Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
13.-15.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Místo konání: |
Nad lávkou 5, Praha 6 |
Kódové číslo: |
416800 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson Red clay |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šnajdr Petr |
Nad lávkou 5 | |
160 00 Praha 6 | |
Tel. (1): |
777761192 |
E-mail: |
tenisservis@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Richterová Šárka | 16.05.2000 | TO SK Mělník | 20 |
30 |
15.04.2017 08:27:13 |
||
2. |
Holšánová Tereza | 18.01.2000 | TK Benešov | 53 |
20 |
10.04.2017 16:47:08 |
||
3. |
Sirotková Šarlota Sofie | 17.09.2001 | TJ Sokol Vysočany | 62 |
20 |
01.04.2017 12:47:57 |
||
4. |
Hubičková Magdalena | 19.08.2000 | TK FZŠ Trávníčkova | 77 |
15 |
04.04.2017 20:31:58 |
||
5. |
Markvartová Anna | 28.04.2000 | TK Olymp Praha | 87 |
15 |
17.03.2017 17:55:00 |
||
6. |
Vlčková Karolína | 17.10.2000 | TJ Spoje Praha | 92 |
15 |
28.03.2017 08:51:44 |
||
7. |
Vejvodová Zuzana | 18.05.2001 | TJ Radlice z.s. | 111 |
12 |
08.04.2017 09:04:31 |
||
8. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 119 |
12 |
15.03.2017 15:31:23 |
||
9. |
Dejnožková Tereza | 17.07.2002 | SK HAMR, z.s. | 135 |
12 |
221 |
23.04.2017 15:52:21 |
|
10. |
Paštiková Valentýna | 25.06.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 143 |
12 |
53 |
23.04.2017 13:28:32 |
|
11. |
Vejdovcová Tereza | 09.08.2001 | SK HAMR, z.s. | 159 |
9 |
25.03.2017 22:38:18 |
||
12. |
Císařová Barbora | 10.01.2001 | TK Ruzyně Praha | 166 |
9 |
22.04.2017 13:51:33 |
||
13. |
Kohoutová Barbora | 10.07.2000 | TC Spořilov Praha | 181 |
9 |
20.04.2017 09:46:05 |
||
14. |
Talpová Dominika | 21.09.2001 | SK OAZA Praha | 193 |
9 |
22.03.2017 15:10:05 |
||
15. |
Bíbová Tereza | 09.04.2001 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 227 |
9 |
26.03.2017 18:28:10 |
||
16. |
Kalousková Sylvie | 08.10.2002 | SK Aritma Praha | 233 |
6 |
45 |
15.03.2017 18:03:10 |
|
17. |
Hořejší Vladimíra | 19.01.2001 | TJ Spoje Praha | 250 |
6 |
06.04.2017 23:39:29 |
||
18. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 259 |
6 |
54 |
28.03.2017 12:06:17 |
|
19. |
Nováčková Karolína | 26.02.2003 | TK Sport Kolovraty | 270 |
6 |
17 |
volná karta PTS | 09.05.2017 11:07:49 |
20. |
Elichová Sára | 07.04.2000 | SK Aritma Praha | 281 |
6 |
nepřímý postup z QPP | 02.04.2017 13:26:30 |
|
21. |
Šotová Andrea | 22.08.2002 | TK Start Praha-Topolka | 306 |
6 |
31 |
dle Cž nvk | 29.04.2017 17:22:45 |
22. |
Filip Kateřina | 01.09.1999 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 310 |
6 |
volná karta pořadatele | 21.03.2017 09:39:29 |
|
23. |
Valachová Lucie | 01.11.2001 | TK Písnice | 327 |
6 |
nepřímý postup z QPP | 02.04.2017 11:42:15 |
|
24. |
Zemanová Ema | 19.08.2002 | SK HAMR, z.s. | 401 |
4 |
80 |
dle Cž nvk | 24.04.2017 17:40:16 |
25. |
