Název: |
A5 |
Datum: |
25.-29.09. |
Pořadatel: |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 500) |
Kódové číslo: |
416181 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Út do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Hajátko Dušan |
: |
U Tenisu 3859 / 214 |
: |
46804 Jablonec nad Nisou |
Tel. (1): |
776255795 |
Tel. (2): |
608824980 |
E-mail: |
d.hajis@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: ZMĚNA POŘADATELE:
TURNAJ SE HRAJE NA DVORCÍCH LTK LIBEREC
pořadatel
Tomáš TRSEK 776 763663 - informace k organizaci ( opatření, hala ..)
Lubomír Majšajdr 776 062 660 - informace k turnaji / nasazování zápasů, časové rozpisy, prezentace ..
prezence Q v pátek 25.9.2020 do 09:55 následně los(osobně)
Prezentace HS v pátek 25.9. výhradně SMS na telefon 776 062 660 do 16.00 !!
POZOR PROGRAM :
Žádáme Vás o dodržování mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 15757/2020-35/MIN/KAN ze dne 17.9.2020 o nošení ochranných prostředků dýchacích cest. Vyjímka se vztahuje na osoby pořadatele a na sportovce v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod.
Všechny soutěže, se hrají vyřazovacím způsobem na jednu porážku, všechny zápasy na dvě vítězné sady ze tří, systémem tie-break při stavu 6:6. Všechny dvouhry i čtyřhry se hrají systémem, na místo třetí sady SUPER TIE BREAK do 10 –ti bodů. V soutěžích se zároveň hraje systémem „NO LET“ (při teči podání o síť se pokračuje ve hře, podání se neopakuje). Čtyřhry se hrají systémem NO – AD (bez výhod). V případě potřeby mohou být utkání hrána pod umělým osvětlením nebo na odlišném povrch atd. (dle článku 65 SŽ). Upozorňujeme všechny hráče , aby měli vhodný sportovní úbor na hru.
Pravděpodobnost deště na celý turnaj. Samozřejmě - pokud bude možnost a půjde hrát venku( i v různých úsecích) budeme tlačit zápasy ven. Takže se může stát - střídání venku/hala. Cílem je turnaj odehrát. Prosíme, aby se zejména rodiče na to připravili. Každou změnu budeme vkládat pod los turnaje.
Varianta, že bude turnaj hrán v hale : Vstup do prostor haly pouze hráčkám!!! na samotný zápas může do prostorů pro diváky doprovod( 1 rodič popř. trenér) - rozhodně nemáme v plánu a nechceme někoho vyhazovat, ale buďte slušní a dodržujte to.
Varianta turnaje venku : bez omezení
POVRCH HALA : classic clay ( koberec, bez granulátu, neklouže)
Pátek ( varianta hala)
možnost rozvrhy / hala 09.00-09.55
prezentace osobní do 9.55
los 10.00/ 10:10 start zápasů
-------------------------
Sobota ( varianta hala)
HS
07.30 - 08.25 možnost rozehry
8.30 start zápasů
dvouhra i čtyřhra pouze předkolo
- jen na vysvětlení - máme 24 zápasů na tento den, pokud se bude hrát v hale tak nasazené hrát nebudou, pokud by počasí dovolilo - budeme včas aktualizovat a nasazené hráčky budou mít min. 2 hod na přesun na dvorce
-------------------------
Neděle ( Varianta hala)
07.30 - 08.25 možnost rozehry
8.30 start zápasů
dvouhra 1.kolo
čtyřhra 1.kolo
-------------------------
Pondělí ( Varianta hala)
07.30 - 08.55 možnost rozehry
09. 00 start zápasů
dvouhra 2.kolo + čtvrtfinále
čtyřhra 2.kolo + semifinále
----------------------------
Úterý
09.00 semi dvouher - následně finále dvouhry
NP 13.00 finále čtyřhry
-----------------------------
Příjezd podle navigace:
Fibichova 1377/8,Liberec 1
Možnosti ubytování:
Hotel u Jezírka - 50metrů od dvorců
Ceník viz www.hotelujezirka.cz (5o metrů od dvorců)
koleje TUL - tel. 606156281 - 3min autem
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
7 |
45 |
|
|
12.09.2020 12:23:48 |
2. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
8 |
45 |
|
|
17.05.2020 23:16:33 |
3. |
Štruplová Julie |
16.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
14 |
35 |
|
|
25.06.2020 16:17:07 |
4. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
19 |
30 |
|
|
11.05.2020 20:02:31 |
5. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
25 |
25 |
|
|
26.04.2020 20:28:29 |
6. |
Hranáčová Kristýna |
20.03.2004 |
TK Most |
28 |
25 |
|
|
03.06.2020 07:41:07 |
7. |
Křenková Tereza |
30.08.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
31 |
25 |
|
|
08.08.2020 19:35:45 |
8. |
Neradová Kamila |
21.02.2002 |
TK Strakonice |
32 |
25 |
|
|
04.09.2020 20:35:07 |
9. |
Hejtmánková Sára |
17.03.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
35 |
25 |
|
|
02.05.2020 16:46:27 |
10. |
Munzarová Lenka |
02.11.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
40 |
20 |
|
|
15.08.2020 14:36:53 |
11. |
Panchartek Anna |
12.03.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
47 |
20 |
|
|
11.05.2020 19:01:14 |
12. |
Kubíková Lucie Marie |
04.09.2003 |
TK Neridé |
53 |
20 |
|
|
11.07.2020 21:49:19 |
13. |
Štěpánová Terezie |
01.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
57 |
20 |
|
|
13.05.2020 12:35:47 |
14. |
Pobořilová Aneta |
12.03.2004 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
61 |
15 |
|
|
05.05.2020 06:44:11 |
15. |
Hrbková Nicole Victoria |
16.06.2002 |
ŽLTC Brno |
68 |
15 |
|
|
22.08.2020 16:41:24 |
16. |
Rainke Natálie |
18.04.2004 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
69 |
15 |
|
|
09.06.2020 19:31:39 |
17. |
Poláková Tereza |
15.06.2004 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
70 |
15 |
|
|
09.04.2020 18:11:38 |
18. |
Urbanová Lucie |
14.02.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
73 |
15 |
9 |
|
03.05.2020 20:57:41 |
19. |
Michálková Barbora |
03.04.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
79 |
15 |
19 |
|
17.08.2020 10:43:49 |
20. |
Kroupová Natálie |
18.05.2003 |
TK Slavia Plzeň |
82 |
15 |
|
|
28.06.2020 22:10:35 |
21. |
Hažmuková Viktorie |
14.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
84 |
15 |
8 |
|
26.08.2020 01:58:02 |
22. |
Kajabová Klára |
24.06.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
84 |
15 |
|
|
14.09.2020 08:48:47 |
23. |
Jelínková Barbora |
19.05.2004 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
92 |
15 |
|
|
29.08.2020 16:11:43 |
24. |
Čákorová Jana |
11.06.2003 |
TK Slavia Plzeň |
97 |
12 |
|
|
06.05.2020 09:25:08 |
25. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
99 |
12 |
29 |
volná karta ČTS |
06.05.2020 18:30:09 |
26. |
Odehnalová Nela |
19.07.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
101 |
12 |
252 |
|
08.07.2020 13:21:28 |
27. |
Drukerová Liliana Tucky |
28.07.2002 |
Sokol Říčany |
104 |
12 |
|
|
30.08.2020 14:46:38 |
28. |
Damašková Kristýna |
21.07.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
105 |
12 |
47 |
|
11.04.2020 11:35:13 |
29. |
Neumannová Lucie |
02.07.2003 |
SK Aritma Praha |
108 |
12 |
|
|
11.08.2020 22:21:20 |
30. |
Smékalová Magdaléna |
17.01.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
114 |
12 |
10 |
|
07.07.2020 00:42:15 |
31. |
Davidová Natali |
27.01.2006 |
TK Zlín |
125 |
12 |
33 |
volná karta ČTS |
09.06.2020 21:27:41 |
32. |
Syrová Natálie |
05.08.2006 |
I.ČLTK Praha |
153 |
9 |
25 |
|
14.08.2020 07:25:48 |
33. |
Machková Natálie |
12.07.2005 |
SK Aritma Praha |
158 |
9 |
37 |
|
27.08.2020 09:44:21 |
34. |
Paterová Natálie |
28.06.2005 |
TK Sparta Praha |
169 |
9 |
21 |
|
28.07.2020 21:42:53 |
35. |
Tomcová Štěpánka |
06.10.2005 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
195 |
9 |
51 |
volná karta |
03.06.2020 10:28:04 |
36. |
Mlenská Sára |
03.10.2006 |
TK Sparta Praha |
200 |
9 |
15 |
|
05.06.2020 22:13:57 |
37. |
Charvátová Nela |
26.06.2006 |
TK Most |
219 |
9 |
18 |
volná karta |
22.05.2020 15:14:51 |
38. |
Kopřivová Nikola |
10.04.2006 |
