Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  BORS CUP
Pořadatel:  TC BORS CLUB-STK Břeclav
Datum:  16.-19.02.
Věk. kategorie:  dorost
Moravcová Adéla
 
 
 
Chalupová Veronika
6:2, 6:3
 
Hrabovská Laura
6:2, 6:1
 
Řezníčková Natálie
6:3, 6:1
 
 
 
Podškubková Klára
6:4, 1:6, 6:3
 
 
 
Tajovská Karolína
6:2, 6:1
 
 
 
Šmejkalová Amélie
6:2, 6:0
 
 
 
Kratochvílová Karin
6:3, 6:1
 
 
 
Chudějová Aneta
6:4, 3:6, 6:1
 
 
 
Svozilová Marie
4:6, 6:1, 6:1
 
 
 
Kostelná Kristýna
6:3, 6:3
 
Sokolová Marie
6:0, 6:0
 
Pobořilová Aneta
6:3, 6:4
 
 
 
Jelínková Anna
6:2, scr.
 
 
 
Huťková Klaudie
6:3, 6:7 (4), 6:3
 
 
 
Kozáková Kristina
6:4, 6:2
 
 
 
Tvrdá Aneta
6:3, 6:1
 
Grubauerová Helena
6:3, 6:4
 
Řezníčková Eliška
6:3, 7:6
 
 
 
Ivanová Lucie
6:4, 6:1
 
 
 
Říhová Lucie
6:3, 6:2
 
 
 
Paštiková Valentýna
6:2, 6:1
 
 
 
Güttlerová Viktorie
7:6 (5), 6:1
 
 
 
Dohnalová Rozálie
1:6, 6:1, 6:2
 
 
 
Prici Viktorie
6:2, 6:1
 
 
 
Bejlek Sára
6:2, 6:1
 
Petáková Helena
6:0, 6:1
 
Ohnoutková Tereza
7:6 (3), 6:3
 
 
 
Jančíková Gabriela
6:2, 6:4
 
 
 
Hrabovská Karolína
6:0, 6:0
 
 
 
Mikulcová Ester
6:1, 6:2
 
 
 
Závišková Barbora
6:2, 6:1
 
 
 
Krahulíková Tereza
6:3, 1:6, 6:3
 
 
 
Samková Vanesa
6:0, 6:1
 
 
 
Grünová Eliška
6:4, 3:6, 6:3
 
Krejčí Kateřina
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Kocí Kateřina
 
Rozhodčí turnaje: Bartošová Kateřina (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: NEDĚLE 17.2.2019 8:30 - Moravcová, Řezníčková N., Šmejkalová, Kratochvílová, Kozáková, Řezníčková E. 8:45 - Ivanová, Güttlerová 9:30 - Svozilová, Pobořilová, Dohnalová, Bejlek 10:00 - Jančíková, Závišková, Krahulíková, Kocí ČTYŘHRA - 13:30
Počet účastníků37
NasazeníBH
Moravcová Adéla 3025
Kocí Kateřina 3725
Svozilová Marie 7615
Ohnoutková Tereza 9715
Ivanová Lucie 10612
Řezníčková Eliška 10712
Jančíková Gabriela 11412
Chudějová Aneta 11612
Kategorie : 8Součet BH: 128
Kódové číslo akce: 402078

Kocí Kateřina - Dörreová Adéla
 
Mikulcová Ester - Řezníčková Eliška
6:1, 6:0
 
Tvrdá Aneta - Petáková Helena
6:2, 6:1
 
Tajovská Karolína - Grubauerová Helena
6:4, 6:7 (1), 1:1 (9)
 
Paštiková Valentýna - Svozilová Marie
6:4, 3:6, 1:0 (6)
 
Podškubková Klára - Kostelná Kristýna
1:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Hrabovská Laura - Hrabovská Karolína
6:4, 6:2
 
Jančíková Gabriela - Hanáková Denisa
6:0, 6:2
 
Huťková Klaudie - Chalupová Veronika
3:6, 6:0, 1:0 (4)
 
Krejčí Kateřina - Ohnoutková Tereza
6:2, 6:3
 
Říhová Lucie - Šmejkalová Amélie
5:7, 6:2, 1:0 (6)
 
Pobořilová Aneta - Chudějová Aneta
7:5, 7:5
 
Závišková Barbora - Grünová Eliška
6:3, 6:3
 
Řezníčková Natálie - Prici Viktorie
3:6, 7:6 (5), 1:0 (5)
 
Kozáková Kristina - Samková Vanesa
6:2, 2:6, 1:0 (7)
 
Moravcová Adéla - Dohnalová Rozálie
6:3, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Bartošová Kateřina (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Dörreová Adéla 1730
Moravcová Adéla 3025
Kocí Kateřina 3725
Svozilová Marie 7615
Ohnoutková Tereza 9715
Řezníčková Eliška 10712
Jančíková Gabriela 11412
Chudějová Aneta 11612
Kategorie : 8Součet BH: 146
Kódové číslo akce: 404078

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Straková Kristýna12.03.2004Sokol Pohořelice