Český tenisový svaz
Datum:
29.02-01.03.
Pořadatel:
SPORT EDEN Beroun (C - 500)
Místo konání:
Beroun
Kódové číslo:
406103
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Dřížďal Jiří
Jungmannova 1139
266 01 Beroun
Tel. (1):
732360369
E-mail:
J.Drizdal@seznam.cz
Internet:
www.sporteden.cz/

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky nebo sms v Pá 28.2. od 16 do 17:00 na tel 732 360 369
Po ukončení prezentace losování v 17:15 v restauraci areálu.
Po 18hod pavouk a časový plán zápasů na stránkách svazu.
První zápasy kluků v So v 8:30, holky v So od 13:00 )bude upřesněno v rozpise zápasů)
Dvouhra 3.set supertiebreak
Čtyřhra 3.set supertiebrak a pravidlo "No ad"
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Votavová Lucie 13.09.2002 LTC Slovan Kladno
189
9
 
 
03.02.2020 16:10:16
2.
Škachová Magdaléna 08.12.2003 LTC Slovan Kladno
194
9
 
volná karta
21.02.2020 19:26:16
3.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
238
6
 
 
09.02.2020 19:23:28
4.
Sudiková Dominika 03.05.2004 SPORT EDEN Beroun
279
6
 
 
01.11.2019 10:04:05
5.
Sedláčková Adéla 02.01.2004 Tenis Dobříš
282
6
 
 
13.02.2020 20:21:44
6.
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice
330
6
 
volná karta
26.02.2020 12:24:31
7.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
350
6
92
 
14.02.2020 11:18:00
8.
Vlasatá Kateřina 17.09.2004 SK Tenis Kladno
358
4
 
 
02.12.2019 21:13:09
9.
Baničová Adela 14.02.2006 LTC Slovan Kladno
416
4
384
volná karta
21.02.2020 19:25:46
10.
Soušková Vanda 14.08.2005 TK Sparta Praha
561
3
370
 
28.02.2020 09:45:10
11.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
694
3
302
 
02.11.2019 17:45:38
12.
Benáčanová Eliška 04.04.2005 TK Ruzyně Praha
705
3
315
 
02.02.2020 21:36:46
13.
Vargová Natálie 14.02.2004 SPORT EDEN Beroun
805
1
 
 
01.11.2019 10:03:50
14.
Vaňačová Barbora 15.04.2005 SPORT EDEN Beroun
805
1
 
volná karta
01.11.2019 10:04:16
15.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
805
1
243
 
15.02.2020 22:06:03
16.
Loubrová Karolína 19.01.2007 SPORT EDEN Beroun
805
1
 
 
25.02.2020 10:46:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
457
4
117
odhlášeno hráčem
10.01.2020 09:09:16
2.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
805
1
294
odhlášeno hráčem
13.01.2020 14:26:53
3.
Peroutková Lucie 27.04.2002 Lokomotiva Karlovy Vary
584
3
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 13:46:50
4.
Hajšmanová Klára 01.10.2003 TK Kročehlavy
518
4
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 17:19:18
5.
Hajšmanová Zita 30.09.2006 TK Kročehlavy
805
1
723
odhlášeno hráčem
19.02.2020 17:19:49
6.
Pleskotová Silvie 02.09.2008 Prazdroj Plzeň
805
1
443
odhlášeno hráčem
20.02.2020 20:43:54
7.
Ercolino Sofie Marie 18.08.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
576
3
394
odhlášeno hráčem
21.02.2020 11:39:54
8.
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov
269
6
105
odhlášeno hráčem
22.02.2020 11:54:28
9.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
229
9
 
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:03
10.
Fuková Ines 10.05.2005 LTC Sušice
716
3
469
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:07
11.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
506
4
97
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:08
12.
Proctor Natalie 24.02.2005 TK Konstruktiva, z.s.
589
3
404
odhlášeno hráčem
22.02.2020 16:34:29
13.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
293
6
147
odhlášeno hráčem
22.02.2020 17:37:29
14.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
60
15
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 18:39:13
15.
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov
367
4
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 10:10:57
16.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
153
9
25
odhlášeno hráčem
27.02.2020 16:17:49
17.
Štruncová Tereza 14.01.2006 TK Evženie Klášterec n/O
805
1
459
odhlášeno hráčem
27.02.2020 19:07:46
18.
Loubrová Eliška 03.05.2004 SPORT EDEN Beroun
805
1
 
odhlášeno pořadatelem
28.02.2020 09:43:31