Název: |
TC Head tour |
Datum: |
22.-24.02. |
Pořadatel: |
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500) |
Místo konání: |
Vestec, Praha-západ |
Kódové číslo: |
406096 |
Dvorců + povrch: |
5 koberec s granulemi |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Polák Jiří |
Sportovní 456 | |
252 42 Vestec | |
Tel. (1): |
777773139 |
E-mail: |
recepce@teniscentrum.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šilhavá Aneta | 03.06.2004 | TK Most | 111 |
12 |
volná karta,prezentováno | 19.02.2020 15:36:07 |
|
2. |
Krsková Eliška | 26.04.2004 | Sokol Říčany | 134 |
12 |
volná karta,prezentováno | 21.02.2020 08:59:23 |
|
3. |
Jílková Denisa | 02.04.2004 | TK Slavia Plzeň | 145 |
12 |
prezentováno | 08.02.2020 17:02:47 |
|
4. |
Látalová Adéla | 20.02.2005 | SK HAMR, z.s. | 246 |
6 |
24 |
prezentováno | 31.01.2020 18:28:04 |
5. |
Beranová Veronika | 01.09.2003 | F.H.TK Dobřichovice | 248 |
6 |
12.02.2020 11:49:58 |
||
6. |
Kubíčková Kristýna | 25.06.2005 | TCEN Hrádek nad Nisou | 266 |
6 |
244 |
prezentováno | 08.02.2020 17:32:36 |
7. |
Sudiková Dominika | 03.05.2004 | SPORT EDEN Beroun | 279 |
6 |
volná karta,prezentováno | 17.02.2020 20:14:37 |
|
8. |
Drukerova Amelie Essie | 27.06.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 285 |
6 |
68 |
prezentováno | 18.02.2020 19:59:09 |
9. |
Studnická Adéla | 13.01.2003 | Lokomotiva Nymburk | 296 |
6 |
prezentováno | 10.02.2020 15:13:54 |
|
10. |
Šárová Lucie | 23.04.2006 | TK Neridé | 298 |
6 |
90 |
prezentováno | 02.02.2020 20:22:04 |
11. |
Šramotová Kateřina | 13.07.2005 | TENIS VLAŠIM,z.s. | 312 |
6 |
209 |
volná karta,prezentováno | 17.02.2020 18:56:08 |
12. |
Čumpelíková Karolína | 28.08.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 354 |
6 |
144 |
prezentováno | 09.02.2020 21:00:22 |
13. |
Vrabcová Nikola | 10.06.2005 | LTC Český Krumlov | 392 |
4 |
93 |
prezentováno | 03.11.2019 17:19:58 |
14. |
Ratajová Antonie | 20.10.2004 | LTC Tábor 1903 | 393 |
4 |
prezentováno | 18.12.2019 22:13:11 |
|
15. |
Jilkova Michaela | 05.10.2005 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 443 |
4 |
69 |
volná karta,prezentováno | 15.02.2020 19:10:19 |
16. |
Gabrielová Aneta | 28.09.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 491 |
4 |
102 |
prezentováno | 07.02.2020 20:58:56 |
17. |
Hašlová Markéta | 05.01.2005 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 518 |
4 |
118 |
prezentováno | 10.02.2020 17:50:20 |
18. |
Hajná Kateřina | 17.05.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 750 |
3 |
107 |
prezentováno | 28.01.2020 21:02:12 |
19. |
Faměrová Emily | 14.12.2004 | Tenisový klub Mníšek | 750 |
3 |
prezentováno | 19.02.2020 10:03:00 |
|
20. |
Slišková Lucie | 04.12.2005 | LTC Modřany 2005 | 805 |
1 |
169 |
prezentováno | 07.11.2019 15:34:53 |
21. |
Kárychová Viktorie | 05.04.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 805 |
1 |
246 |
prezentováno | 28.01.2020 17:04:13 |
22. |
Truksová Veronika | 02.04.2006 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 805 |
1 |
152 |
prezentováno | 18.02.2020 15:21:11 |
23. |
Bírešová Adéla | 26.02.2005 | Tenisový klub Mníšek | 805 |
1 |
prezentováno | 19.02.2020 11:12:55 |
|
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Zobačová Michaela | 21.03.2004 | TK Spartak Jihlava | 188 |
9 |
přijata,prezentováno | 19.02.2020 19:21:22 |
|
2. |
Nouzová Lucie | 18.05.2005 | SK HAMR, z.s. | 275 |
6 |
723 |
přijata,prezentováno | 20.02.2020 18:04:48 |
3. |
Nováková Tiffany | 05.05.2005 | LTC Modřany 2005 | 373 |