TO Sokol Nehvizdy |
238 |
6 |
50 |
volná karta |
09.09.2020 23:29:41 |
39. |
Látalová Adéla |
20.02.2005 |
SK HAMR, z.s. |
246 |
6 |
24 |
|
11.06.2020 09:57:24 |
40. |
Valentová Tereza |
20.02.2007 |
TK Sparta Praha |
311 |
6 |
32 |
volná karta ČTS |
30.08.2020 11:14:04 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Bláhová Ema Albína |
15.09.2003 |
Slavoj Český Brod |
110 |
12 |
|
|
08.09.2020 17:51:13 |
2. |
Šilhavá Aneta |
03.06.2004 |
TK Most |
111 |
12 |
|
|
29.08.2020 17:35:20 |
3. |
Hejdová Hana |
02.09.2002 |
TK Spartak Jihlava |
118 |
12 |
|
|
09.07.2020 19:43:59 |
4. |
Mičolová Nela |
12.12.2005 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
127 |
12 |
55 |
|
30.08.2020 12:05:37 |
5. |
Vavříková Adéla |
02.08.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
137 |
12 |
|
|
22.08.2020 21:30:08 |
6. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
160 |
9 |
|
|
12.09.2020 08:20:03 |
7. |
Svěcená Kristýna |
09.12.2003 |
TK Sparta Praha |
180 |
9 |
|
|
24.09.2020 15:41:18 |
8. |
Jantačová Elen |
16.08.2005 |
TJ Brno-Komín |
190 |
9 |
56 |
|
14.05.2020 17:20:09 |
9. |
Jandová Sára |
25.10.2005 |
TC VŠ Praha |
200 |
9 |
426 |
|
29.08.2020 19:23:54 |
10. |
Beránková Bára |
27.03.2003 |
TC Jičín |
223 |
9 |
|
volná karta |
15.09.2020 20:06:26 |
11. |
Křepinská Simona |
27.07.2004 |
Lokomotiva Trutnov |
226 |
9 |
|
|
13.09.2020 15:13:05 |
12. |
Šmejdířová Josefína |
14.06.2005 |
Lokomotiva Praha |
256 |
6 |
87 |
|
31.08.2020 10:14:45 |
13. |
Kodešová Klára |
28.05.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
284 |
6 |
97 |
|
07.08.2020 20:53:46 |
14. |
Matoušová Markéta |
06.09.2002 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
367 |
4 |
|
volná karta |
21.09.2020 13:28:47 |
15. |
Sokolová Marie |
18.06.2005 |
TC BORS CLUB |
390 |
4 |
153 |
volná karta |
03.04.2020 15:48:41 |
16. |
Oktiabreva Alisa |
26.07.2008 |
TK Sparta Praha |
407 |
4 |
85 |
|
06.08.2020 21:14:05 |
17. |
Horáčková Viktorie |
03.08.2006 |
TK Olymp Praha |
561 |
3 |
54 |
|
07.08.2020 05:37:26 |
18. |
Divilová Sára |
30.01.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
613 |
3 |
300 |
volná karta |
07.09.2020 12:29:42 |
19. |
Linhartová Nela |
12.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
805 |
1 |
538 |
|
18.07.2020 23:32:36 |
20. |
Hanke Magdalena |
04.07.2006 |
LTC Houštka |
805 |
1 |
|
|
18.08.2020 07:24:07 |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šmejkalová Amélie |
16.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
21 |
30 |
3 |
odhlášeno hráčem |
16.07.2020 19:07:26 |
2. |
Schirmerová Terezie |
15.12.2002 |
TK Slavia Orlová |
133 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2020 09:16:07 |
3. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
416 |
4 |
43 |
odhlášeno hráčem |
21.08.2020 13:47:48 |
4. |
Vašíčková Michelle |
26.02.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
320 |
6 |
434 |
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 20:38:22 |
5. |
Líbalová Jolana |
13.12.2006 |
I.ČLTK Praha |
237 |
6 |
13 |
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 17:47:07 |
6. |
Jusková Dagmar |
22.04.2004 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
186 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
03.09.2020 20:24:17 |
7. |
Neštická Anna Marie |
13.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
805 |
1 |
138 |
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 16:26:58 |
8. |
Těhníková Ema |
03.09.2004 |
TK Start Praha-Topolka |
96 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 23:26:48 |
9. |
Gregůrková Nicol |
31.07.2006 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
805 |
1 |
209 |
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 14:55:31 |
