Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  30.06-02.07.
Věk. kategorie:  dorost
Štěpánová Terezie
 
 
 
Hajšmanová Klára
6:2, 6:2
 
Blaščíková Kateřina
6:2, 6:1
 
Čížková Pavla
4:6, 6:4, 1:0
 
Severová Scarlett
6:0, 6:3
 
Kornilova Alexandra
6:4, 6:3
 
Dvořáková Kristýna
6:3, 7:6
 
Leipnerová Anna
6:4, 6:1
 
 
 
Lhotáková Barbora
6:2, scr.
 
Horáková Lucie
6:0, 6:2
 
Díková Martina
6:4, 7:5
 
Hrabánková Kateřina
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Tomanová Tereza
 
Šulcová Valerie
scr.
 
 
 
Liczki Linda
6:1, 6:2
 
Kalinová Anna  Kateřina
6:3, 6:0
 
Braunová Alžběta
6:1, 6:4
 
Šarochová Barbora
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Čechová Kateřina
 
Těhníková Ema
6:4, 2:6, 1:0
 
 
 
Knížová Jana
6:2, 6:1
 
Kasýková Lucie
2:6, 6:4, 1:0
 
Beránková Bára
2:6, 7:6, 1:0
 
Šílová Nela
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Doleželová Nathalia
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 20.11.2018)
Počet účastníků25
NasazeníBH
Štěpánová Terezie 13612
Doleželová Nathalia 1629
Leipnerová Anna 1969
Čechová Kateřina 2319
Tomanová Tereza 2339
Šulcová Valerie 2466
Těhníková Ema 2496
Dvořáková Kristýna 2526
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 412015

Čížková Pavla - Štěpánová Terezie
 
 
 
Beránková Bára - Blaščíková Kateřina
6:1, 6:2
 
Čechová Kateřina - Horáková Lucie
6:3, 6:2
 
Doleželová Nathalia - Šarochová Barbora
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Kalinová Anna  Kateřina - Kasýková Lucie
 
Dvořáková Kristýna - Těhníková Ema
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Knížová Jana - Tomanová Tereza
 
 
6:4, 7:5
 
Šílová Nela - Severová Scarlett
 
 
6:2, 6:0
 
Leipnerová Anna - Šulcová Valerie
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 20.11.2018)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Štěpánová Terezie 13612
Doleželová Nathalia 1629
Leipnerová Anna 1969
Čechová Kateřina 2319
Tomanová Tereza 2339
Šulcová Valerie 2466
Těhníková Ema 2496
Dvořáková Kristýna 2526
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 414015

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pavlová Anna10.01.2004TJ Radlice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šílová Nela19.05.2006TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Kasýková Lucie24.06.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Severová Scarlett04.04.2002LTC Kolín
Blaščíková Kateřina16.07.2003LTC Pardubice
Štěpánová Terezie01.06.2003TJ Spoje Praha