Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
O pohár starosty města Dobřany
Pořadatel:
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
Datum:
09.-11.09.
Věk. kategorie:
dorost
Kryčová Tereza
Kryčová
Kryčová
Beránková Julie
6:2, 6:0
Beránková
Knotková Nela
6:3, 6:4
Kryčová
Zíková Veronika
6:1, 6:0
Zíková
Šobrová Anna
7:5, 6:3
Kroupová
Kroupová Natálie
6:1, 6:4
Kroupová
Ibehejová Julie
6:0, 6:0
Kryčová
Kulová Daniela
6:0, 6:1
Kulová
Vlčková Tereza
6:0, 6:4
Drudíková
7:6, 3:6, 7:5
Drudíková
Drudíková Monika
Drudíková
Bendová Terezie
7:5, 6:1
Soukupová
Soukupová Magdaléna
6:2, 6:0
Dubová
6:0, 6:0
Dubová
Dubová Magdalena
Počet účastníků
13
Nasazení
CŽ
BH
Kryčová Tereza
97
12
Dubová Magdalena
193
9
Zíková Veronika
197
9
Drudíková Monika
222
9
Kulová Daniela
225
9
Soukupová Magdaléna
273
6
Beránková Julie
322
6
Knotková Nela
377
4
Kategorie : 4
Součet BH: 64
Kódové číslo akce: 412173
Kryčová Tereza
-
Dubová Magdalena
Kryčová
-
Dubová
Kryčová
-
Dubová
Soukupová Magdaléna
-
Bendová Terezie
6:0, 6:0
Ibehejová
-
Šobrová
Ibehejová Julie
-
Šobrová Anna
6:0, 6:1
Kulová
-
Drudíková
Beránková Julie
-
Vlčková Tereza
1:6, 7:5, 1:0 (8)
Beránková
-
Vlčková
Knotková Nela
-
Kroupová Natálie
6:3, 6:1
Kulová
-
Drudíková
6:3, 7:6
Kulová
-
Drudíková
Kulová Daniela
-
Drudíková Monika
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Kryčová Tereza
97
12
Dubová Magdalena
193
9
Drudíková Monika
222
9
Kulová Daniela
225
9
Soukupová Magdaléna
273
6
Beránková Julie
322
6
Knotková Nela
377
4
Kroupová Natálie
484
4
Kategorie : 4
Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 414173
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Zlochová Viktorie
24.12.2000
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Kroupová Natálie
18.05.2003
TK Slavia Plzeň