10. |
Viktorinová Eliška |
24.03.2005 |
ITS Tennis Club, z.s. |
100 |
12 |
34 |
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 20:32:28 |
11. |
Slavíková Emma |
24.01.2003 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
354 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 17:14:15 |
12. |
Navrátilová Magdalena |
05.04.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
340 |
6 |
80 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 19:20:28 |
13. |
Katzer Ellen |
27.03.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
805 |
1 |
88 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 21:30:09 |
14. |
Güttlerová Viktorie |
25.05.2005 |
T.J. Sokol Šumperk |
116 |
12 |
246 |
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 10:07:32 |
15. |
Dementyeva Varvara |
14.04.2006 |
SK HAMR, z.s. |
663 |
3 |
187 |
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:10:28 |
16. |
Jelínková Anna |
31.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
168 |
9 |
94 |
odhlášeno hráčem |
14.09.2020 13:05:19 |
17. |
Oktiabreva Anastasiia |
06.02.2006 |
SK HAMR, z.s. |
251 |
6 |
71 |
odhlášeno hráčem |
15.09.2020 15:03:16 |
18. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
457 |
4 |
117 |
odhlášeno hráčem |
15.09.2020 16:20:52 |
19. |
Dufková Nela |
20.11.2004 |
TK Hlinsko |
108 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 19:57:08 |
20. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
12 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 08:05:36 |
21. |
Šimonová Sára |
20.06.2003 |
ŽLTC Brno |
66 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 12:11:32 |
22. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
88 |
15 |
35 |
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 15:34:32 |
23. |
Knížová Jana |
19.08.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
208 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 17:45:58 |
24. |
Davidová Natálie |
15.10.2005 |
LTC Pardubice |
203 |
9 |
20 |
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 19:38:11 |
25. |
Bejlek Sára |
31.01.2006 |
TK Sparta Praha |
36 |
25 |
4 |
odhlášeno hráčem |
18.09.2020 11:22:56 |
26. |
Kunitsyna Maria |
01.06.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
102 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2020 19:34:50 |
27. |
Prepslová Agáta |
13.05.2005 |
I.ČLTK Praha |
172 |
9 |
231 |
odhlášeno hráčem |
19.09.2020 07:17:54 |
28. |
Řezáčová Zuzana |
27.01.2002 |
SK Tenis Rohatsko |
184 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2020 10:54:50 |
29. |
Čiháková Kateřina |
10.06.2002 |
LTK Klatovy |
48 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2020 11:11:46 |
30. |
Heiderová Karolína |
04.10.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
317 |
6 |
23 |
odhlášeno hráčem |
19.09.2020 15:08:06 |
31. |
Šulcová Vanesa |
11.12.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
163 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2020 16:57:30 |
32. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
491 |
4 |
102 |
odhlášeno hráčem |
19.09.2020 19:30:45 |
33. |
Ježková Stela |
04.10.2006 |
TC Chrudim z.s. |
177 |
9 |
42 |
odhlášeno hráčem |
20.09.2020 07:41:44 |
34. |
Starečková Viktorie |
09.03.2006 |
TK Olymp Praha |
130 |
12 |
11 |
odhlášeno hráčem |
20.09.2020 14:14:47 |
35. |
Dušková Adéla |
09.03.2004 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
224 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.09.2020 12:39:23 |
36. |
Říhová Lucie |
31.12.2005 |
TK Most |
98 |
12 |
26 |
odhlášeno hráčem |
21.09.2020 12:51:54 |
37. |
Nováková Veronika |
19.04.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
150 |
12 |
17 |
odhlášeno hráčem |
21.09.2020 13:36:06 |
38. |
