
Sokol Říčany |
207 |
9 |
|
|
01.05.2018 10:34:26 |
3. |
Benešová Laura |
01.08.2001 |
TK Sparta Praha |
247 |
6 |
|
|
23.04.2018 10:27:54 |
4. |
Lipovská Kateřina |
29.01.2003 |
TCD Donovalská |
261 |
6 |
445 |
|
05.04.2018 11:35:42 |
5. |
Mrázová Laura |
29.01.2003 |
TK Sparta Praha |
289 |
6 |
133 |
|
17.04.2018 16:53:38 |
6. |
Hájková Ema |
19.11.2002 |
SK Aritma Praha |
344 |
6 |
|
|
02.05.2018 10:52:35 |
7. |
Lhotáková Barbora |
23.01.2003 |
TJ Spoje Praha |
483 |
4 |
240 |
|
14.04.2018 13:11:10 |
8. |
Braunová Alžběta |
04.04.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
559 |
4 |
624 |
|
27.03.2018 18:00:36 |
9. |
Ticháčková Nela |
28.04.2003 |
TJ Kyje Praha 14 |
290 |
6 |
74 |
|
10.05.2018 14:34:41 |
10. |
Sváčková Veronika |
14.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
152 |
12 |
|
|
10.05.2018 14:50:33 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Koubová Kristýna |
18.06.2003 |
TJ Sokol Jílové TK |
628 |
3 |
592 |
odhlášeno hráčem |
03.04.2018 09:14:19 |
2. |
Šotová Andrea |
22.08.2002 |
TK Start Praha-Topolka |
536 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
01.05.2018 17:10:01 |
3. |
Čornyjová Yvona |
28.04.2005 |
TJ Spoje Praha |
640 |
3 |
53 |
odhlášeno hráčem |
11.05.2018 08:25:31 |
|