Český tenisový svaz
Název:
Havlíčkobrodský CUP
Datum:
01.-04.02.
Pořadatel:
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 600)
Kódové číslo:
406085
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Brücknerová Eva
Ledečská 4069
580 01 Havlíčkův Brod
Tel. (1):
731871145‬
E-mail:
eva.brucknerova@tenishb.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE účastníků proběhne v pátek formou SMS na tel. 731 871 145 a to od 16h do 18h, následně proběhne losování. Rozpis zápasů na sobotu bude na internetu umístěn cca ve 20h.

Kontakt na rozhodčí: Eva Brücknerová, tel. č.: 731 871 145, e-mail: eva.brucknerova@tenishb.cz

Odměny: Poháry a věcné ceny pro první tři místa ve dvouhře a pro první dvě místa ve čtyřhře.

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
 
volná karta
27.01.2020 18:11:42
2.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
 
 
11.12.2019 14:30:28
3.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
67
15
 
 
11.12.2019 14:33:15
4.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
72
15
 
 
30.11.2019 22:13:55
5.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
79
15
19
 
20.01.2020 09:30:34
6.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
92
15
 
 
04.01.2020 06:05:09
7.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
102
12
 
 
19.01.2020 14:56:46
8.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
 
01.11.2019 06:35:35
9.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
 
 
10.12.2019 18:47:17
10.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
 
30.12.2019 08:38:37
11.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
118
12
 
 
09.01.2020 19:42:44
12.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
125
12
 
 
04.01.2020 18:46:13
13.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
volná karta
28.01.2020 20:34:44
14.
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč
131
12
142
 
14.01.2020 15:12:40
15.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
133
12
 
 
10.12.2019 21:15:46
16.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
146
12
36
 
01.11.2019 07:36:43
17.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
 
02.01.2020 22:00:37
18.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
158
9
37
 
27.01.2020 19:19:24
19.
Zobačová Michaela 21.03.2004 TK Spartak Jihlava
188
9
 
 
22.01.2020 11:31:24
20.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
190
9
56
 
14.12.2019 11:16:29
21.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
230
9
 
 
10.01.2020 22:35:50
22.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
231
9
63
 
10.11.2019 10:13:12
23.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
238
6
50
 
16.11.2019 22:55:58
24.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK OAZA Praha
256
6
87
 
28.01.2020 06:22:25
25.
Jansíková Adéla 21.10.2003 TK SB Světlá n.Sáz.
287
6
 
 
15.01.2020 15:23:25
26.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
426
4
45
 
27.12.2019 20:06:56
27.
Ferdusová Monika Viktorie 27.06.2005 TC Brno.
443
4
84
 
12.11.2019 19:20:39
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 08:16:53
2.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
491
4
102
odhlášeno hráčem
07.01.2020 22:56:22
3.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
odhlášeno hráčem
13.01.2020 12:50:31
4.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
320
6
434
odhlášeno hráčem
15.01.2020 18:43:13
5.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
150
12
17
odhlášeno hráčem
19.01.2020 15:03:10
6.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
416
4
43
odhlášeno hráčem
20.01.2020 09:34:03
7.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
odhlášeno hráčem
21.01.2020 20:59:33
8.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
odhlášeno hráčem
22.01.2020 20:44:40
9.
Dvořáková Natálie 29.09.2006 ŽLTC Brno
636
3
178
odhlášeno hráčem
23.01.2020 19:03:49
10.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
215
9
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 10:38:29
11.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
odhlášeno hráčem
24.01.2020 15:51:28
12.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
69
15
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 17:04:54
13.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
750
3
214
odhlášeno hráčem
24.01.2020 20:20:29
14.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:50:03
15.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
68
15
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:05
16.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
odhlášeno hráčem
25.01.2020 18:20:50
17.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
91
15
524
odhlášeno hráčem
25.01.2020 20:26:49
18.
Žílová Petra 08.12.2002 TK EZE Olomouc z.s.
147
12
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:11:12
19.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
150
12
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:34:39
20.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:05:53
21.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
229
9
 
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:15
22.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:16
23.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:17
24.
Nejedlá Tereza 20.09.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
393
4
230
odhlášeno pořadatelem
27.01.2020 18:09:20
25.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
64
15
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 14:04:55
26.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
odhlášeno hráčem
30.01.2020 06:01:16
27.
Svobodová Adriana 06.05.2004 TK Pelhřimov
118
12
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 08:44:44
28.
Tvrdá Aneta 02.07.2004 TK Znojmo
195
9
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 19:28:57
29.
Jilkova Michaela 05.10.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
443
4
69
odhlášeno pořadatelem
30.01.2020 22:07:56
30.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
62
15
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 11:21:59
31.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
177
9
42
odhlášeno hráčem
31.01.2020 15:32:23