4 |
300 |
přijata,prezentováno | 20.02.2020 18:21:38 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Picková Věra | 14.03.2006 | Jiskra Velké Březno | 457 |
4 |
117 |
odhlášeno hráčem | 09.01.2020 18:41:03 |
2. |
Nechvátalová Natálie | 20.06.2007 | LTC Modřany 2005 | 805 |
1 |
294 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2020 14:26:53 |
3. |
Procházková Eliška | 04.08.2007 | LTC Kolín | 478 |
4 |
185 |
odhlášeno hráčem | 10.02.2020 14:14:00 |
4. |
Hrbková Lenka | 19.08.2005 | Sokol Čimice | 613 |
3 |
267 |
odhlášeno hráčem | 10.02.2020 20:28:43 |
5. |
Vašíčková Michelle | 26.02.2005 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 320 |
6 |
434 |
odhlášeno hráčem | 11.02.2020 21:03:42 |
6. |
Ercolino Sofie Marie | 18.08.2005 | Pála Vízner Tennis z.s. | 576 |
3 |
394 |
odhlášeno hráčem | 11.02.2020 21:35:39 |
7. |
Sokolova Vera | 24.10.2007 | TJ Spoje Praha | 750 |
3 |
214 |
odhlášeno hráčem | 12.02.2020 11:59:42 |
8. |
Nýdrlová Eliška | 14.03.2006 | TK Hovorčovice | 632 |
3 |
189 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2020 15:35:50 |
9. |
Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 805 |
1 |
88 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 17:04:35 |
10. |
Marnová Veronica | 08.07.2005 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 367 |
4 |
183 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 18:29:12 |
11. |
Džurňáková Michaela | 02.02.2005 | LTC Litvínov | 269 |
6 |
105 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 21:36:06 |
12. |
Zvěřinová Klára | 04.11.2004 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 271 |
6 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 07:09:34 |
|
13. |
Koucká Klára | 27.12.2005 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 805 |
1 |
693 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 10:15:45 |
14. |
Soušková Vanda | 14.08.2005 | TK Sparta Praha | 561 |
3 |
370 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 11:06:59 |
15. |
Řezáčová Zuzana | 27.01.2002 | SK Tenis Rohatsko | 184 |
9 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 11:26:11 |
|
16. |
Tomcová Štěpánka | 06.10.2005 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 195 |
9 |
51 |
IS: kolizní přihláška | 15.02.2020 12:00:10 |
17. |
Hertlová Veronika | 01.12.2004 | TK Škoda Plzeň z.s. | 60 |
15 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 23:35:28 |
|
18. |
Zábranová Vanesa | 18.09.2005 | LTC Tábor 1903 | 603 |
3 |
139 |
odhlášeno hráčem | 16.02.2020 10:45:45 |
19. |
Dvořákova Pavla | 17.10.2005 | LTC Humpolec | 805 |
1 |
292 |
odhlášeno hráčem | 16.02.2020 10:58:26 |
20. |
Kopřivová Nikola | 10.04.2006 | TO Sokol Nehvizdy | 238 |
6 |
50 |
odhlášeno hráčem | 16.02.2020 11:37:23 |
21. |
Vavříková Adéla | 02.08.2004 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 137 |
12 |
odhlášeno hráčem | 16.02.2020 13:18:11 |
|
22. |
Lebrušková Anna | 25.04.2007 | TK Spartak Jihlava | 805 |
1 |
127 |
odhlášeno hráčem | 18.02.2020 04:36:19 |
23. |
Jedounová Kristýna | 07.09.2005 | TK Spartak Jihlava | 805 |
1 |
292 |
odhlášeno hráčem | 18.02.2020 19:41:55 |
24. |
Tvrdá Aneta | 02.07.2004 | TK Znojmo | 195 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.02.2020 23:02:31 |
|
25. |
Soukalová Bára | 12.02.2006 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 805 |
1 |
394 |
odhlášeno pořadatelem | 21.02.2020 12:11:38 |
26. |
Willanderová Katrin | 11.08.2006 | TCG Karlovy Vary | 277 |
6 |
69 |
odhlášeno hráčem | 21.02.2020 12:13:35 |