Štěpánová Terezie | 01.06.2003 | TJ Spoje Praha | 448 |
4 |
81 |
dle Cž nvk | 28.03.2017 11:02:26 |
26. |
Michálková Alena | 17.11.2002 | TK Konstruktiva, z.s. | 448 |
4 |
214 |
volná karta PTS | 24.04.2017 09:11:58 |
27. |
Burdová Natálie | 24.02.2002 | TC ESO Praha z.s. | 491 |
4 |
232 |
volná karta pořadatele | 28.04.2017 17:27:46 |
28. |
Drukerová Liliana Tucky | 28.07.2002 | Sokol Říčany | 600 |
3 |
125 |
nepřímý postup z QPP | 23.04.2017 10:54:33 |
29. |
Brunclíková Andrea | 10.04.2003 | TJ Sokol Vysočany | 630 |
3 |
78 |
nepřímý postup z QPP | 16.03.2017 14:51:23 |
30. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 652 |
3 |
46 |
dle Cž nvk | 09.05.2017 11:38:12 |
31. |
Mrázová Laura | 29.01.2003 | TK Sparta Praha | 665 |
3 |
149 |
nepřímý postup z QPP | 15.04.2017 20:56:28 |
32. |
Ticháčková Nela | 28.04.2003 | TJ Kyje Praha 14 | 771 |
1 |
135 |
přímý postup z QPP | 04.04.2017 00:17:53 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Krýlová Adriana | 08.10.2000 | TJ Kralupy | 299 |
6 |
30.04.2017 14:23:24 |
||
2. |
Mamicová Kristýna | 16.02.2000 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 331 |
6 |
27.04.2017 14:27:42 |
||
3. |
Bumbalová Barbora | 23.08.2002 | TK Start Praha-Topolka | 377 |
4 |
309 |
25.04.2017 21:58:39 |
|
4. |
Cajthamlová Barbora | 16.07.2000 | Sportovní klub Žižkov Praha | 393 |
4 |
21.03.2017 21:47:26 |
||
5. |
Sedláčková Petra | 07.08.2001 | TK Olymp Praha | 424 |
4 |
28.04.2017 20:37:04 |
||
6. |
Koubová Kristýna | 18.06.2003 | TJ Sokol Jílové TK | 771 |
1 |
429 |
22.03.2017 09:10:58 |
|
7. |
Štruplová Kateřina | 22.08.2002 | TJ Sokol Stodůlky | 771 |
1 |
601 |
05.04.2017 10:28:45 |
|
8. |
Braunová Alžběta | 04.04.2003 | TJ Sokol Vysočany | 771 |
1 |
348 |
15.04.2017 19:02:54 |
|
9. |
Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | 771 |
1 |
252 |
1. náhradnice Praha-dle QPP | 25.04.2017 11:14:54 |
10. |
Sváčková Veronika | 14.12.2002 | LTC Modřany 2005 | 252 |
6 |
199 |
06.05.2017 15:33:20 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Abrahám Angelica | 23.05.2003 | TK Most | 707 |
3 |
101 |
jiná oblast | 24.03.2017 15:42:21 |
2. |
Bořová Nikola | 20.08.2004 | SK HAMR, z.s. | 771 |
1 |
240 |
odhlášeno hráčem | 05.04.2017 09:35:22 |
3. |
Hájková Ema | 19.11.2002 | SK Aritma Praha | 771 |
1 |
258 |
odhlášeno hráčem | 17.04.2017 20:12:24 |
4. |
Hájková Eliška | 10.03.2000 | SK Aritma Praha | 254 |
6 |
odhlášeno hráčem | 17.04.2017 20:12:54 |
|
5. |
Lipovská Kateřina | 29.01.2003 | TCD Donovalská | 555 |
3 |
124 |
odhlášeno hráčem | 06.05.2017 10:34:32 |
6. |
Beranová Kristýna | 16.10.2004 | TK Sparta Praha | 771 |
1 |
254 |
odhlášeno hráčem | 09.05.2017 13:53:28 |
7. |
Sedláková Barbora | 22.01.2002 | TJ Sokol Vysočany | 154 |
9 |
27 |
odhlášeno hráčem | 11.05.2017 20:56:37 |
8. |
Lavičková Kristýna | 24.01.2002 | TK Sparta Praha | 17 |
35 |
2 |
odhlášeno hráčem | 11.05.2017 23:57:15 |