Český tenisový svaz
Název:
Macha Lake Open Junior 2020
Datum:
12.-14.06.
Pořadatel:
TK Doksy (B - 400)
Místo konání:
Areál TK Doksy
Kódové číslo:
416006
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jaroš Michal
Libušina 363
472 01 Doksy
Tel. (1):
602569342
E-mail:
michal.jaros@compucon.cz

Poznámka pořadatele:

Presentace ve čtvrtek 11.6.2020 do 18:00 mailem na michal.jaros@compucon.cz nebo SMS na 602 569 342.

Vítězka turnaje získá volnou kartu (WC) do kvalifikace turnaje Macha Lake Open, který se uskuteční ve Starých Splavech od 22. do 28. června 2020
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
14
35
0
 
29.04.2020 20:49:59
2.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
28
25
0
 
14.05.2020 12:49:10
3.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
0
 
24.04.2020 16:35:37
4.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
0
 
18.05.2020 21:49:42
5.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
 
10.05.2020 20:09:37
6.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
57
20
0
 
13.05.2020 12:34:08
7.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
59
20
0
 
14.05.2020 01:50:43
8.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
0
 
08.04.2020 15:07:48
9.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
13.04.2020 23:45:55
10.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
15
19
 
28.04.2020 14:38:26
11.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
 
24.05.2020 12:01:57
12.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
16.05.2020 08:34:07
13.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
0
 
14.04.2020 21:01:14
14.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
0
 
11.04.2020 08:13:37
15.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
 
13.05.2020 17:14:30
16.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
166
9
0
 
07.05.2020 20:45:51
17.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
 
20.05.2020 07:32:54
18.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
 
22.05.2020 13:26:40
19.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
 
05.05.2020 19:34:05
20.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
09.05.2020 00:20:57
21.
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
215
9
0
 
18.05.2020 20:36:59
22.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
215
9
0
 
21.05.2020 19:42:29
23.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
217
9
0
 
06.05.2020 19:04:26
24.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
 
15.04.2020 14:38:43
25.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
237
6
13
 
09.05.2020 20:07:27
26.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
238
6
50
 
11.05.2020 20:12:08
27.
Koutská Adéla Eva 03.02.2004 TJ LTC Poděbrady
247
6
0
 
17.04.2020 14:30:42
28.
Michálková Tereza 06.04.2002 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
254
6
0
 
28.04.2020 14:40:01
29.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK OAZA Praha
256
6
87
 
18.05.2020 10:41:43
30.
Havlová Libuše 28.05.2005 SK Tenis Duchcov
257
6
386
 
02.05.2020 20:08:54
31.
Kubíčková Kristýna 25.06.2005 TCEN Hrádek nad Nisou
266
6
244
 
15.05.2020 18:08:06
32.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
284
6
97
 
23.05.2020 09:50:42
33.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
293
6
147
 
19.05.2020 18:24:36
34.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
317
6
23
 
30.04.2020 21:57:32
35.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
 
11.05.2020 19:14:26
36.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
330
6
22
 
23.05.2020 18:41:23
37.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
354
6
0
 
15.05.2020 17:11:01
38.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
390
4
153
 
30.04.2020 19:47:28
39.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
407
4
85
 
19.05.2020 14:26:07
40.
Jilkova Michaela 05.10.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
443
4
69
 
16.05.2020 22:43:21
41.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
491
4
102
 
09.04.2020 21:58:11
42.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
 
11.05.2020 00:00:56
43.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
663
3
275
 
01.04.2020 00:53:04
44.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
 
13.04.2020 13:19:30
45.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
138
 
18.05.2020 21:44:09
46.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
805
1
538
 
23.05.2020 13:43:00

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
84
15
 
odhlášeno hráčem
04.05.2020 18:13:47
2.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
72
15
 
odhlášeno hráčem
12.05.2020 21:22:48
3.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
750
3
107
odhlášeno hráčem
13.05.2020 20:56:26
4.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
15.05.2020 10:25:59
5.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
457
4
117
odhlášeno hráčem
17.05.2020 18:02:15
6.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
odhlášeno hráčem
22.05.2020 15:23:24
7.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
odhlášeno hráčem
22.05.2020 20:14:49