Hertlová Veronika |
01.12.2004 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
60 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.09.2020 14:24:58 |
39. |
Havlová Libuše |
28.05.2005 |
TJ Spoje Praha |
257 |
6 |
386 |
odhlášeno hráčem |
21.09.2020 17:31:48 |
40. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
24 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
21.09.2020 18:49:16 |
41. |
Malá Natálie |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
232 |
6 |
61 |
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 07:34:24 |
42. |
Závišková Barbora |
03.04.2005 |
TK Třebíč |
157 |
9 |
38 |
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 10:36:16 |
43. |
Kotrčová Eliška |
28.03.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
386 |
4 |
194 |
IS: lhůta 8 dní |
22.09.2020 11:23:14 |
44. |
Blaščíková Kateřina |
16.07.2003 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
215 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 13:11:57 |
45. |
Pávková Katrin |
06.07.2005 |
I.ČLTK Praha |
42 |
20 |
7 |
IS: lhůta 8 dní |
23.09.2020 10:42:00 |
46. |
Mihoková Petra |
04.11.2004 |
TCG Karlovy Vary |
45 |
20 |
|
IS: lhůta 8 dní |
23.09.2020 10:42:03 |
47. |
Zámečníková Kristina |
15.10.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
54 |
20 |
14 |
odhlášeno hráčem |
23.09.2020 13:06:56 |
48. |
Mašková Petra |
30.03.2003 |
TK Semily |
164 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
23.09.2020 13:37:49 |
49. |
Kadlecová Hana Ivana |
02.06.2004 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
148 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
23.09.2020 13:38:11 |
50. |
Fížová Monika |
17.02.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
170 |
9 |
57 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 08:06:20 |
51. |
Grünová Eliška |
18.11.2005 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
131 |
12 |
142 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 08:59:03 |
52. |
Sedláková Barbora |
22.01.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
43 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 09:09:50 |
53. |
Hanáková Denisa |
28.06.2004 |
BLTC Brno |
72 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 10:09:35 |
54. |
Řezníčková Natálie |
24.09.2004 |
TK Kunštát |
62 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 11:22:09 |
55. |
Fuksová Natalie |
04.09.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
325 |
6 |
91 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 12:27:03 |
56. |
Trinerová Darja |
01.09.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
182 |
9 |
115 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 13:35:44 |
57. |
Heřmanová Barbora |
06.02.2005 |
SK HAMR, z.s. |
144 |
12 |
46 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 13:42:47 |
58. |
Rundová Stella Viktorie |
10.05.2006 |
F.H.TK Dobřichovice |
260 |
6 |
81 |
odhlášeno pořadatelem |
24.09.2020 14:07:56 |
59. |
Abrahám Angelica |
23.05.2003 |
TK Most |
398 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 14:28:17 |
60. |
Kareisová Jana |
19.01.2006 |
LTK Liberec |
330 |
6 |
22 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 15:10:08 |
61. |
Krejzová Andrea |
02.01.2004 |
TK Most |
59 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 16:39:35 |
62. |
Jílková Denisa |
02.04.2004 |
TK Slavia Plzeň |
145 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 16:56:55 |
63. |
Šulcová Valerie |
22.09.2003 |
TO SK Mělník |
112 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 17:16:27 |
64. |
Zezhulčíková Tereza |
26.06.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
330 |
6 |
101 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 17:42:40 |
|