Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Strakonice
Datum:
15.-17.09.
Věk. kategorie:
dorost
Drudíková Monika
Drudíková
Drudíková
Jandová Eva
6:1, 6:1
Jandová
Vokurková Lucie
6:0, 6:2
Drudíková
Čurdová Simona
6:1, 6:4
Čurdová
Čurdová
6:0, 6:1
Peldová
Peldová Barbora
Čákorová
Malečková Natálie
6:0, 6:4
Birnerová
Birnerová Tereza
6:0, 6:1
Birnerová
7:5, 1:6, 6:1
Caisová
Caisová Šárka
Čákorová
Neumannová Lucie
6:3, 6:1
Neumannová
Reisingerová Adéla
6:1, 6:1
Čákorová
6:2, 6:1
Čákorová
Čákorová Jana
Rozhodčí turnaje:
Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků
11
Nasazení
CŽ
BH
Drudíková Monika
130
12
Čákorová Jana
202
9
Čurdová Simona
240
6
Caisová Šárka
310
6
Neumannová Lucie
336
6
Reisingerová Adéla
371
4
Birnerová Tereza
637
3
Peldová Barbora
753
3
Kategorie : 4
Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 412180
Drudíková Monika
-
Čákorová Jana
Drudíková
-
Čákorová
Drudíková
-
Čákorová
Reisingerová Adéla
-
Peldová Barbora
6:1, 6:1
Malečková
-
Vokurková
Malečková Natálie
-
Vokurková Lucie
1:6, 6:1, 1:0 (8)
Drudíková
-
Čákorová
Čurdová Simona
-
Birnerová Tereza
6:4, 3:6, 1:0 (4)
Čurdová
-
Birnerová
Caisová
-
Neumannová
6:2, 6:1
Caisová
-
Neumannová
Caisová Šárka
-
Neumannová Lucie
Rozhodčí turnaje:
Reisinger Štěpán
Počet dvojic
5
Nasazení
CŽ
BH
Drudíková Monika
130
12
Čákorová Jana
202
9
Čurdová Simona
240
6
Caisová Šárka
310
6
Neumannová Lucie
336
6
Reisingerová Adéla
371
4
Birnerová Tereza
637
3
Peldová Barbora
753
3
Kategorie : 4
Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 414180
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Skálová Eliška
07.09.2001
TK Strakonice
Danišová Natálie
11.12.2004
SKP České Budějovice