Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  07.-10.02.
Věk. kategorie:  dorost
Moravcová Adéla
 
 
 
Krutilová Tereza
6:2, 6:1
 
Heiderová Karolína
6:3, 6:3
 
Harajda Ema
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Škrabalová Gabriela
 
Fížová Monika
6:3, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Novák Nicol
 
Piteráková  Natálie
6:3, 6:2
 
Kulhánková Klára
7:5, 6:2
 
 
6:2, 4:6, 6:3
 
Pobořilová Aneta
 
Dohnalová Rozálie
6:4, 6:1
 
 
 
Zezhulčíková Tereza
6:2, 6:2
 
Dopplerová Barbora
6:3, 6:2
 
Huťková Valerie
6:0, 6:0
 
 
 
 
7:6 (1), 7:6 (3)
 
Benešová Nicol
 
Schirmerová Terezie
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Slováková Kamila
 
Navrátilová Magdalena
6:3, 5:7, 6:2
 
Mrowiecová Karolína
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Damašková Kristýna
 
Viktorinová Eliška
3:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Marečková Vendula
6:0, 6:1
 
Kubačáková Laura
4:6, 6:1, 7:6 (4)
 
Káňová Barbora
6:2, 6:0
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Žílová Petra
 
Nováková Veronika
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Štveráková Terezie
 
Lapčáková Carmen
6:2, 6:2
 
Bártová Natálie
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Svozilová Marie
 
Kajabová Klára
6:2, 6:3
 
 
 
Apostolova Nikol
6:1, 6:3
 
Heinzová Izabela
6:1, 6:0
 
Navrátilová Liliana
6:3, 6:1
 
 
 
 
4:6, 6:3, 7:5
 
Mičolová Nela
 
Paštiková Valentýna
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Janošková Amálie
 
Motyková Markéta
7:6 (3), 6:1
 
Rusinová Nikola
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Křenková Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Křesala Dušan (platnost reg.rozhodčí 25.8.2020)
Poznámka pořadatele: Hráčky Huťková K,Pastrňáková,Florková,Můrová omluvené před losováním (nemoc)
Počet účastníků40
NasazeníBH
Moravcová Adéla 2525
Křenková Tereza 3125
Svozilová Marie 4420
Dohnalová Rozálie 5620
Pobořilová Aneta 6115
Kajabová Klára 8415
Viktorinová Eliška 10012
Damašková Kristýna 10512
Kategorie : 8Součet BH: 144
Kódové číslo akce: 402970

Křenková Tereza - Moravcová Adéla
 
Schirmerová Terezie - Žílová Petra
6:1, 6:0
 
Káňová Barbora - Krutilová Tereza
6:1, 6:1
 
Navrátilová Magdalena - Bártová Natálie
6:1, 6:4
 
Damašková Kristýna - Kajabová Klára
6:1, 6:1
 
Heiderová Karolína - Huťková Valerie
6:4, 6:4
 
Novák Nicol - Navrátilová Liliana
6:1, 6:0
 
Harajda Ema - Dopplerová Barbora
6:1, 6:3
 
Fížová Monika - Slováková Kamila
6:2, 6:1
 
Rusinová Nikola - Lapčáková Carmen
6:1, 6:1
 
Štveráková Terezie - Zezhulčíková Tereza
7:5, 6:4
 
Nováková Veronika - Pobořilová Aneta
6:1, 6:1
 
Motyková Markéta - Mrowiecová Karolína
6:2, 6:1
 
Janošková Amálie - Piteráková  Natálie
5:7, 6:3, 1:0 (1)
 
Benešová Nicol - Mičolová Nela
6:2, 6:1
 
Svozilová Marie - Paštiková Valentýna
6:0, 6:1
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Moravcová Adéla 2525
Křenková Tereza 3125
Svozilová Marie 4420
Pobořilová Aneta 6115
Kajabová Klára 8415
Damašková Kristýna 10512
Mičolová Nela 12712
Paštiková Valentýna 12812
Kategorie : 8Součet BH: 136
Kódové číslo akce: 404970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pastrňáková Barbora28.05.2004TK Slavia Orlová
Huťková Klaudie23.03.2004TK PRECHEZA Přerov o.s.
Můrová Vendula17.10.2002SK JC Sport Opava
Florková Kateřina07.01.2004TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.