Český tenisový svaz
Název:
A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla
Datum:
28.07-01.08.
Pořadatel:
TJ Baník Ostrava OKD (A - 500)
Místo konání:
Baník Ostrava
Kódové číslo:
416068
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Škerko Libor
Vančurova 335/24
Ostrava-Muglinov
Tel. (1):
773 745 326
Tel. (2):
778 753 981
E-mail:
l.skerko@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
8
45
0
 
17.05.2020 23:14:44
2.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
19
30
0
 
11.05.2020 19:59:50
3.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
24
30
0
 
01.05.2020 19:18:37
4.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
25
0
 
26.04.2020 20:24:23
5.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
27
25
5
 
07.05.2020 22:30:06
6.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
28
25
0
 
14.05.2020 12:51:14
7.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
31
25
0
 
05.05.2020 10:44:19
8.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
35
25
0
 
02.05.2020 16:43:38
9.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
36
25
4
 
15.05.2020 09:08:31
10.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
42
20
7
 
11.05.2020 14:46:07
11.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
0
 
16.05.2020 19:48:12
12.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
0
 
24.04.2020 16:36:51
13.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
61
15
0
 
08.04.2020 18:57:14
14.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
0
 
01.05.2020 21:05:00
15.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
67
15
0
 
01.04.2020 14:39:14
16.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
72
15
0
 
12.05.2020 21:37:12
17.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
03.05.2020 20:54:54
18.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
84
15
0
 
04.05.2020 18:05:21
19.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
 
16.05.2020 13:36:27
20.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
97
12
0
 
06.05.2020 09:24:30
21.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
06.05.2020 18:29:20
22.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
 
19.04.2020 09:16:07
23.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
105
12
47
 
11.04.2020 11:31:34
24.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
0
 
10.04.2020 10:34:32
25.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
0
 
14.04.2020 21:06:42
26.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
0
 
11.04.2020 08:09:27
27.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
133
12
0
 
06.05.2020 21:23:48
28.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
150
12
17
 
06.05.2020 15:41:12
29.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
153
9
25
 
19.05.2020 20:49:39
30.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
155
9
58
 
25.05.2020 19:58:22
31.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
 
19.05.2020 22:18:41
32.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
163
9
0
 
01.05.2020 15:59:41
33.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
170
9
57
 
05.04.2020 09:22:15
34.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
 
22.05.2020 13:28:59
35.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
190
9
56
 
14.05.2020 17:17:06
36.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
197
9
0
 
08.05.2020 13:45:44
37.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
09.05.2020 00:25:23
38.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
 
10.05.2020 16:34:59
39.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
 
22.05.2020 15:10:36
40.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
262
6
72
 
27.05.2020 08:36:32
41.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
317
6
23
 
15.05.2020 17:38:11
42.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
330
6
101
 
17.05.2020 19:53:14
43.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
416
4
43
 
27.05.2020 09:11:58
44.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
 
11.05.2020 00:05:59
45.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
 
13.04.2020 13:22:44
46.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
30
 
17.05.2020 20:46:56
47.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
138
 
23.05.2020 18:52:21