Český tenisový svaz
Datum:
22.-24.02.
Pořadatel:
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
406095
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Damašková Gabriela
Pustkovecká 18/13
708 00 Ostrava-Pustkovec
Tel. (1):
602 455 258
E-mail:
gabriela.damaskova@seznam.cz
Internet:
www.start-ostrava.cz

Poznámka pořadatele:

Program neděle 23.2.2020
NB 10:15 SF dvouhry dorostenky
následuje SF dvouhry dorostenci, F dvouhry dorostenky
čtyřhra dorostenci NB 13:00 (ověřit u pořadatele)
čtyřhra dorostenky NB 14:00 (ověřit u pořadatele)

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-ti BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-ti BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
POZOR!!!


Adresa tenisových kurtů: Pustkovecká 18/13; 708 00 Ostrava-Pustkovec

PREZENTACE FORMOU SMS na mobil 602 455 258 v pátek 21.2.2020 od 15:00 do 17:00 hod.
LOSOVÁNÍ prezentovaných hráček v pátek 21.2.2020 po ukončení prezentace v klubovně tenisového oddílu.
Časový harmonogram na sobotu 22.2.2020 bude zveřejněn v poznámce pořadatele do 19:00 hod.


Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
64
15
 
prezentace
05.02.2020 10:10:21
2.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
105
12
47
prezentace
22.11.2019 09:59:25
3.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
262
6
72
prezentace
17.02.2020 14:30:06
4.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
264
6
65
prezentace
07.01.2020 16:01:53
5.
Macháčková Sára 07.02.2002 Tenis Nový Jičín,z.s.
299
6
 
 
01.11.2019 20:56:43
6.
Losková Veronika 20.09.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
322
6
222
prezentace
09.02.2020 11:22:40
7.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
325
6
175
prezentace
06.12.2019 08:07:13
8.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
426
4
361
prezentace
30.01.2020 12:48:42
9.
Rusinová Nikola 22.03.2004 TK TENNISPOINT FM
541
4
 
prezentace
27.01.2020 08:30:10
10.
Kuncová Markéta 05.02.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
561
3
481
prezentace
17.02.2020 18:42:17
11.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
647
3
141
prezentace
11.11.2019 08:03:19
12.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
750
3
234
prezentace
17.02.2020 14:55:02
13.
Lapčáková Carmen 05.06.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
805
1
492
prezentace
01.12.2019 22:06:36
14.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
805
1
166
prezentace
14.01.2020 17:58:23
15.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
102
prezentace
10.02.2020 17:35:21
16.
Veselá Karolína 21.09.2006 TC BIOCEL Vratimov z.s.
805
1
686
prezentace
10.02.2020 18:41:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
390
4
153
odhlášeno hráčem
06.02.2020 14:26:30
2.
Vrzalová Tereza 07.03.2005 LTC Hodonín
541
4
378
odhlášeno hráčem
08.02.2020 13:27:43
3.
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK EZE Olomouc z.s.
750
3
100
odhlášeno hráčem
08.02.2020 17:24:03
4.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
116
12
246
odhlášeno hráčem
10.02.2020 19:30:29
5.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
186
9
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 22:06:24
6.
Dimmerová Šárka 28.06.2005 Severočeská tenisová o.s.
734
3
172
odhlášeno hráčem
16.02.2020 17:01:39
7.
Daníšková Tereza 24.07.2002 Městský tenisový klub Karviná
221
9
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 17:06:11
8.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
133
12
 
odhlášeno sms hráče
19.02.2020 14:27:12
9.
Surovčíková Nina 18.03.2006 SK JC Sport Opava
805
1
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 17:01:37
10.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
613
3
128
odhlášeno hráčem
21.02.2020 08:08:17
11.
Pastrňáková Barbora 28.05.2004 TK Slavia Orlová
251
6
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 17:26:33