Název: | Lob cup | Pořadatel: | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Datum: | 18.-21.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Sedláková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jandová Nela | | 6:0, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Willanderová Katrin | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hrabánková Kateřina | 6:2, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Šulcová Valerie | | | | | | |
| | | | | | |
Drukerová Liliana Tucky | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slavíková Emma | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Látalová Adéla | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Roháčová Emma | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrabalová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánová Terezie | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lorentzonová Viktoria Lilly | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Knížová Jana | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Čížová Kristýna | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Nouzová Lucie | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Agovič Lejla | | | | | | |
| | | | | | |
Šilhavá Aneta | | | | 7:6, 4:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jandová Sára | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Venclová Nela | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Prouzová Anna-Marie | | | 1:6, 7:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Kodešová Klára | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Michálková Barbora | | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Veronika | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rundová Stella Viktorie | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šmejdířová Josefína | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Šalková Natálie | 6:3, 4:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bořová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Dufková Nela | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Oktiabreva Anastasiia | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Neštická Anna Marie | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Hajná Kateřina | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Valentová Tereza | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zámečníková Kristina | | | | | | |
| | | | | | |
Nováčková Karolína | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paterová Natálie | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Fuksová Natalie | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Brožová Natálie | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Trinerová Darja | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Davidová Natali | | | | | | |
| | | | | | |
Starečková Viktorie | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prepslová Agáta | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Barbora | 7:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Sokolova Vera | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Mlenská Sára | 4:6, 6:2, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Panchartek Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Finále úterý 9:00 |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Sedláková Barbora | 43 | 20 | Panchartek Anna | 47 | 20 | Zámečníková Kristina | 54 | 20 | Štěpánová Terezie | 57 | 20 | Nováčková Karolína | 58 | 20 | Michálková Barbora | 79 | 15 | Hrabalová Eliška | 88 | 15 | Jelínková Barbora | 92 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 412046 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Musilová Valérie | 18.09.2003 | TJ Spoje Praha | Hejtmánková Sára | 17.03.2004 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
|