Datum: |
05.-07.09. |
Pořadatel: |
TJ Solidarita Praha 10 (C - 400) |
Kódové číslo: |
416148 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Jakoubek Petr |
: |
Dobročovická 66 |
: |
100 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
731435513 |
E-mail: |
jacki@volny.cz |
Poznámka pořadatele: Kontakt na pořadatele turnaje za účelem přihlášek, prezentace a organizace samotného turnaje: Pavla Voráčková, tel. 725 455 099, email: pajavorackova@seznam.cz
Prezentace pouze sms na čísle 725 455 099.
Hrací plán a Program bude zveřejněn po 19:30
Dvouhra se hraje na dva vítězné sety, za stavu 6:6 normální tie-break. Místo 3. setu se nehraje super tie-break. Čtyřhra se hraje na dva vítězné sety, za stavu 6:6 se hraje normální tie-break, místo 3. setu se hraje SUPER TIE-Break. U čtyřhry je uplatněno pravidlo NoAd. Pravidlo No LET neuplatňujeme ani ve čtyřhře, ani ve dvouhře. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Malá Natálie |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
232 |
6 |
61 |
|
04.09.2020 17:50:13 |
2. |
Michálková Tereza |
06.04.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
254 |
6 |
|
|
04.09.2020 13:59:31 |
3. |
Kosinová Klára |
14.10.2005 |
TK Most |
276 |
6 |
345 |
|
30.08.2020 11:16:38 |
4. |
Kodešová Klára |
28.05.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
284 |
6 |
97 |
|
03.09.2020 09:46:33 |
5. |
Kasková Valentýna |
05.08.2005 |
TJ Radlice z.s. |
293 |
6 |
147 |
|
04.09.2020 09:33:08 |
6. |
Římalová Tereza |
04.12.2003 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
354 |
6 |
|
|
31.08.2020 10:27:48 |
7. |
Heřmanová Nikola |
11.05.2005 |
1.TK Pacov |
412 |
4 |
202 |
|
04.09.2020 17:24:47 |
8. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
457 |
4 |
117 |
|
13.08.2020 18:51:39 |
9. |
Haňkovská Veronika |
06.06.2006 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
462 |
4 |
236 |
|
04.09.2020 09:21:48 |
10. |
Havlová Barbora |
19.12.2003 |
F.H.TK Dobřichovice |
481 |
4 |
|
|
26.08.2020 20:46:01 |
11. |
Dolejší Eliška |
22.03.2006 |
TK Olymp Praha |
613 |
3 |
115 |
|
20.08.2020 00:18:41 |
12. |
Hrbková Lenka |
19.08.2005 |
Sokol Čimice |
613 |
3 |
267 |
|
23.08.2020 22:50:04 |
13. |
Nýdrlová Eliška |
14.03.2006 |
TK Hovorčovice |
632 |
3 |
189 |
|
02.09.2020 13:34:34 |
14. |
Hradilová Lucie |
15.09.2006 |
TK Radošovice |
647 |
3 |
225 |
|
29.08.2020 14:23:34 |
15. |
Novotná Adéla |
02.12.2005 |
TK Konstruktiva, z.s. |
694 |
3 |
334 |
|
17.08.2020 14:21:15 |
16. |
Peštová Vanda |
20.04.2006 |
TGC Kunratice |
734 |
3 |
391 |
|
31.08.2020 16:56:10 |
17. |
Berenreiterová Anna |
27.01.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
805 |
1 |
329 |
|
06.07.2020 18:20:37 |
18. |
Kaizrová Viktorie |
15.04.2003 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
805 |
1 |
|
|
29.08.2020 12:26:21 |
19. |
Bohatová Laura |
16.08.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
805 |
1 |
432 |
|
29.08.2020 17:40:31 |
20. |
Albrechtová Natálie |
25.01.2006 |
SK OAZA Praha |
805 |
1 |
334 |
|
30.08.2020 20:27:03 |
21. |
Melichová Kristýna |
30.05.2005 |
SK OAZA Praha |
805 |
1 |
373 |
|
31.08.2020 10:26:53 |
22. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
805 |
1 |
109 |
|
31.08.2020 18:39:48 |
23. |
Jahodová Sandra |
31.05.2006 |
TK Písnice |
805 |
1 |
348 |
|
03.09.2020 13:27:30 |
24. |
Nová Aneta |
12.12.2006 |
TJ Spoje Praha |
805 |
1 |
236 |
|
04.09.2020 09:34:31 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Ercolino Sofie Marie |
18.08.2005 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
576 |
3 |
394 |
odhlášeno hráčem |
15.08.2020 22:04:59 |
2. |
Derkova Sabina |
31.08.2004 |
TJ Spoje Praha |
805 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2020 23:02:11 |
3. |
Oktiabreva Anastasiia |
06.02.2006 |
SK HAMR, z.s. |
251 |
6 |
71 |
odhlášeno hráčem |
26.08.2020 14:18:33 |
4. |
Neubauerová Rozalie |
05.08.2004 |
Slavoj Litoměřice |
380 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 10:27:41 |
5. |
Stoneová Tereza |
03.11.2006 |
TENIS Klánovice |
805 |
1 |
283 |
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 11:43:57 |
6. |
Neštická Anna Marie |
13.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
805 |
1 |
138 |
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 16:42:46 |
|