Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
08.-10.02.
Pořadatel:
Praha (P - 600)
Místo konání:
Pod Plynojemem 164, Praha 8
Kódové číslo:
406800
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kateřina Hejnová
Pod plynojemem 164
180 00 Praha 8
Tel. (1):
728270522
E-mail:
mila.hejna@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence telefonicky nebo SMS v pátek od 17:00 do 18:00 na tel: 732 849 369. Rozlosování a pořadí zápasů bude zveřejněno po 19 hod.

Vrchní rozhodčí a zdravotník Kateřina Hejnová

Jednotlivá utkání z kurtů č. 1 a 2 budou živě vysílána na webu VISTASPORT TV.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
37
25
 
 
15.01.2020 20:58:58
2.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
 
 
03.12.2019 14:48:33
3.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
 
15.11.2019 12:19:08
4.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
57
20
 
 
19.01.2020 21:27:49
5.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
58
20
 
 
01.11.2019 19:08:15
6.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
 
20.01.2020 13:24:59
7.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
 
 
14.01.2020 14:36:57
8.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
122
12
 
 
21.12.2019 12:55:54
9.
Agovič Lejla 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
122
12
 
 
30.12.2019 18:15:13
10.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
124
12
 
 
12.12.2019 19:30:36
11.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
130
12
11
 
20.01.2020 09:34:03
12.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
144
12
46
 
19.01.2020 15:14:21
13.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
158
9
37
 
13.11.2019 16:35:58
14.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
160
9
 
 
17.01.2020 22:34:23
15.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
 
04.11.2019 09:10:37
16.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
 
20.01.2020 17:19:55
17.
Surovčíková Sára 20.05.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
179
9
220
volná karta
03.12.2019 21:20:55
18.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha
180
9
 
volná karta
11.11.2019 21:22:28
19.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
dle Cž nvk
15.11.2019 14:23:51
20.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
volná karta PTS
03.02.2020 10:00:22
21.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
237
6
13
dle Cž nvk
11.12.2019 13:24:49
22.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
246
6
24
dle Cž nvk
23.01.2020 20:55:30
23.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK OAZA Praha
256
6
87
dle Cž nvk
06.01.2020 14:17:02
24.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
293
6
147
volná karta PTS
16.12.2019 22:49:11

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha
193
9
 
 
29.11.2019 13:45:01
2.
Sváčková Veronika 14.12.2002 LTC Modřany 2005
214
9
 
 
07.11.2019 21:10:50
3.
Samková Michaela 16.04.2003 TJ Sokol Vysočany
222
9
 
 
10.01.2020 20:34:28
4.
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s.
275
6
723
 
12.01.2020 21:21:35
5.
Kocková Karolína 05.07.2005 LTC Modřany 2005
426
4
319
 
06.01.2020 17:01:42
6.
Procházková Kristýna 09.12.2005 LTC Modřany 2005
426
4
496
 
22.01.2020 20:41:19
7.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
663
3
275
 
18.01.2020 06:34:30
8.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
805
1
472
 
04.11.2019 15:05:46
9.
Jandourková Veronika 25.07.2005 TK Konstruktiva, z.s.
805
1
557
 
20.12.2019 19:28:40
10.
Dušková Karolína 06.08.2004 LTC Modřany 2005
320
6
 
 
04.02.2020 14:19:59

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
472
4
123
odhlášeno hráčem
27.01.2020 19:55:38
2.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
506
4
97
odhlášeno hráčem
30.01.2020 08:23:49
3.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
odhlášeno hráčem
31.01.2020 10:48:39
4.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
805
1
294
odhlášeno hráčem
31.01.2020 13:02:22
5.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
65
15
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 07:57:26
6.
Seitzová Tereza 13.08.2005 LTC Modřany 2005
805
1
645
odhlášeno hráčem
01.02.2020 18:49:27
7.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
229
9
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:55:08
8.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
8
45
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 21:57:56
9.
Soušková Vanda 14.08.2005 TK Sparta Praha
561
3
370
odhlášeno hráčem
04.02.2020 08:26:47
10.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
220
9
40
odhlášeno hráčem
04.02.2020 18:04:12
11.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
208
9
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 10:02:04
12.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
284
6
97
odhlášeno hráčem
06.02.2020 19:47:14
13.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
42
20
7
odhlášeno hráčem
06.02.2020 20:01:05
14.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
43
20
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 22:58:33
15.
Hrbková Lenka 19.08.2005 TJ Radlice
613
3
267
odhlášeno hráčem
07.02.2020 11:31:07