Hranáčová Kristýna | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Charvátová Nela | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Barbora | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Schirmerová Terezie | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Benešová Nicol | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Julie | | 7:6 (5), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kajabová Klára | 7:6 (9), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Huťková Klaudie | | | | 6:0, 2:6, 1:0 (7) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prici Terezie | | 6:1, 5:7, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
Prici Viktorie | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Heiderová Karolína | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Borovičková Nicol | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Krejzová Andrea | | | | | | |
| | | | | | |
Svozilová Marie | | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Magdalena | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mičolová Nela | 3:6, 7:6 (1), 1:0 (11) | | | | | |
| | | | | | |
Zezhulčíková Tereza | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Podškubková Klára | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 2:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
Hanáková Denisa | | | | | | |
| | | | | | |
Urbanová Lucie | | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Veronika | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zástěrová Lucie | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Gregůrková Nicol | | | 6:0, 3:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Odehnalová Nela | 6:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 3:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
Pobořilová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Hrubanová Gabriela | | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holubová Aneta | | 7:6 (5), 4:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
Brack Caroline | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Šulcová Vanesa | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Jelínková Anna | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Řezníčková Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Jančíková Gabriela | | | | 6:4, 1:6, 1:0 (6) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slaměníková Marie | | 7:6 (4), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jantačová Elen | 6:2, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
Damašková Kristýna | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Paštiková Valentýna | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Panchartek Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Kubíková Lucie Marie | | | | | 6:1, 2:6, 1:0 (5) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fížová Monika | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Krutilová Tereza | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Závišková Barbora | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Grünová Eliška | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šimonová Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Wirglerová Simona | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
Temenugov Isabella | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Bubeníková Miroslava | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Davidová Natali | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Škrabalová Gabriela | | | 2:6, 6:4, 1:0 (10) | | | |
| | | | | | |
Jusková Dagmar | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (3), 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Hejtmánková Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dynka Otta (platná licence B do 30.04.2022) |
Poznámka pořadatele: Program na neděli 23.8.2020:
Dorostenky: Čtyřhra: první semifinále ve 13.45 hod. Následuje finále.
|
| Počet účastníků | 50 | Nasazení | CŽ | BH | Hranáčová Kristýna | 28 | 25 | Hejtmánková Sára | 35 | 25 | Svozilová Marie | 44 | 20 | Panchartek Anna | 47 | 20 | Hrubanová Gabriela | 49 | 20 | Kubíková Lucie Marie | 53 | 20 | Krejzová Andrea | 59 | 20 | Pobořilová Aneta | 61 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 165 |
Kódové číslo akce: 412108 |
|
|