Název:
Prince Cup
Datum:
03.-05.02.
Pořadatel:
SK Zlín-Mladcová (C - 400)
Kódové číslo:
406067
Dvorců+povrch:
4 duroflex
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Mgr. Galečka Petr
:
Vinohrádek 493
:
760 01 Zlín - Mladcová
Tel. (1):
774433665
Tel. (2):
602506082
E-mail:
skzlin.mladcova@seznam.cz
Internet:
tenismladcova.cz

Poznámka pořadatele: Příjezd hráček na sobotu:
V 8.30 - Sisková, Jelínková, Slezáková, Hejtmánková, Krejčí, Svobodová, Chromá, Tomečková
V 9.20 - Jemelková, Rušarová, Fížová, Fromelová, Střelcová, Švarcová, Skybová, Szkorupová
V 10.30 - Čižmářová, Chudějová, Panchartek, Koišová, Koukalová, Šimonová, Kočí
V 11.30 - Stejskalová, Lebišová, Čecháková, Horáková


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
30
25
 
 
30.01.2018 07:22:14
2.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
39
25
 
 
13.12.2017 09:22:57
3.
Stejskalová Iva 20.07.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
47
20
 
 
26.12.2017 21:47:52
4.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
 
20.01.2018 14:17:36
5.
Slezáková Natálie 30.07.2000 TK Zlín
58
20
 
 
26.01.2018 11:43:27
6.
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice
61
20
 
 
20.01.2018 08:46:29
7.
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub
89
15
 
 
13.11.2017 14:28:56
8.
Čižmářová Denisa 24.07.2000 TJ Sokol Vizovice
100
12
 
 
07.01.2018 14:18:05
9.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
107
12
 
 
28.11.2017 22:07:03
10.
Chudejová Mia 30.07.2003 TK TENNISPOINT FM
128
12
228
 
13.01.2018 17:21:16
11.
Hrdinková Denise 29.09.2003 ŽLTC Brno
154
12
5
 
20.01.2018 15:12:35
12.
Střelcová Tereza 30.01.2001 TK Zlín
211
9
 
 
01.11.2017 21:51:51
13.
Koukalová Vanda 17.06.2002 TK Zlín
211
9
 
 
17.01.2018 09:12:42
14.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
312
6
112
 
01.11.2017 07:43:27
15.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
317
6
7
 
21.01.2018 15:22:59
16.
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc
335
6
461
volná karta
04.12.2017 07:46:47
17.
Tomečková Gabriela 08.04.2001 TC Bajda Kroměříž
336
6
 
volná karta
02.11.2017 16:31:02
18.
Svobodová Klára 26.11.2001 TK 2000 Luhačovice
503
4
 
 
01.02.2018 08:44:45
19.
Frömelová Ella 11.07.2003 SK Véska
640
3
384
volná karta
10.01.2018 13:57:57
20.
Jemelková Jitka 26.10.2002 TJ Sokol Vizovice
669
3
 
volná karta
20.11.2017 21:13:09
21.
Chromá Karolína 16.06.2003 TK 2000 Luhačovice
827
1
729
volná karta
01.11.2017 20:26:24
22.
Sisková Kateřina 23.06.2004 ITS Tennis Club, z.s.
827
1
607
volná karta
21.01.2018 12:08:31
23.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
827
1
 
 
25.01.2018 09:11:30
24.
Rušarová Nikola 17.03.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
827
1
607
 
30.01.2018 07:22:36
25.
Szkorupová Aneta 07.08.2002 ITS Tennis Club, z.s.
827
1
 
 
30.01.2018 07:22:59
26.
Švarcová Natali 30.07.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
827
1
131
 
02.02.2018 09:35:28
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Machalínková Agáta 13.01.2005 TK Zlín
827
1
599
odhlášeno hráčem
11.01.2018 14:52:52
2.
Kavínová Štěpánka 23.09.2002 TC-MJ TENIS Líšeň
827
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2018 14:49:22
3.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
429
4
80
odhlášeno hráčem
19.01.2018 18:36:03
4.
Heidekerová Lenka 27.02.2002 TK Vyškov
411
4
 
odhlášeno hráčem
21.01.2018 18:00:24
5.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
827
1
343
odhlášeno hráčem
21.01.2018 21:10:55
6.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
827
1
209
odhlášeno hráčem
26.01.2018 21:04:34
7.
Směřičková Barbora 23.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
294
6
 
odhlášeno hráčem
27.01.2018 10:03:53
8.
Jurčíková Aneta 18.06.2003 Tenisový klub Bzenec
827
1
 
IS: kolizní přihláška
27.01.2018 12:00:11
9.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
827
1
133
IS: kolizní přihláška
27.01.2018 12:00:20
10.
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice
442
4
151
odhlášeno hráčem
28.01.2018 00:46:07
11.
Prici Viktorie 11.11.2002 Jiskra Otrokovice
215
9
 
odhlášeno hráčem
28.01.2018 10:33:07
12.
Žílová Petra 08.12.2002 SK Véska
264
6
 
odhlášeno hráčem
29.01.2018 17:13:39
13.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
273
6
64
IS: lhůta 8 dní
29.01.2018 17:49:49
14.
Strejčková Michaela 18.05.2002 ŽLTC Brno
129
12
 
odhlášeno hráčem
30.01.2018 00:40:59
15.
Ghoubrial Věra 17.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
299
6
329
odhlášeno hráčem
30.01.2018 08:31:45
16.
Šimková Vanda 18.07.2003 SK Zlín-Mladcová
580
3
269
odhlášeno hráčem
31.01.2018 23:00:55
17.
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice
106
12
 
odhlášeno hráčem
01.02.2018 18:54:55
18.
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
133
12
255
odhlášeno hráčem
02.02.2018 11:02:48