Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-15.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Místo konání: |
Nad lávkou 5, Praha 6 |
Kódové číslo: |
416800 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šnajdr Petr |
Nad lávkou 5 | |
160 00 Praha 6 | |
Tel. (1): |
777761192 |
E-mail: |
tenisservis@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sirotková Šarlota Sofie | 17.09.2001 | TJ Sokol Vysočany | 22 |
30 |
20.04.2018 21:41:53 |
||
2. |
Vlčková Karolína | 17.10.2000 | TJ Spoje Praha | 28 |
25 |
25.03.2018 16:41:01 |
||
3. |
Richterová Šárka | 16.05.2000 | TO SK Mělník | 43 |
20 |
18.04.2018 09:19:33 |
||
4. |
Nováčková Karolína | 26.02.2003 | TK Sport Kolovraty | 45 |
20 |
10 |
05.04.2018 15:40:15 |
|
5. |
Dejnožková Tereza | 17.07.2002 | SK HAMR, z.s. | 48 |
20 |
18.04.2018 11:36:12 |
||
6. |
Markvartová Anna | 28.04.2000 | TK Olymp Praha | 52 |
20 |
25.03.2018 22:57:43 |
||
7. |
Hořejší Vladimíra | 19.01.2001 | TJ Spoje Praha | 67 |
15 |
14.04.2018 15:54:06 |
||
8. |
Sedláková Barbora | 22.01.2002 | TJ Sokol Vysočany | 75 |
15 |
18.04.2018 20:49:17 |
||
9. |
Hubičková Magdalena | 19.08.2000 | TK FZŠ Trávníčkova | 76 |
15 |
03.04.2018 17:46:50 |
||
10. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 82 |
15 |
8 |
17.04.2018 13:52:43 |
|
11. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 92 |
15 |
25 |
25.03.2018 20:22:03 |
|
12. |
Vejvodová Zuzana | 18.05.2001 | TJ Radlice z.s. | 97 |
15 |
15.04.2018 17:01:28 |
||
13. |
Kalousková Sylvie | 08.10.2002 | SK Aritma Praha | 98 |
12 |
17.03.2018 15:24:18 |
||
14. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 136 |
12 |
18.03.2018 11:56:50 |
||
15. |
Štěpánová Terezie | 01.06.2003 | TJ Spoje Praha | 136 |
12 |
183 |
02.04.2018 12:54:34 |
|
16. |
Peláková Martina | 05.03.2002 | TK Konstruktiva, z.s. | 154 |
12 |
27.04.2018 10:40:51 |
||
17. |
Pávková Viktorie | 06.04.2003 | TJ Sokol Vysočany | 162 |
9 |
33 |
dle Cž nvk | 25.04.2018 18:49:49 |
18. |
Brunclíková Andrea | 10.04.2003 | TJ Sokol Vysočany | 171 |
9 |
54 |
dle Cž nvk | 20.03.2018 23:05:04 |
19. |
Císařová Barbora | 10.01.2001 | TK Ruzyně Praha | 192 |
9 |
nepřímý postup z QPP | 21.04.2018 20:21:08 |
|
20. |
Dvořáková Valentina | 15.05.2004 | I.ČLTK Praha | 194 |
9 |
28 |
dle Cž nvk | 12.04.2018 12:40:58 |
21. |
Vašíčková Adéla | 02.01.2001 | I.ČLTK Praha | 206 |
9 |
volná karta PTS | 27.04.2018 20:51:40 |
|
22. |
Michálková Alena | 17.11.2002 | TK Konstruktiva, z.s. | 233 |
9 |
volná karta PTS | 20.04.2018 07:18:29 |
|
23. |
Agovič Lejla | 11.06.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 245 |
6 |
101 |
přímý postup z QPP | 23.04.2018 11:42:44 |
24. |
Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | 252 |
6 |
413 |
nepřímý postup z QPP | 24.04.2018 10:21:04 |
25. |
Musilová Valérie | 18.09.2003 | TJ Spoje Praha | 255 |
6 |
264 |
přímý postup z QPP | 23.04.2018 11:50:02 |
26. |
Knížová Jana | 19.08.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 256 |
6 |
409 |
nepřímý postup z QPP | 21.04.2018 16:36:00 |
27. |
Svěcená Kristýna | 09.12.2003 | TK Sparta Praha | 278 |
6 |
175 |
nepřímý postup z QPP | 13.04.2018 17:21:11 |
28. |
Bořová Nikola | 20.08.2004 | SK HAMR, z.s. | 293 |
6 |
86 |
nepřímý postup z QPP | 09.05.2018 14:58:06 |
29. |
Elichová Sára | 07.04.2000 | SK Aritma Praha | 371 |
4 |
volná karta pořadatele | 10.04.2018 18:35:11 |
|
30. |
Pávková Katrin | 06.07.2005 | I.ČLTK Praha | 389 |
4 |
39 |
dle Cž nvk | 25.04.2018 18:51:42 |
31. |
Zámečníková Kristina | 15.10.2005 | TJ Sokol Vysočany | 827 |
1 |
87 |
přímý postup z QPP | 08.04.2018 13:22:04 |
32. |
Paterová Natálie | 28.06.2005 | TK Sparta Praha | 827 |
1 |
99 |
volná karta PTS | 24.04.2018 22:08:19 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Doleželová Nathalia | 28.01.2001 | LTC Modřany 2005 | 162 |
9 |
25.03.2018 18:03:13 |
||
2. |
Drukerová Liliana Tucky | 28.07.2002 | Sokol Říčany | 207 |
9 |
01.05.2018 10:34:26 |
||
3. |
Benešová Laura | 01.08.2001 | TK Sparta Praha | 247 |
6 |
23.04.2018 10:27:54 |
||
4. |
Lipovská Kateřina | 29.01.2003 | TCD Donovalská | 261 |
6 |
445 |
05.04.2018 11:35:42 |
|
5. |
Mrázová Laura | 29.01.2003 | TK Sparta Praha | 289 |
6 |
133 |
17.04.2018 16:53:38 |
|
6. |
Hájková Ema | 19.11.2002 | SK Aritma Praha | 344 |
6 |
02.05.2018 10:52:35 |
||
7. |
Lhotáková Barbora | 23.01.2003 | TJ Spoje Praha | 483 |
4 |
240 |
14.04.2018 13:11:10 |
|
8. |
Braunová Alžběta | 04.04.2003 | TJ Sokol Vysočany | 559 |
4 |
624 |
27.03.2018 18:00:36 |
|
9. |
Ticháčková Nela | 28.04.2003 | TJ Kyje Praha 14 | 290 |
6 |
74 |
10.05.2018 14:34:41 |
|
10. |
Sváčková Veronika | 14.12.2002 | LTC Modřany 2005 | 152 |
12 |
10.05.2018 14:50:33 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Koubová Kristýna | 18.06.2003 | TJ Sokol Jílové TK | 628 |
3 |
592 |
odhlášeno hráčem | 03.04.2018 09:14:19 |
2. |
Šotová Andrea | 22.08.2002 | TK Start Praha-Topolka | 536 |
4 |
odhlášeno hráčem | 01.05.2018 17:10:01 |
|
3. |
Čornyjová Yvona | 28.04.2005 | TJ Spoje Praha | 640 |
3 |
53 |
odhlášeno hráčem | 11.05.2018 08:25:31 |