Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
10.-12.02.
Pořadatel:
jihočeský (P - 300)
Kódové číslo:
406860
Dvorců+povrch:
3 koberec s granulemi
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
24
Prezentace
v do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Ševčík František
:
Bezručova 2949
:
39003 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz

Poznámka pořadatele: PREZENTACE FORMOU SMS ZPRÁVY DO 17 HODIN NA TELEFON ‭777 198 349‬ JAN FUKA - ROZHODČÍ, LOS V 18 HODIN
Adresa areálu: Václava Soumara 3039, 39003 Tábor. Areál je vedle Zimního stadionu
Ubytování: Hotel Palcát http://www.hotelpalcat.cz
Hotel Zimní stadion http://www.tzmt.cz/hotel-zimni-stadion/


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
83
15
 
 
03.11.2017 20:14:36
2.
Hradecká Gabriela 20.05.2001 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
185
9
 
 
09.01.2018 06:53:34
3.
Bezdičková Kateřina 11.07.2004 LTC Tábor 1903
239
6
52
 
02.01.2018 21:23:36
4.
Čurdová Simona 15.03.2001 LTC České Budějovice,z.s.
240
6
 
 
17.12.2017 19:30:32
5.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
258
6
91
 
20.11.2017 17:00:12
6.
Vondráková Denisa 10.02.2004 LTC Tábor 1903
268
6
29
 
18.01.2018 23:48:44
7.
Rožboudová Veronika 19.09.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
278
6
84
 
28.12.2017 14:15:18
8.
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
310
6
72
 
19.12.2017 12:54:23
9.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
324
6
94
 
12.12.2017 22:19:10
10.
Kluzáková Nikol 27.08.2002 LTC Tábor 1903
344
6
 
 
14.01.2018 21:45:02
11.
Svobodová Adriana 06.05.2004 TK Pelhřimov
381
4
109
 
01.11.2017 16:42:17
12.
Mužíková Tereza 09.01.2004 TK ZVVZ Milevsko
387
4
173
 
08.11.2017 07:48:47
13.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
431
4
110
 
14.12.2017 07:09:19
14.
Zemanová Veronika 28.12.2000 TK ZVVZ Milevsko
559
4
 
 
21.12.2017 20:58:20
15.
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
637
3
135
 
26.12.2017 18:17:43
16.
Jarošová Tereza 27.06.2002 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
753
3
 
 
21.12.2017 16:28:02
17.
Šejnohová Eliška 21.06.2003 LTC Český Krumlov
753
3
312
volná karta
13.01.2018 11:06:28
18.
Jiříková Klára 05.02.2006 SKT Planá n.Luž.
827
1
203
volná karta
01.11.2017 11:04:16
19.
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov
827
1
261
volná karta
02.11.2017 23:38:09
20.
Ratajová Antonie 20.10.2004 LTC Tábor 1903
827
1
285
volná karta
18.11.2017 14:05:33
21.
Pospíchalová Michaela 01.09.2005 LTC Tábor 1903
827
1
664
volná karta
09.02.2018 13:17:40
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
827
1
 
odhlášeno hráčem
29.01.2018 10:48:59
2.
Koukalová Tereza 28.07.2002 TK Pelhřimov
827
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2018 08:33:56
3.
Hýsková Karolína 23.10.2003 TK TILIA Brno
717
3
256
odhlášeno hráčem
03.02.2018 11:28:55
4.
Zábranová Vanesa 18.09.2005 LTC Humpolec
827
1
350
odhlášeno hráčem
04.02.2018 11:09:58
5.
Danišová Natálie 11.12.2004 SKP České Budějovice
640
3
 
odhlášeno pořadatelem
06.02.2018 11:44:21
6.
Procházková Natálie 20.11.2003 Jiskra Bechyně
459
4
 
odhlášeno pořadatelem
07.02.2018 10:27:16
7.
Dvořáková Barbora 22.04.2003 LTC Český Krumlov
628
3
292
odhlášeno pořadatelem
07.02.2018 14:32:26
8.
Šímová Michaela 15.03.2002 TC Týn nad Vltavou
450
4
 
odhlášeno pořadatelem
09.02.2018 12:36:51
9.
Reisingerová Adéla 13.07.2002 TK Strakonice
371
4
 
odhlášeno pořadatelem
09.02.2018 17:34:34
10.
Mašíková Klára 16.06.2001 LTC České Budějovice,z.s.
628
3
 
odhlášeno pořadatelem
09.02.2018 17:34:51