Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nosková Linda |
17.11.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
2 |
60 |
1 |
volná karta |
06.02.2019 19:37:04 |
2. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
49 |
20 |
|
volná karta |
30.01.2019 20:52:52 |
3. |
Křenková Tereza |
30.08.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
60 |
20 |
14 |
volná karta |
14.11.2018 19:05:00 |
4. |
Petruželová Lucie |
30.08.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
72 |
15 |
|
volná karta |
10.12.2018 15:50:11 |
5. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
76 |
15 |
|
volná karta |
04.12.2018 17:35:47 |
6. |
Fížová Vendula |
22.10.2001 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
94 |
15 |
|
volná karta |
10.11.2018 18:31:30 |
7. |
Kajabová Klára |
24.06.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
105 |
12 |
55 |
volná karta |
06.11.2018 21:26:30 |
8. |
Chudějová Aneta |
01.08.2003 |
Rožnovský tenisový klub |
116 |
12 |
|
volná karta |
28.12.2018 15:25:46 |
9. |
Ondroušková Nella Chiara |
10.06.2003 |
Městský tenisový klub Karviná |
127 |
12 |
|
volná karta |
03.11.2018 19:07:13 |
10. |
Pobořilová Aneta |
12.03.2004 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
128 |
12 |
50 |
volná karta |
02.11.2018 05:50:24 |
11. |
Krahulíková Tereza |
16.08.2003 |
I.NTC Olomouc |
138 |
12 |
|
volná karta |
15.11.2018 08:18:30 |
12. |
Budinová Simona |
01.07.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
148 |
12 |
|
volná karta |
05.01.2019 21:26:55 |
13. |
Paštiková Valentýna |
25.06.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
150 |
12 |
|
volná karta |
27.12.2018 10:47:59 |
14. |
Planková Natalie |
16.08.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
158 |
9 |
|
volná karta |
11.01.2019 12:16:56 |
15. |
Gaňová Adriana |
06.07.2002 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
171 |
9 |
|
volná karta |
27.01.2019 10:54:13 |
16. |
Schirmerová Terezie |
15.12.2002 |
TK Slavia Orlová |
208 |
9 |
|
volná karta |
26.01.2019 21:12:07 |
17. |
Fížová Monika |
17.02.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
215 |
9 |
145 |
volná karta |
01.02.2019 20:25:05 |
18. |
Mičolová Nela |
12.12.2005 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
219 |
9 |
37 |
volná karta |
07.11.2018 15:30:39 |
19. |
Šmejkalová Amélie |
16.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
219 |
9 |
15 |
volná karta |
30.01.2019 15:17:26 |
20. |
Huťková Klaudie |
23.03.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
236 |
6 |
99 |
volná karta |
07.12.2018 11:43:22 |
21. |
Güttlerová Viktorie |
25.05.2005 |
T.J. Sokol Šumperk |
247 |
6 |
117 |
volná karta |
12.11.2018 12:59:35 |
22. |
Kurková Kateřina |
06.02.2002 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
249 |
6 |
|
volná karta |
05.02.2019 16:20:40 |
23. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
250 |
6 |
|
volná karta |
01.11.2018 18:31:12 |
24. |
Kubačáková Laura |
11.06.2004 |
Tenisklub7 |
273 |
6 |
511 |
volná karta |
02.12.2018 09:10:23 |
25. |
Ghoubrial Věra |
17.03.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
273 |
6 |
|
volná karta |
14.01.2019 20:04:31 |
26. |
Valová Tereza |
25.09.2001 |
Rožnovský tenisový klub |
286 |
6 |
|
volná karta |
30.11.2018 22:35:07 |
27. |
Dedková Nela |
21.03.2004 |
TK TENNISPOINT FM |
307 |
6 |
173 |
volná karta |
27.01.2019 22:57:06 |
28. |
Daníšková Tereza |
24.07.2002 |
Městský tenisový klub Karviná |
309 |
6 |
|
volná karta |
30.12.2018 17:04:32 |
29. |
Fukalová Barbora |
24.12.2002 |
Rožnovský tenisový klub |
330 |
6 |
|
volná karta |
03.12.2018 15:03:05 |
30. |
Jusková Dagmar |
