Název: | Logspeed Open | Pořadatel: | TK Slavia Plzeň | Datum: | 17.-20.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Abeldinova Alla | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hejtmánková Sára | | 4:6, 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Pancová Julie | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Drukerová Liliana Tucky | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Michálková Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Prepslová Agáta | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 5:7, 7:6 (7) | | | | |
| | | | | | |
Pešková Johana | | | | | | |
| | | | | | |
Rundová Stella Viktorie | | | 6:1, 4:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hejdová Hana | | | | | | |
| | | | | | |
Kroupová Natálie | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horská Zuzana | | 0:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hertlová Veronika | 6:3, 3:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Krejzová Andrea | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pláničková Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Birnerová Tereza | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Trinerová Darja | | | | | | |
| | | | | | |
Willanderová Katrin | | | 1:6, 7:6 (5), 7:6 (0) | | | |
| | | | | | |
Abendroth Jolie | 7:6 (4), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Drudíková Monika | | | | | | |
| | | | | | |
Kmínková Zuzana | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Neumannová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Vetráková Aneta | | | 4:6, 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (4), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Škachová Magdaléna | | | | | | |
| | | | | | |
Abrahám Angelica | | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Sváčková Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Bořová Nikola | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Roháčová Emma | 6:0, 7:6 (6) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
Jungwirthová Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Čákorová Jana | | | | | 6:4, 2:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kurcová Denisa | | | | | | |
| | | | | | |
Ionova Jana | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
Kurcová Erika | | | | | | |
| | | | | | |
Ferfecká Valentina | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Těhníková Ema | | | | | | |
| | | | | | |
Jílková Denisa | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Petáková Helena | 6:3, 3:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kadlecová Simona | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Pondělí: 10:00 - semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry a finále čtyřhry |
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Abeldinova Alla | 45 | 20 | Kadlecová Simona | 55 | 20 | Jungwirthová Tereza | 57 | 20 | Kroupová Natálie | 92 | 15 | Kmínková Zuzana | 93 | 15 | Čákorová Jana | 99 | 15 | Hejdová Hana | 113 | 12 | Drudíková Monika | 115 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 129 |
Kódové číslo akce: 412122 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Ticháčková Nela | 28.04.2003 | TJ Kyje Praha 14 |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Těhníková Ema | 03.09.2004 | TK Start Praha-Topolka | Abendroth Jolie | 14.10.2006 | TK Slavia Plzeň | Horská Zuzana | 09.11.2003 | TCG Karlovy Vary | Rundová Stella Viktorie | 10.05.2006 | F.H.TK Dobřichovice | Nováková Karolína | 26.10.2002 | TK Slavia Plzeň |
|