Název: | Žiželice Cup | Pořadatel: | Slavoj Žiželice | Datum: | 31.08-03.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Sedláková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Ema Albína | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Musilová Valérie | 3:6, 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Zobačová Michaela | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Neumannová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Nottoli Lara | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Adriana | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Krejzová Andrea | | | | | | |
| | | | | | |
Kunitsyna Maria | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Podškubková Klára | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Michnová Tereza | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Horáčková Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Mařasová Natálie Anna | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Koutská Adéla Eva | | | | | | |
| | | | | | |
Šílová Nela | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Brabcová Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Pešková Johana | | | | | | 6:1, 4:6, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 5:7, 7:6 (0) | | | | |
| | | | | | |
Ježková Stela | | | | | | |
| | | | | | |
Beranová Kamila | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Doležalová Nicol | | | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Barbora | | | | 4:6, 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Dufková Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Odehnalová Nela | | | 7:5, scr. | | | |
| | | | | | |
Hrabalová Eliška | 7:5, 5:3, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Seifertová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Rainke Natálie | | | | | 4:6, 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Sokolová Marie | | | | | | |
| | | | | | |
Kopřivová Nikola | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Králová Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Lhotáková Barbora | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Havlínová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Krsková Eliška | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Grubauerová Helena | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánová Terezie | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Rais Tomáš (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Ponděli 13:00 semifinále dvouhra |
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Sedláková Barbora | 64 | 20 | Štěpánová Terezie | 108 | 12 | Seifertová Lucie | 110 | 12 | Kunitsyna Maria | 111 | 12 | Rainke Natálie | 121 | 12 | Krejzová Andrea | 156 | 9 | Pešková Johana | 161 | 9 | Brabcová Sára | 161 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 95 |
Kódové číslo akce: 412163 |
|
|