Český tenisový svaz
Datum:
01.-04.07.
Pořadatel:
Sportclub Řevnice, z.s. (B - 400)
Kódové číslo:
416009
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mottl Michal
Hermannova 120
252 30 Řevnice
Tel. (1):
736503511
E-mail:
michal.mottl@seznam.cz
Internet:
sportclubrevnice.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace formou sms na telefonu pořadatele (736 503 511). V systému bude aktualizován seznam prezentovaných poznámkou u každé odprezentované hráčky. První zápasy začínají ve středu 1.7. od 9:00. Předkola a první kola dvouher se odehrají ve dvou areálech - na dvorcích Sportclubu Řevnice (vedle fotbalového hřiště "za vodou") a na LTC Řevnice (ul. Legií). Vše přehledně v programu pod hracím plánem.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
28
25
0
 
14.05.2020 12:50:09
2.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
0
 
27.04.2020 12:11:37
3.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
60
15
0
 
16.05.2020 20:06:23
4.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
0
 
09.04.2020 18:02:36
5.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
13.04.2020 23:45:14
6.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
15
19
 
20.05.2020 10:02:08
7.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
 
16.05.2020 13:32:30
8.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
16.05.2020 08:36:26
9.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
104
12
0
 
03.04.2020 08:55:37
10.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
0
 
10.04.2020 10:32:34
11.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
0
 
14.04.2020 21:01:55
12.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
0
 
11.04.2020 08:12:55
13.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
 
17.05.2020 07:15:14
14.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
144
12
46
 
20.05.2020 13:13:47
15.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
166
9
0
 
07.05.2020 20:47:43
16.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
 
20.05.2020 07:33:56
17.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
 
22.05.2020 13:27:06
18.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
177
9
42
 
12.05.2020 21:51:50
19.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
 
05.05.2020 19:35:36
20.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
09.05.2020 00:22:07
21.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
 
10.05.2020 16:33:44
22.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
208
9
0
 
03.05.2020 18:18:37
23.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
 
22.05.2020 15:08:40
24.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
231
9
63
 
20.05.2020 08:18:02
25.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
 
15.04.2020 14:39:26
26.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
237
6
13
 
09.05.2020 20:09:36
27.
Havlová Libuše 28.05.2005 SK Tenis Duchcov
257
6
386
 
02.05.2020 20:11:09
28.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
293
6
147
 
08.04.2020 09:06:08
29.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
 
11.05.2020 19:08:31
30.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
354
6
0
 
14.05.2020 17:31:54
31.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
407
4
85
 
19.05.2020 14:28:17
32.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
491
4
102
 
09.04.2020 21:58:54
33.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
 
11.05.2020 00:02:07
34.
Hrbková Lenka 19.08.2005 TJ Radlice
613
3
267
 
17.05.2020 17:03:51
35.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
663
3
275
 
01.04.2020 00:54:14
36.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
694
3
302
 
01.04.2020 07:29:29
37.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
 
13.04.2020 13:20:39
38.
Kudějová Karolína 17.12.2005 LTC České Budějovice,z.s.
805
1
0
 
17.04.2020 14:25:07
39.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
225
 
16.05.2020 10:17:53
40.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
138
 
23.05.2020 18:46:37

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
457
4
117
odhlášeno hráčem
24.05.2020 19:33:30