Český tenisový svaz
Název:
Lípa cup
Datum:
25.-27.01.
Pořadatel:
TK SLOVANKA Č. Lípa (C - 500)
Kódové číslo:
406076
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Goldbrichtová Jitka
Roháče z Dubé 2351
470 01 Česká Lípa
Tel. (1):
723649061
E-mail:
goldbrichtova@szdc.cz

Poznámka pořadatele:

prezentace sms 723649061

S ohledem na povrch v naší hale, není možné hrát v obuvi určené na antukový dvorec( tzv. pilka),nebo ve znečištěné obuvi.

Tel. recepce: 730581469

ubytování: Penzion Lípa tel. 604671458 nebo hamzikovat@skolalipa.cz + Penzion na Kopečku 777118572
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
111
12
 
zaprezentována a přijata
23.01.2020 10:54:12
2.
Čechová Kateřina 11.04.2003 LTK TEPLICE o.s.
153
9
 
přijata
10.01.2020 14:16:00
3.
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s.
164
9
 
přijata
02.01.2020 12:36:12
4.
Řezáčová Zuzana 27.01.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
184
9
 
zaprezentována a přijata
24.01.2020 17:43:18
5.
Šimáčková Agáta 30.10.2003 TCEN Hrádek nad Nisou
192
9
 
zaprezentována a přijata
07.01.2020 14:19:57
6.
Hozáková Alena 03.09.2004 TK LTC Děčín
265
6
 
zaprezentována a přijata
03.12.2019 16:04:26
7.
Závětová Lucie 03.05.2004 TK Frýdlant v Čechách
346
6
 
zaprezentována a přijata
03.11.2019 10:19:00
8.
Hašlová Markéta 05.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
518
4
118
zaprezentována a přijata
12.01.2020 16:27:50
9.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
zaprezentována a přijata
24.01.2020 17:43:41
10.
Lange Jessica 14.11.2005 Severočeská tenisová o.s.
716
3
434
zaprezentována a přijata
05.11.2019 18:45:05
11.
Dimmerová Šárka 28.06.2005 Severočeská tenisová o.s.
734
3
172
zaprezentována a přijata
01.11.2019 18:20:59
12.
Janušková Tereza 10.07.2003 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
805
1
 
zaprezentována a přijata
12.11.2019 14:39:40
13.
Černá Anna 13.09.2005 SK Matchball Česká Lípa
805
1
736
zaprezentována a přijata
29.11.2019 16:31:46
14.
Jelínková Klára 28.03.2006 SK Matchball Česká Lípa
805
1
645
zaprezentována a přijata
07.12.2019 09:31:00
15.
Koucká Klára 27.12.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
805
1
693
zaprezentována a přijata
11.01.2020 17:32:08
16.
Sýkorová Nikol 18.01.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa
805
1
 
zaprezentována a přijata
23.01.2020 10:55:13
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
457
4
117
odhlášeno hráčem
07.12.2019 22:32:34
2.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
odhlášeno hráčem
10.01.2020 22:32:35
3.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
805
1
516
odhlášeno hráčem
13.01.2020 20:44:26
4.
Horáková Lucie 13.10.2002 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
322
6
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 08:23:57
5.
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov
269
6
105
odhlášeno hráčem
19.01.2020 09:42:42
6.
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín
224
9
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 11:54:11
7.
Žáková Tereza 27.12.2003 TK LTC Děčín
129
12
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 11:54:59
8.
Kubíčková Kristýna 25.06.2005 TCEN Hrádek nad Nisou
266
6
244
odhlášeno hráčem
21.01.2020 13:45:15
9.
Schiestlová Nataša 24.03.2004 TK Sparta Praha
805
1
 
odhlášeno pořadatelem
24.01.2020 11:24:53
10.
Rybariková Adéla 05.08.2007 TK Frýdlant v Čechách
805
1
553
odhlášeno pořadatelem
24.01.2020 17:42:50