22.04.2004 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
335 |
6 |
152 |
volná karta |
23.11.2018 19:02:13 |
31. |
Koišová Eva |
24.07.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
337 |
6 |
|
volná karta |
17.01.2019 08:12:20 |
32. |
Zezhulčíková Tereza |
26.06.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
344 |
6 |
162 |
volná karta |
31.12.2018 19:13:20 |
33. |
Krstovská Agáta |
25.11.2005 |
TK SC OSTRAVA |
349 |
6 |
124 |
volná karta |
01.02.2019 20:24:43 |
34. |
Pastrňáková Barbora |
28.05.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
371 |
4 |
294 |
volná karta |
01.11.2018 19:12:24 |
35. |
Macháčková Sára |
07.02.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
376 |
4 |
|
volná karta |
01.11.2018 13:42:20 |
36. |
Slováková Kamila |
27.09.2005 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
454 |
4 |
91 |
volná karta |
28.01.2019 09:06:36 |
37. |
Navrátilová Magdalena |
05.04.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
549 |
4 |
158 |
volná karta |
30.01.2019 09:38:35 |
38. |
Mecová Kristýna |
05.09.2003 |
Family Tennis Ostrava |
570 |
3 |
|
volná karta |
20.01.2019 12:15:59 |
39. |
Apostolova Nikol |
05.05.2005 |
TK TJ Ostrava |
613 |
3 |
119 |
volná karta |
18.01.2019 20:04:32 |
40. |
Rušarová Nikola |
17.03.2005 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
805 |
1 |
299 |
volná karta |
08.11.2018 13:54:53 |
41. |
Rusinová Nikola |
22.03.2004 |
TK TENNISPOINT FM |
805 |
1 |
575 |
volná karta |
08.11.2018 19:16:22 |
42. |
Pokorná Kristýna |
18.10.2001 |
TK Slavia Orlová |
805 |
1 |
|
volná karta |
27.01.2019 12:30:21 |
43. |
Jurajdová Zuzana |
09.05.2004 |
Rožnovský tenisový klub |
805 |
1 |
628 |
volná karta |
01.02.2019 20:23:32 |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Slováková Leontina |
14.01.2004 |
TJ Sokol Bludov |
805 |
1 |
256 |
odhlášeno hráčem |
02.01.2019 21:49:11 |
2. |
Mrowiecová Karolína |
18.04.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
176 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2019 20:57:49 |
3. |
Šandová Michaela |
29.07.2003 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
324 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2019 23:41:09 |
4. |
Trunečková Ema |
07.08.2006 |
ČLTK 1928 Olomouc |
805 |
1 |
151 |
odhlášeno hráčem |
30.01.2019 17:05:25 |
5. |
Hejčíková Sára |
19.04.2004 |
TK TENNISPOINT FM |
805 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2019 15:10:52 |
6. |
Damašková Kristýna |
21.07.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
243 |
6 |
83 |
odhlášeno hráčem |
01.02.2019 20:37:23 |
7. |
Kočnarová Lucie |
05.09.2004 |
TENIS TONDACH Hranice, z.s. |
805 |
1 |
705 |
odhlášeno hráčem |
03.02.2019 11:31:28 |
8. |
Žílová Petra |
08.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
200 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2019 21:18:01 |
9. |
Sisková Kateřina |
23.06.2004 |
I.NTC Olomouc |
737 |
3 |
659 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2019 11:52:03 |
10. |
Viktorinová Eliška |
24.03.2005 |
ITS Tennis Club, z.s. |
266 |
6 |
31 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2019 20:43:40 |
11. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
75 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
07.02.2019 12:11:47 |
12. |
Šulcová Vanesa |
11.12.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
73 |
15 |
19 |
odhlášeno hráčem |
07.02.2019 12:28:20 |
13. |
Kareisová Ludmila |
20.02.2002 |
LTK Liberec |
422 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2019 15:14:33 |
14. |
Šerá Nela |
05.05.2005 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
432 |
4 |
178 |
odhlášeno hráčem |
07.02.2019 17:49:29 |
|