Český tenisový svaz
Název:
TC Head tour
Datum:
18.-20.01.
Pořadatel:
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500)
Místo konání:
Vestec, Praha-západ
Kódové číslo:
406066
Dvorců + povrch:
4 koberec s granulemi
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Polák Jiří
Sportovní 456
252 42 Vestec
Tel. (1):
777773139
E-mail:
recepce@teniscentrum.com

Poznámka pořadatele:

TURNAJ ROZŠÍŘEN NA 24 HRÁČEK. HRAJE SE S MÍČI HEAD.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
 
volná karta,prezentováno
16.01.2020 09:35:16
2.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
 
volná karta,prezentováno
14.01.2020 15:04:36
3.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
104
12
 
prezentováno
06.01.2020 20:51:35
4.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
111
12
 
volná karta,prezentováno
15.01.2020 12:33:10
5.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
 
prezentováno
25.12.2019 15:23:00
6.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
137
12
 
prezentováno
30.12.2019 14:44:49
7.
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
180
9
 
prezentováno
07.01.2020 00:35:29
8.
Šimáčková Agáta 30.10.2003 TCEN Hrádek nad Nisou
192
9
 
prezentováno
03.11.2019 16:49:52
9.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
prezentováno
07.01.2020 16:00:16
10.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
prezentováno
07.12.2019 21:51:02
11.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
238
6
50
prezentováno
21.12.2019 12:41:12
12.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
251
6
71
prezentováno
05.01.2020 13:54:57
13.
Sedláčková Adéla 02.01.2004 Tenis Dobříš
282
6
 
prezentováno
08.01.2020 07:39:25
14.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
285
6
68
volná karta,prezentováno
14.01.2020 17:23:33
15.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
376
4
28
prezentováno
15.12.2019 15:52:38
16.
Jilkova Michaela 05.10.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
443
4
69
prezentováno
27.12.2019 17:19:13

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
přijata,prezentováno
03.11.2019 15:03:48
2.
Nejedlá Tereza 20.09.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
393
4
230
přijata
18.12.2019 18:50:11
3.
Šprojcarová Nela 08.06.2005 TK LTC Děčín
531
4
449
přijata,prezentováno
26.12.2019 21:03:19
4.
Mašková Tereza 07.05.2005 LTC České Budějovice,z.s.
716
3
408
přijata
08.11.2019 20:58:25
5.
Vondráčková Nathalie 10.03.2005 Tenis Cibulka
750
3
462
přijata,prezentováno
06.01.2020 21:43:33
6.
Slišková Lucie 04.12.2005 Start České Budějovice
805
1
169
přijata,prezentováno
07.11.2019 15:31:52
7.
Jedounová Kristýna 07.09.2005 TK Spartak Jihlava
805
1
292
přijata,prezentováno
21.11.2019 18:37:35
8.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
298
6
90
přijata,prezentováno
12.01.2020 11:30:11
9.
Havlova Barbora 19.12.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
481
4
 
přijata,prezentováno
12.01.2020 17:46:31
10.
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 Sokol Říčany
354
6
144
přijata,prezentováno
13.01.2020 10:01:07
11.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
350
6
92
přijata,prezentováno
14.01.2020 16:26:57
12.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
144
12
46
přijata,prezentováno
15.01.2020 12:31:38
13.
Čížová Kristýna 30.01.2005 WILSON Tenis Centrum
805
1
443
přijata,prezentováno
17.01.2020 08:34:56

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lašanová Simona 26.07.2004 Slavoj Třešť
376
4
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 07:03:58
2.
Dvořákova Pavla 17.10.2005 LTC Humpolec
805
1
292
odhlášeno hráčem
03.01.2020 12:18:35
3.
Vrabcová Nikola 10.06.2005 LTC Český Krumlov
392
4
93
odhlášeno hráčem
04.01.2020 22:30:08
4.
Škodová Jesika 30.03.2003 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
376
4
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 19:56:28
5.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
odhlášeno hráčem
10.01.2020 22:30:37
6.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
805
1
472
IS: kolizní přihláška
11.01.2020 12:00:03
7.
Čápová Kateřina 02.10.2003 TK Chomutov
354
6
 
IS: kolizní přihláška
11.01.2020 12:00:04
8.
Zábranová Vanesa 18.09.2005 LTC Humpolec
603
3
139
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:18:17
9.
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov
269
6
105
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:27:27
10.
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín
224
9
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:33:20
11.
Žáková Tereza 27.12.2003 TK LTC Děčín
129
12
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:34:12
12.
Studnická Adéla 13.01.2003 Lokomotiva Nymburk
296
6
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 11:01:27
13.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
145
12
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 21:02:54
14.
Ercolino Sofie Marie 18.08.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
576
3
394
odhlášeno hráčem
15.01.2020 21:47:56
15.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
380
4
78
odhlášeno hráčem
16.01.2020 07:28:53
16.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
odhlášeno hráčem
17.01.2020 12:44:48
17.
Tvrdá Aneta 02.07.2004 TK Znojmo
195
9
 
odhlášeno pořadatelem
17.01.2020 16:43:08