Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
19.-21.09. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300) |
Místo konání: |
Praha Jahodnice |
Kódové číslo: |
416178 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Ticháčková Nela | 28.04.2003 | TJ Kyje Praha 14 | 308 |
6 |
08.09.2020 22:33:45 |
||
2. |
Červenková Lucie | 08.04.2006 | LTC Modřany 2005 | 472 |
4 |
123 |
06.09.2020 21:12:38 |
|
3. |
Koubová Karolína | 01.01.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | 508 |
4 |
118 |
11.09.2020 21:43:40 |
|
4. |
Michálková Alena | 17.11.2002 | TK Konstruktiva, z.s. | 613 |
3 |
14.09.2020 10:30:37 |
||
5. |
Hrbková Lenka | 19.08.2005 | Sokol Čimice | 613 |
3 |
267 |
18.09.2020 07:17:20 |
|
6. |
Dvořáková Zuzana | 09.12.2006 | SK Aritma Praha | 677 |
3 |
198 |
14.09.2020 11:42:48 |
|
7. |
Bláhová Nela | 02.05.2006 | TJ Spoje Praha | 734 |
3 |
158 |
18.09.2020 08:40:38 |
|
8. |
Barešová Aneta | 18.03.2006 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 750 |
3 |
324 |
12.09.2020 17:16:15 |
|
9. |
Bittarová Juliana | 29.06.2006 | TC Tachlovice | 804 |
3 |
269 |
14.09.2020 12:50:42 |
|
10. |
Tichá Linda | 12.12.2006 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 805 |
1 |
214 |
24.07.2020 17:48:21 |
|
11. |
Lhotáková Laura | 23.01.2006 | TJ Spoje Praha | 805 |
1 |
342 |
08.09.2020 22:33:21 |
|
12. |
Jahodová Sandra | 31.05.2006 | TK Písnice | 805 |
1 |
348 |
09.09.2020 13:07:48 |
|
13. |
Attlová Liliana | 15.10.2007 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 805 |
1 |
12.09.2020 17:16:34 |
||
14. |
Bohatová Laura | 16.08.2006 | TJ Sokol Vysočany | 805 |
1 |
432 |
17.09.2020 20:12:14 |
|
15. |
Bendová Agáta | 09.07.2006 | TK Ústí n.Labem | 805 |
1 |
258 |
17.09.2020 22:05:07 |
|
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mervartová Michaela | 18.12.2002 | TK Česká Skalice | 478 |
4 |
odhlášeno hráčem | 12.08.2020 14:13:10 |
|
2. |
Stoneová Tereza | 03.11.2006 | TENIS Klánovice | 805 |
1 |
283 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 11:37:18 |
3. |
Samková Michaela | 16.04.2003 | TJ Sokol Vysočany | 222 |
9 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 11:59:07 |
|
4. |
Slavíčková Jana | 15.03.2002 | TJ Kyje Praha 14 | 805 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 14.09.2020 16:12:39 |
|
5. |
Soukupová Barbora | 09.07.2002 | TJ Kyje Praha 14 | 805 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 14.09.2020 16:12:47 |
|
6. |
Berenreiterová Anna | 27.01.2006 | TJ Sokol Vysočany | 805 |
1 |
329 |
odhlášeno hráčem | 15.09.2020 21:48:09 |
7. |
Nová Aneta | 12.12.2006 | TJ Spoje Praha | 805 |
1 |
236 |
odhlášeno hráčem | 18.09.2020 12:45:30 |