Český tenisový svaz
Datum:
11.-14.07.
Pořadatel:
TK Slavia Plzeň (B - 400)
Kódové číslo:
416034
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Havel Jan
Na Dolíkách 9
301 00 Plzeň
Tel. (1):
603 505 803
E-mail:
havel1972@live.com
Internet:
www.tkslaviaplzen.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 10.7.2020 mezi 17-18 hodin, buď sms na 720 141 665 nebo osobně v místě konání. Losování proběhne následovně po prezentaci. Omlouváme se předem všem hráčkám za menší komplikace v sobotu, jelikož na na našich dvorcích bude paralelně probíhat firemní turnaj. Ale bude k dispozici šest až devět oddělených dvorců.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
 
 
28.06.2020 20:06:04
2.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
48
20
 
 
24.06.2020 21:56:08
3.
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň
51
20
 
 
15.06.2020 20:55:10
4.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
60
15
 
 
16.05.2020 20:07:11
5.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
72
15
 
 
30.05.2020 08:45:10
6.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
03.05.2020 20:53:12
7.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
 
 
28.06.2020 21:54:30
8.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
93
15
 
 
01.07.2020 10:20:10
9.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
97
12
 
 
23.05.2020 16:45:54
10.
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč
131
12
142
 
07.07.2020 18:37:20
11.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
145
12
 
 
16.06.2020 07:16:16
12.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
158
9
37
 
01.07.2020 10:17:17
13.
Michálková Veronika 17.02.2004 TCG Karlovy Vary
159
9
 
 
02.06.2020 06:56:58
14.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
 
06.06.2020 19:34:22
15.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
182
9
115
 
29.06.2020 17:14:58
16.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
235
6
 
 
15.06.2020 20:41:17
17.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
246
6
24
 
11.06.2020 09:52:28
18.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK OAZA Praha
256
6
87
volná karta
02.07.2020 12:01:21
19.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
260
6
81
 
06.06.2020 11:59:27
20.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
277
6
69
 
11.06.2020 20:04:24
21.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
284
6
97
 
06.06.2020 20:13:59
22.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
298
6
90
 
10.07.2020 10:52:01
23.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
 
11.05.2020 19:09:11
24.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
340
6
80
 
24.06.2020 18:33:35
25.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
376
4
28
 
08.07.2020 16:56:19
26.
Jilkova Michaela 05.10.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
443
4
69
 
25.05.2020 09:28:17
27.
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň
576
3
30
 
28.05.2020 18:03:49
28.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
663
3
187
 
01.07.2020 11:41:48
29.
Kudějová Karolína 17.12.2005 LTC České Budějovice,z.s.
805
1
 
volná karta
17.04.2020 14:26:49
30.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
225
 
08.07.2020 16:57:19
31.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
805
1
538
 
10.07.2020 10:52:27
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
odhlášeno hráčem
29.05.2020 20:54:50
2.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
 
odhlášeno hráčem
05.06.2020 19:28:20
3.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
odhlášeno hráčem
05.06.2020 22:04:40
4.
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s.
275
6
723
odhlášeno hráčem
23.06.2020 19:18:04
5.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 21:36:29
6.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 22:29:20
7.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
odhlášeno hráčem
29.06.2020 21:45:52
8.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
 
odhlášeno hráčem
30.06.2020 20:01:38
9.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
98
12
26
odhlášeno hráčem
01.07.2020 07:25:59
10.
Slišková Lucie 04.12.2005 Start České Budějovice
805
1
169
odhlášeno hráčem
01.07.2020 10:39:14
11.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
694
3
302
odhlášeno hráčem
01.07.2020 19:39:48
12.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
 
odhlášeno hráčem
01.07.2020 20:31:49
13.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
15
19
odhlášeno hráčem
02.07.2020 21:28:35
14.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
138
odhlášeno hráčem
03.07.2020 12:46:43
15.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
odhlášeno hráčem
04.07.2020 00:30:43
16.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
805
1
155
odhlášeno hráčem
04.07.2020 09:20:45
17.
Samková Michaela 16.04.2003 TJ Sokol Vysočany
222
9
 
odhlášeno hráčem
04.07.2020 11:56:04
18.
Hradecká Michaela 03.06.2005 Tenisklub Cheb
537
4
255
odhlášeno hráčem
04.07.2020 13:08:34
19.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
251
6
71
odhlášeno hráčem
04.07.2020 13:37:15
20.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
12
35
 
odhlášeno hráčem
04.07.2020 18:51:34
21.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
odhlášeno hráčem
04.07.2020 19:42:25
22.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
663
3
275
odhlášeno hráčem
05.07.2020 08:24:38
23.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
odhlášeno hráčem
05.07.2020 08:35:02
24.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
293
6
147
odhlášeno hráčem
05.07.2020 09:13:25
25.
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Slavia Plzeň
208
9
27
odhlášeno hráčem
05.07.2020 10:18:51
26.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
odhlášeno hráčem
05.07.2020 10:36:48
27.
Fuková Ines 10.05.2005 LTC Sušice
716
3
469
odhlášeno hráčem
05.07.2020 11:37:39
28.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
398
4
 
IS: kolizní přihláška
05.07.2020 12:00:39
29.
Hendrichova Tereza 01.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
805
1
597
odhlášeno hráčem
06.07.2020 18:23:28
30.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
137
12
 
odhlášeno hráčem
08.07.2020 21:10:46
31.
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
143
12
 
odhlášeno hráčem
08.07.2020 21:52:16
32.
Jandová Sára 25.10.2005 TC VŠ Praha
200
9
426
odhlášeno pořadatelem
10.07.2020 11:42:30