Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Znojmo
Datum:  29.03-01.04.
Věk. kategorie:  dorost
Hrdinková Denise
 
 
 
Kuncková Martina
7:5, 6:3
 
Pejčevová Jana
6:1, 6:2
 
Temenugov Isabella
6:1, 6:1
 
Řezníčková Natálie
6:2, 6:0
 
Kostelná Kristýna
6:2, 6:3
 
Ohnoutková Tereza
6:1, 7:5
 
Heinzová Izabela
6:0, 4:6, 6:1
 
 
 
Podškubková Klára
6:2, 6:3
 
Grünová Eliška
6:4, 6:2
 
Hanáková Denisa
6:2, 6:3
 
Dohnalová Rozálie
6:1, 6:3
 
 
4:6, 7:5, 7:6
 
Jančíková Gabriela
 
Šimonová Sára
7:6, 6:1
 
 
 
Bukvaldová Michaela
6:1, 5:7, 7:5
 
Wirglerová Simona
6:1, 6:0
 
Dufková Nela
6:4, 3:6, 6:4
 
Jörková Nicol
6:0, 6:0
 
 
7:5, 7:6
 
Heřmanová Ráchel
 
Žižková Vendula
6:4, 3:6, 6:0
 
 
 
Jantačová Elen
6:0, 6:3
 
Tvrdá Aneta
7:5, 6:3
 
Závišková Barbora
7:6, 6:2
 
Brabcová Sára
6:3, 6:0
 
 
1:6, 6:3, 6:4
 
Valoušková Eliška
 
Rozhodčí turnaje: Wirgler Martin (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry v pondělí 1.4. 9:00, následuje finále čtyřhry.
Počet účastníků25
NasazeníBH
Hrdinková Denise 5620
Valoušková Eliška 8015
Heřmanová Ráchel 8415
Heinzová Izabela 8515
Šimonová Sára 9615
Ohnoutková Tereza 9715
Žižková Vendula 10112
Jančíková Gabriela 11412
Kategorie : 8Součet BH: 119
Kódové číslo akce: 402125

Valoušková Eliška - Žižková Vendula
 
 
 
Grünová Eliška - Závišková Barbora
6:1, 5:7, 1:0
 
Kostelná Kristýna - Kuncková Martina
6:3, 7:5
 
Hanáková Denisa - Heřmanová Ráchel
6:0, 6:1
 
 
 
Jantačová Elen - Temenugov Isabella
scr.
 
 
 
 
6:4, 2:6, 1:0
 
Dufková Nela - Brabcová Sára
 
 
6:2, 6:2
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
 
 
7:5, 3:6, 1:0
 
Dohnalová Rozálie - Heinzová Izabela
 
 
6:0, 6:2
 
Ohnoutková Tereza - Jančíková Gabriela
 
Rozhodčí turnaje: Wirgler Martin (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Valoušková Eliška 8015
Heřmanová Ráchel 8415
Heinzová Izabela 8515
Ohnoutková Tereza 9715
Žižková Vendula 10112
Jančíková Gabriela 11412
Wirglerová Simona 11812
Kuncková Martina 13712
Kategorie : 8Součet BH: 108
Kódové číslo akce: 404125

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Švendová Denisa04.10.2001Jiskra Otrokovice
Pobořilová Aneta12.03.2004TK DEZA Valašské Meziříčí
Kohnová Kateřina18.07.2003TK Spartak Jihlava
Hrbková Nicole Victoria16.06.2002ŽLTC Brno