Český tenisový svaz
Datum:
03.-04.02.
Pořadatel:
TK Letohrad (C - 400)
Kódové číslo:
406065
Dvorců + povrch:
2 umělá tráva
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Cindr Roman
Orlice 37
56151 Letohrad
Tel. (1):
777 252 024
E-mail:
r.cindr@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Všechny disciplíny se hrají vyřazovacím způsobem na jednu porážku, v zápasech dvouhry je místo 3. setu super-tiebreak. Ve čtyřhře se hraje NO-AD systém a místo 3. setu super-tiebreak.
Prezentace v pátek 2.2. během celého dne do 18h. na telefonním čísle 777252024 pomocí SMS. Prezentace hráčky bude zpětně potvrzena. Losování proběhne v 19h. Do 20h. bude v IS zveřejněn pavouk a rozpis zápasů na sobotu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beladová Markéta 23.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
181
9
 
 
23.01.2018 22:53:33
2.
Štěpánková Jeannine 14.04.2002 Severočeská tenisová o.s.
209
9
 
 
17.01.2018 17:55:51
3.
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč
277
6
126
 
24.01.2018 09:12:08
4.
Beránková Bára 27.03.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
298
6
103
 
08.01.2018 22:56:15
5.
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s.
371
4
250
 
01.01.2018 12:53:58
6.
Marešová Kateřina 05.03.2003 Tenisový klub Eden
381
4
372
 
22.01.2018 20:22:23
7.
Turková Anna 09.06.2003 T.J. Sokol Šumperk
485
4
399
 
06.11.2017 19:28:04
8.
Sedláková Kristýna 13.08.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
536
4
271
 
01.11.2017 23:47:30
9.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
541
4
192
 
19.01.2018 20:19:30
10.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
659
3
156
 
06.01.2018 12:02:49
11.
Babáková Kamila 13.12.2002 TK Letohrad
734
3
 
volná karta
09.11.2017 11:24:47
12.
Nermuťová Izabela 20.09.2004 TK Choceň
753
3
148
 
08.01.2018 15:11:45
13.
Kaplanová Viktorie 27.05.2003 TK Letohrad
800
3
436
volná karta
09.11.2017 11:24:26
14.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
800
3
196
 
08.01.2018 10:31:32
15.
Šmídková Hana 18.06.2003 TK Letohrad
827
1
378
volná karta
01.11.2017 16:38:59
16.
Kaplanová Josefína 17.04.2006 TK Letohrad
827
1
575
volná karta
20.11.2017 16:29:34

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stříbrná Eliška 19.12.2004 TK Letohrad
827
1
729
 
09.11.2017 11:25:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
176
9
336
odhlášeno hráčem
09.11.2017 09:09:03
2.
Škuligová Markéta 09.07.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
431
4
140
odhlášeno hráčem
13.12.2017 12:06:54
3.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
691
3
191
odhlášeno hráčem
23.01.2018 11:21:33
4.
Zahrádková Viktorie 14.11.2000 Tenisový klub Nová Ves
103
12
 
odhlášeno hráčem
26.01.2018 12:56:04
5.
Kučerová Martina 20.12.2001 BLTC Brno
827
1
 
IS: kolizní přihláška
27.01.2018 12:00:05
6.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
358
4
155
IS: kolizní přihláška
27.01.2018 12:00:19
7.
Uhlířová Šárka 08.01.2004 Spartak Polička
827
1
286
odhlášeno hráčem
28.01.2018 08:15:50
8.
Silbernáglová Vendula 22.10.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
609
3
275
odhlášeno hráčem
28.01.2018 08:55:09
9.
Štolfová Aneta 13.05.2004 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
450
4
206
odhlášeno hráčem
28.01.2018 10:10:40
10.
Mervartová Michaela 18.12.2002 TK Česká Skalice
371
4
 
odhlášeno hráčem
28.01.2018 10:12:25
11.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
512
4
95
odhlášeno hráčem
28.01.2018 10:30:34
12.
Sisková Kateřina 23.06.2004 ITS Tennis Club, z.s.
827
1
607
odhlášeno hráčem
28.01.2018 11:49:12
13.
Pečenková Eliška 14.06.2000 DTK Skuteč
109
12
 
odhlášeno hráčem
29.01.2018 11:16:39
14.
Šalamounová Tereza 20.09.2003 T.J. Sokol Šumperk
437
4
179
odhlášeno hráčem
01.02.2018 21:41:11